Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kaset

96 Elyaf Singlemode 1U MPO MTP Kaset Düz

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

96 Elyaf Singlemode 1U MPO MTP Kaset Düz

96 Fibers Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat
96 Fibers Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat 96 Fibers Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat 96 Fibers Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat

Büyük resim :  96 Elyaf Singlemode 1U MPO MTP Kaset Düz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: 96 Elyaf 12 x MTP / MPO-8 x LC / UPC Tekli Model 1U

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutu + PE köpük çift sarma ambalaj, toz ve ekstrüzyona karşı koruma sağlayan taşıma ihtiyaçlar
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: 96 Fiber 12 x MTP / MPO-8 x LC / UPC Singlemode 1U yama paneli Ön Arayüzler: 24xLC dörtlü
Arka arayüzler: 12 MTP-8 Erkek Ekleme kaybı: MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB
Dönüş kaybı: MTP≥60dB, LC≥50dB MTP adaptörü: Anahtar aşağı anahtar
Vurgulamak:

fiber optic cassette

,

rack mount cassette

96 Fiber 12x MTP / MPO-8 x LC / UPC Tekli 1U 40 GB QSFP + Koparma Yama Paneli Düz

10GbE Ağı, 40GbE geçiş Ağı, fiber kanal ve veri merkezi için tasarlanmıştır.

MTP / MPO-LC Patch panel CRS / Alüminyumdan yapılmıştır. Yüksek Yoğunluklu 96 Lifler 1U 19 ”Koparma Fiber Patch Panel, 40G QSFP portlarını MTP / MPO fiber kablolarla bağlamak, panelin arkasına haritalamak ve LC fiber kablolarla ön panelde 96 * 10G olarak ayrılmak üzere tasarlanmıştır. Tüm koparma panelleri, Veri Merkezleri, Telekomünikasyon ve Depolama Alanı Ağı'nda serileştirilmiş ve uygulanan TIA / EIA, IEC standartları vb. Gereksinimlerini karşılamaktadır.

Özellikler:

Ağ altyapısında yüksek hız için Corning fiber MTP-LC Elite kabloları ile donatılmış

Koparma kabloları için dağınıklığı ve gevşekliği azaltmak için önceden monte edilmiş, modüler

Standart kablolara koparma işlevselliği, kurulumu basitleştirir

Zarif etiketleme, bağlantı noktalarına zarar vermektense, bağlantı kablolarına ve sabit bir şekilde takmak için tam flanşlı LC dörtlü adaptörlere daha kolay erişmenizi sağlar

Şartname

Parça no MP-1RR-96F Toplam Fiber Sayısı 96
Ön Arayüzler 24xLC dörtlü Arka arayüzler 12 MTP-8 Erkek
Ekleme Kaybı MTP≤0.35dB, LC≤0.3dB Geri dönüş kaybı MTP≥20dB, LC≥30dB
MTP adaptörü Anahtar aşağı anahtar boyutlar 44,2 mm x 482,5 mm x 250,4 mm
Çalışma sıcaklığı -20 ~ 60 ℃ Depolama sıcaklığı -40 ~ 70 ℃

Çizim

Maksimum Kullanım -40G Koparma Fiber Patch Panel.

Temel 8 kablolamada, mevcut uygulamanın QSFP + 'dan SFP +' ya kadar yeterli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi, uyumluluğa ve daha iyi bir yönetime rağmen, ağınızı geleceğe karşı korur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Kanglly Wong

Tel: 86-18682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)