Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu

Çin Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi
Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  Duplex OM3 50/125 2mm MTP Bagaj Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: USconec
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 24F OM3 50 / 125μm MTP Erkek -2x LC PC Çift Yönlü 50/125 Kablo Demeti kablosu 1M

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber Modu: OM3 50 / 125μm Ekleme kaybı: MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB
Dönüş kaybı: MTP≥20dB, LC≥30dB Kurulum Çekme Yükü: 100 N
Bağlayıcı A: MTP MM 24F Erkek B konektörüne: 12 x LC UPC Dubleks
Çalışma sıcaklığı:: -40 ila + 85 ° C değiştirilebilirliği:: ≤0.35dB

24F MTP Erkek - 2xLC PC Dubleks OM3 50/125 2mm LSZH 3M Aqua harnes / HD veri merkezi için kademeli Gövde Kablo, 2.0mm Fan-Out Çapı ve 0.5m Koparma Uzunluğu, 3.0mm Kablo Ceket, 40G / 100G ila 10G için tasarlanmış yüksek yoğunluklu veri merkezinde iletim hızları.

MTP-LC kablo demeti / Sıralı kablolar , çok fiber kablolardan tek tek fiberlere veya dupleks konektörlere geçiş sağlar. MTP koparma kablosu veya MTP fan çıkışı olarak da bilinir, bir ucunda 6 veya 12 konnektöre ayrılan tek bir MTP konektörü vardır ve bu konektör tipleri LC, SC, ST, vb. Olabilir. Yaklaşık 10, 20, 30 metre ve diğer özelleştirilmiş uzunluklara sahip 6, 8 veya 12 fiber şerit konfigürasyonları. MTP / MPO kablo demeti kablosu, eski 10G'den yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet'e geçiş için güvenilir ve uygun maliyetli bir kablolama sistemi sunar. MTP kablo demeti kablonun avantajları şunlardır:

- Yer tasarrufu — Aktif ekipman ve omurga kablosu yerden tasarruf etmek için iyidir.
- Kolay dağıtım — Fabrikada sonlandırılmış sistem, kurulum ve ağ yeniden yapılandırma zamanını kaydeder.
- Güvenilirlik - Ürün kalitesini garanti etmek için üretim sürecinde yüksek standartlı bileşenler kullanılır.

MTP-LC Fiber Patch Cord, her iki ucunda MTP ve LC konnektörü ile sonlandırılır. OMC'nin tüm MTP Konnektörleri, Usconec vb.

MTP ürünleri Standardı:

IEC Standardı IEC-61754-7 ile buluşur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
TIA-568-C'ye göre yapılandırılmış kablolama

Diğer konnektörler 'Endüstriyel Standart:
LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

Ürün Özellikleri
Bağlayıcı A MTP Bağlayıcı B LC UPC Dubleks
Fiber modu OM3 50 / 125μm dalga boyu 850 / 1300nm
Ekleme Kaybı MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Geri dönüş kaybı MTP≥20dB, LC≥30dB
850nm de zayıflama ≤2.3dB / km 1300nm de zayıflama ≤0.6dB / km
Ceket OD 3.0mm Fan Çıkış Çapı 2.0mm
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Kablo Ceketi LSZH Fiber Sayımı 24 Elyaf
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila + 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C

Kablo çizimi (referans için LC)

Özellikler:

  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  • MT bazlı Çok fiber Bağlayıcı, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları
  • Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm
  • Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcut
  • Fiber tipi, lehçe tipi ve / veya konektör sınıfını ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar mevcuttur
  • Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlikte iyi


AVAILABILITY:

  • Şerit ve paket kablosu mevcut;
  • Yama kablosu, helezon kablo tertibatları mevcut.
  • MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
  • MPO Loopback mevcut

Yüksek Kaliteli MTP Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT ferüle için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlandı.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüklerinin tüm parametrelerini endüstri standartlarına uyar ve aşar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo tertibatları için gereken tüm optik test spektrumunu sağlar.

MTP Bağlayıcı Türleri

Diğer iki açıkça görülebilen özellikler, üst taraftaki burun ve kılavuz oluklarıdır (tuşlar).
(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipine bağlanması gerekir.)

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)