Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1

Çin Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1 Tedarikçi
Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1 Tedarikçi Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1 Tedarikçi Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1 Tedarikçi Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1 Tedarikçi

Büyük resim :  Gövde Kablo Bağlantısı için 12F MTP APC Loopback Modülü OS2 9/125 Dişi Tip 1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: USconec
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12F MTP SM Loopback modülü Tip 1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: 9/125 OS2 Tek modlu lif bağlayıcı: MTP APC SM 12F Kadın
Ekleme kaybı: SM (G657A1) '1.0dB Ekle-çekme testi: 50 kere
Dönüş kaybı: > 50dB Çekme Dayanımı: 15kgf

12F MTP APC Loopback modülü Gövde Kablo konisi için OS2 9/125, Dişi tipi 1, İletim ve alma işlevlerini test etmek için ilmekli bir sinyal sağlar.

MTP Loopback modülleri, özellikle paralel optik 40 / 100G ağları dahilinde test ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihazlar, MTP arabirimine sahip olan - 40GBASE-SR4 QSFP + veya 100GBASE-SR4 cihazlarına sahip olan verici-vericilerin doğrulanmasını ve test edilmesini sağlar. Loopback'ler, MTP alıcı-verici arayüzlerinin Verici (TX) ve Alıcıları (RX) konumlarını bağlamak için üretilmiştir. MTP döngüleri, MTP gövdeleri / yama uçlarına bağlanarak optik ağ bölümlerinin IL testini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilir.

OMC'nin tüm MTP Konnektörleri USconec'den.

MTP SM Kadın Loopback

Fiber tipi 9/125 OS2 Tek modlu Fiber bağlayıcı MTP Dişi
Geri dönüş kaybı SM> 50dB Ekleme kaybı SM (G657A1) '1.0dB
Çekme Dayanımı 15kgf Insert-çekme testi 50 kere
Elyaf Polaritesi Tip 1 Boyut 60mm * 20mm
Çalışma sıcaklığı -40 ila 85 ° C Depolama verimliliği -40 ila 85 ° C

Loopback moulde çizimi

Özellikler:

  • MTP arayüzü içeren alıcı-vericilerin testini destekler.
  • farklı polarite türlerine sahip 8/12/24 fiberleri kullanır.
  • MPO Loopback fonksiyonundan daha iyi olan MTP Loopback Modülü bileşenleri üstün optik ve mekanik özelliklere sahiptir.
  • 12 fiber MTP arayüzü, 100G için 40G ve 24 fiber içindir.
Veri Merkezinde Uygulama
40G veya 100G MPO / MTP arabirim alıcı-vericileri ile yer değiştirdi

Loopback Modülü, fiber optik Ağ ekipmanının transmisyon kapasitesini ve alıcı hassasiyetini test etmek için kullanılabilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)