Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı

Çin Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı Tedarikçi
Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı Tedarikçi Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı Tedarikçi Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı Tedarikçi Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı Tedarikçi

Büyük resim :  Yeşil Pigtail Fiber Optik Kablo SC PC OM2 MM 50/125 Simplex Düşük Geri Yansıma Kaybı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: Düşük Ekleme Kaybı LC APC OS2 singlemode 9/125 simpleks 0.9mm 1.5 M LSZH Mavi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik torba içinde tek parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 36 * 35cm bir
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union ,, MoneyGram, paypal, kredi kartı, alipay
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC Sınıf C Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks.)
Dönüş kaybı: APC> 60dB Paket: TEK PAKET
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Temiz yüz ferrul: % 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok
oem servis: OEM avaiable Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2008

Fiber Optik Pigtail LC APC OS2 Tekli 9/125 Simplex sıkı tampon 900um 2 M LSZH Mavi Düşük Ekleme Kaybı

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ekleme uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm OMC pigtailleri fabrikada incelenir ve talep edildiğinde mevcut interferometre verileri ile test edilir.

Özellikler:

  • Düşük ekleme kaybı, Düşük geri yansıma kaybı
  • Fiber tamponlama için esnek ve kolay şerit
  • Tüm aydınlatma koşullarında tanımlanabilir fiber tampon renkleri
  • Kurulum süresini azaltır
  • Flipping olası lif tarafından yanlış yama önler
  • Temiz ve Çizilmez Uç Yüz
  • Normal üretime oransal geometrik test uygulanmaktadır.
  • Özel gereksinim altında% 100 interferometre kontrolü yapılabilir.

Ürünler bilgi

Bağlayıcı A LC SM 0.9 Bağlayıcı B Sonlandırılmamış
Fiber Kategorisi Tek modlu (OS2) Fiber Sayımı Simpleks
Polonya APC Kablo çapı 0.9mm
Ceket malzemesi PVC / LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP Ceket rengi Mavi
dalga boyu 1310nm ve 1550nm dayanıklılık > 1000 Kez
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Şartname (sadece test edilmiş 3D interferometre için)

Test öğeleri Konektörler PC Bitiş Yüzü APC Uç-yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apex Ofset Um50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °

Özel seçenek

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.

Fiziksel Bilgi

Benzer çizim aşağıdaki gibidir.

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Fusion Ekleme için Fiber Optik Pigtail

Fiber örgülü kablolar, sahada fabrika sonlandırmaları yapmak için hızlı bir yol sağlar.

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler vb. Gibi iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfı seçmeniz kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)