Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için

Çin Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi
Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için Tedarikçi

Büyük resim :  Aqua Amored 12/24 Fiber MTP Bağlayıcı Çelik Kevlar Sağlam Shell 40G / 100G için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Usconec+OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: MTP - MTP 12F / 24F OM3 / OM4 gövde kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bireysel PE torba veya OEM paketi.
Teslim süresi: 3-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 10000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kablo: Amored 12F / 24F kablosu Fiber türü: OM3 50/125
MTP: Elite MM 12F / 24F IL: <0.35dB
RL: > 35dB 3D girişim test edildi: % 100 geçti
oem servis: KULLANILABİLİR Kapasite: Her hafta 10000pcs

Zırhlı Gövde kablo MTP Kadın 12F / 24F OM3 / OM4 gövde kablosu için 40G / 100G Aqua Elite MTP Polarite A / B

MPO / MTP Zırhlı Gövde Kablo, iç / dış mekan uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik ve Kevlar ile sağlam gövdesi, düzenli Fiber Optik Kablodan 10 kat daha güçlüdür ve% 40 daha yüksek çalışma sıcaklığı aralığı vardır. Geçerli yer kat köşesindedir. Bu ürünler, lif ısırığını fare ve karınca ile koruyabilir. Zırhlı fiber optik kablolar güçlü olmasına rağmen, aslında standart fiber optik patch kabloları kadar esnekler; Kırılmadan rastgele eğilebilirler. Sağlam zırhlı kablolar, aşırı toz, yağ, gaz, nem ve hatta hasara neden olan kemirgenler içeren ortamlar da dahil olmak üzere, optik elyafın en tehlikeli alanlara kurulmasını sağlar.

12F MTP-MTP (MPO-MPO) Trunk kablosu , 40G QSFP + SR4, 40G QSFP + CSR4 ve 100G QSFP28 SR4 optikler doğrudan bağlantılar ve yüksek yoğunluklu veri merkezi için tasarlanmıştır.

24F MTP-MTP (MPO-MPO) Trunk kablosu 100GBASE-SR10 CXP / CFP Ara Bağlantı Çözümü, 100GBASE-LR4 ve yüksek yoğunluklu veri merkezi için tasarlanmıştır.

Lütfen Dikkat: MTP, ABD Conec Ltd.'nin tescilli ticari markasıdır. ABD Conec MTP konektörleri, MPO standartlarına tamamen uygundur ve genel MPO konektörlerine kıyasla daha yüksek performans seviyelerine ulaşır.

MPO / MTP ürünleri Standart ve Uyumlu:

IEC Standardı IEC-61754-7 ile buluşur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu

TIA-568-C'ye göre yapılandırılmış kablolama

Paralel Optik

Optik Internetworking Forumu (OIF) Uyumlu

InfiniBand Uyumlu

10G Fiber Kanal Uyumlu

40G ve 100G IEEE 802.3

QSFP

Optik performans.

MTP gövde kablosu

Girişim Dizini

Bağlayıcı tipi Test öğeleri Min maksimum
MPO / MTP PC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) -0.2 0.2
Max.DH. Tüm Elyaf (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Maks. Çekirdek Dip (nm) -300 300
Fiber yüksekliği (nm) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO / MTP APC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) 7.8 8.2
Max.DH. Tüm Elyaf (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Fiber yüksekliği (nm)

MTP Bağlayıcı Türleri

MPO Erkek Pimleri ile MPO Dişi Pimsiz

Diğer iki açıkça görülebilen özellikler, üst taraftaki burun ve kılavuz oluklarıdır (tuşlar).

(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipine bağlanması gerekir.)

Önceden sonlandırılmış MTP Teknolojisi-Polarite

12F MTP: Tip A, Tip B ve C Tipi üç polarite metodu, doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

Lütfen Dikkat: İki adet 40G QSFP + alıcı-vericisiyle bağlandığında, lütfen B Tipi Çapraz'yı polarite olarak seçin; MPO LGX Kaset gibi diğer ekipmanlarla bağlandığında, istediğiniz gibi polariteleri seçebilirsiniz.

24F MTP

Özellikler:

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

% 100 3D interferometre test edildi ve geçti.

MT bazlı Çok fiber Bağlayıcı, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları

Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm

Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır

Sağlam yuvarlak kablo, S

Fiber tipi, lehçe tipi ve / veya konektör sınıfını ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar mevcuttur

Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlikte iyi

KULLANILABİLİRLİK: 8F / 12F / 24F… ..MPO / MTP

Zırhlı Fiber Patch Kablo'nun Faydaları

Yaygın fiber optik kablo, özellikle kabloların kemirgenler, sürekli aşınma ve yıpranma veya hava şartlarında hasar görebileceği zorlu uygulamalarda korunmak zorunda olan hassas bir kablodur. Zırhlı fiber patch kablo, standart fiber kablonun tüm özelliklerini korur, ancak ekstra zırh katmanları sayesinde çok daha güçlüdür. Esnek ve dayanıklı çelik borunun korunmasıyla, zırhlı fiber patch kablo, ağınızın mükemmel çalışmasını sağlayacaktır.

Olağanüstü dayanıklılık gerektiren zorlu kurulum koşulları için idealdir. Veri merkezinde ara bağlantı veya çapraz bağlantı olarak kullanılır. Tavan, koridor ve diğer sert ortamlarda da kullanılır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)