Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC

Çin SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC Tedarikçi
SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC Tedarikçi SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC Tedarikçi

Büyük resim :  SC Fiber Adaptör APC Lehçe Tip Eğitim Sistemi Boyut / Karmaşıklık için esnek FC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: LC Kadın-FC Erkek

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik kutuda 25 adet, bir kartonda birkaç kutu 54 * 39 * 35 cm
Teslim süresi: 3 gün ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: Omc veya oem
Model numarası:: FC Kadın-SC Erkek IL:: <0.2dB
Kaybı Dönüş:: > 50dB dayanıklılık:: 1000 kere
Sıcaklık:: -40 ° C ile + 80 ° C Sertifikasyon:: ISO9001: 2008, RoHS
kol:: Seramik Kol 2.5mm-2.5mm Malzeme:: metal ve plastik
Çekme kuvveti (g / f):: 200 ~ 600 Kullanım yerleri:: Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar

FC APC Dişi - SC APC Erkek Simplex Hibrid Fiber Optik Adaptör / konnektör Düşük Ekleme Kaybı 0.3dB

Dişi Erkek Hibrit Adaptör

Hibrit adaptörler, 2 farklı stil konektörünü veya montajını eşleştirmek için kullanılır. Bu adaptörler, farklı bir erkek konnektörün arka ucuna birleştirilen bir dişi adaptör ucuna sahiptir ve bunlar, aynı tipte bir adaptöre veya ara birime bağlanabilir. Bu, ek kabloya ihtiyaç duymadan montaj ucunu değiştirebilir, bu nedenle alanı azaltır. Hibrid adaptörlerimiz uluslararası standartlara uygundur, kalite testidir ve singlemode ve multimode olarak mevcuttur ve birçok farklı konnektör tipi konfigürasyona sahiptir.

Optik Adaptör, iki aynı veya iki farklı (hibrid) konektör fişini çiftleştirmek ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son nesil Adaptörlerin gövdesi, yüksek konumlandırma için doğru konumlu bağlantı ve zirkonya veya fosforlu bronz bölmeli manşon için bir referans anahtara sahiptir.

OMC, SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC ve ST-LC gibi standart Adaptör tiplerini tedarik edebilir. Hibrit adaptör.

OMC Adaptörler tasarım, malzeme ve üretim süreci, farklı marka konnektörleri çiftleşmek için bile, optik performansın uzun ömürlü ve yüksek tekrarlanabilir olmasını sağlar.

Spec Performansı:

Bağlayıcı türü SC erkek SC erkek Cinsiyet türü Kadın erkek
Elyaf Sayımı Simpleks Malzeme Plastik
Fiber modu Tekli / Çoklu mod Lehçe Türü APC
Ekleme Kaybı ≤0.3dB dayanıklılık ≥1000 Kez

Uygulama:

  • Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.
  • Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası

Ürünler detay

Uygulama:

1. Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.

2. Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası

Ambalaj ve nakliye

Bir plastik kutuda birkaç parça,
Birkaç kutu daha sonra 54 * 39 * 35 karton kutuda paketlenmiştir

Diğer boyut karton da mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)