Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB

Çin ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB Tedarikçi
ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB Tedarikçi ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB Tedarikçi

Büyük resim :  ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: ST Dubleks

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik kutuda 25 adet, bir kartonda birkaç kutu 54 * 39 * 35 cm
Teslim süresi: 3 gün ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Marka Adı:: Omc veya oem Model numarası:: ST Dubleks
IL:: <0.2dB Kaybı Dönüş:: > 50dB
dayanıklılık:: 1000 kere Sıcaklık:: -40 ° C ile + 80 ° C
kol:: Seramik 2.5mm Kol Malzeme:: Metal
Çekme kuvveti (g / f):: 200 ~ 600

ST SM ST UPC Dubleks Fiber Optik Adaptör Metal gövde Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB

ST adaptörlerimiz, güvenilirlik ve daha iyi yeniden bağlanabilirlik için yüksek hassasiyetli hizalama kovanlarına sahiptir. ST adaptörleri, singlemode adaptörü ve çok modlu adaptör için bir seramik kılıf ile birlikte gelir. Simpleks muhafaza çift D ayak izi tipinde mevcuttur .

Optik Adaptör, iki aynı veya iki farklı (hibrid) konektör fişini çiftleştirmek ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son nesil Adaptörlerin gövdesi, yüksek konumlandırma için doğru konumlu bağlantı ve zirkonya veya fosforlu bronz bölmeli manşon için bir referans anahtara sahiptir.

OMC, FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP vb. Gibi standart Adaptörler türlerini tedarik edebilir. Hibrid de mevcuttur.

OMC Adaptörler tasarım, malzeme ve üretim süreci, farklı marka konnektörleri çiftleşmek için bile, optik performansın uzun ömürlü ve yüksek tekrarlanabilir olmasını sağlar.

Spec Performansı:

Bağlayıcı türü ST-ST Lehçe Türü UPC
Elyaf Sayımı dubleks Fiber modu Tek mod
Ekleme Kaybı ≤0.2dB dayanıklılık ≤0.1dB
Yanma oranı UL94-V0 Çalışma sıcaklığı -25 ° ile 70 ° C

Uygulama:

  • Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.
  • Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası

Ambalaj ve nakliye

Bir plastik kutuda birkaç parça,
Birkaç kutu daha sonra 54 * 39 * 35 karton kutuda paketlenmiştir

Diğer boyut karton da mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)