Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı

Çin SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı Tedarikçi
SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı Tedarikçi SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı Tedarikçi

Büyük resim :  SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SM 9/125 2 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, Paypal, Kredi Kartı
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
Dönüş kaybı: PC> 35dB % 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR
Temiz uç yüz halkası: % 100 temiz, toz, su, çizik yok oem servis: OEM mevcuttur
Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2015

SC / APC-SC / APC SM 9/125 Simpleks 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 10M LSZH Sarı

Fiber Optik Yama Kablosu, fiber optik jumper veya fiber optik patch cord olarak da bilinir. Fiber Optik Yama Kablosu, optik ağ için önemlidir. Fiber optik kablosunun ucunda bulunan aynı veya farklı konektörlere sahiptir. Fiber optik patch kablolar iki ana uygulama alanında kullanılmaktadır: bilgisayar çalışma istasyonu çıkış ve yama panelleri veya optik çapraz bağlantı dağıtım merkezi. Fiber Optik Yama Kablosu serisi, dağıtım talebini karşılamak için kapsamlı bir uzunluk ve konektörler koleksiyonuyla birlikte gelir.

Özellikler:
  • Vida dişi bağlama mekanizması
  • Seramik ferüle
  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  • Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlikte iyi
  • % 100 Ekleme, Geri Dönüş Kaybı, Son Yüz ve Parazit Denetimi
  • Mükemmel mekanik dayanıklılık
  • Yüksek güvenilirlik ve istikrar
  • Telcordia, GR-326-Core, IEC ve RoHS Standardına uymak
Teknik döküman

Bağlayıcı tipi FC, SC, LC, ST, MU, E2000, D4, DIN
Fiber modu SM AA
Son yüzü PC UPC APC PC
IL (dB) ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
RL (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Diğer model MT-RJ, MPO
IL (dB) ≤0.7 / ≤0.7 ≤0.5
RL (dB) ≥30 / ≥50

≥25

Paketleme ve Etiketleme

Bu kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir.

Sağ Fiber Optik Kablo Türü Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metre'ye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablo için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 Gb / sn Ethernet 10GBASE 40 Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 Metre 33 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer İyileştirilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer İyileştirilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm de 5km 1310nm de 5km 1310nm de 10km N / A N / A

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler vb. Gibi iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfı seçmeniz kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)