Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

Çin Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi
Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Tedarikçi

Büyük resim :  Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SM 9/125 2 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, Paypal, Kredi Kartı
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Temiz uç yüz halkası: % 100 temiz, toz, su, çizik yok
oem servis: OEM mevcuttur Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2015

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

Bükülebilir önyükleme atlama telleri, optik ağlardaki asırlık zorluklara karşı yenilikçi bir çözüm sunar. Diğer tüm kablo düzenekleri gibi bükülebilir önyükleme telleri, önde gelen endüstri standartlarını güvenilir bir şekilde karşılayan veya aşan sonlandırılmış düzenekler üretmek için yüksek kaliteli bileşenler ve yüksek rafine edilmiş üretim işlemlerinden yararlanır. Ek olarak, bükülebilir önyükleme teli, bir montajcının bağlantıyı uygun bir şekilde giydirmek ve konektör adaptörünün yakın çevresine yönlendirmek için kontrollü bir büküm yerleştirerek kurulumun ince ayarını yapmasını sağlar. Bu, daha iyi organize edilmiş ve iyi yönetilen bir kurulum anlamına gelir; buradaki dolaşma ve büyük, dökümlü elyaf demetleri neredeyse geçmişte kaldı. Bükülebilir yükleme atlama telleri, montajcının muhafazayı muhafazanın fiber çıkış noktasına doğru yakın bir şekilde yönlendirmesini sağlayarak düşük veya sıkı açıklık uygulamalarında üstündür, bu sayede, fiberin kırılma veya bagajın arkasındaki keskin kıvrılma olasılığını azaltır.

Özellikler:

• 0-90 ° arası değişken yükleme açısı
• RoHS Uyumlu
• IEC60794 ile uyumlu kablo
• Telecordia GR-32core ile uyumlu konektörler

Uygulamalar:

• Kampüs / LAN
• Ekipman dolapları
• Elyaf Patch Paneller
• Optik Bağlantılar




Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metreye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 GB / sn Ethernet 100 GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 Metre 33 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm'de 5km 1310nm'de 5km 1310nm'de 10km N / A N / A


Doğru PVC, LSZH ve OFNP arasında nasıl seçim yapılır?

Fiber yama kabloları artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler ve benzeri iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfını seçmeniz, kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.


İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)