Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B

Çin Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B Tedarikçi
Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B Tedarikçi Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B Tedarikçi

Büyük resim :  Düşük Ekleme Kaybı LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kablosu 2M Fabrikalar / Ofis Parkları İçin IEC Sınıf B

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SM 9/125 2 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, Paypal, Kredi Kartı
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
Dönüş kaybı: PC> 35dB Temiz uç yüz halkası: % 100 temiz, toz, su, çizik yok
oem servis: OEM mevcuttur Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2015

LC-LC SM 9/125 Simplex 2mm Fiber Optik Yama Kabloları 2M LSZH Sarı

Paketleme

Paketleme Detayları: müşterinin isteğine göre

Teslim süresi: 5-10 gün

Diğer özellikler

1 ST.LC FC, SC türü
2 Tekli mod ve Çok Modlu
3 PC, UPC ve APC parlatma
4 0.9mm, 2.0mm ve 3.0mm çap

Fiber optik yama kablosu

1) Fiber modu: MM Dubleks
2) Tip: LC-LC / UPC
3) Standart uzunluk: 1m, 2m, 3m, 6m, 10m (veya istek üzerine)
4) Ceket renkleri: Aqua
5) Müşterilerin özellikleri açıktır

Sipariş rehberi:


Fiber çekirdekler: Simpleks, dubleks
Elyaf çapı (mm): Φ 0.9, & 2.0, Φ 3.0
Fiber uzunluğu: Kullanıcı tanımlı
Fiber türü: Tekli mod (G. 652, G655), çoklu mod (50/125) / (62.5 / 125)
Arayüz tipi: PC, UPC, APC
Bağlantı tipi: SC, FC, LC, ST, MU, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO. ESCN, SMA


Her yama kablosu sıkı bir testten geçmiş, fabrikadan çıkmadan önce tek tek test edilmiştir. Kaliteyi vaat edebiliriz. Gerçekten ihtiyacınız varsa, size en iyi fiyatı vereceğiz.

Özellikler:


Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
İyi değişebilirlik
İyi dayanıklılık
Yüksek sıcaklık kararlılığı

Uygulamalar


1. CATV, Metro, Test ekipmanları, Aktif sonlandırma
2. Yerel alan ağları (LAN), Tesis içi kurulumlar
3. Telekomünikasyon ağları, Veri işleme ağları
4. Geniş Alan Ağları (WAN)

Kullanılabilirlik


1. Simpleks / Dubleks patch-cord mevcut
2. Pigtail mevcut
3. Mevcut Fan-out

4. Çeşitli önyükleme (kablo) boyutları avavilable

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)