Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu

Çin FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu Tedarikçi
FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu Tedarikçi FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu Tedarikçi FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu Tedarikçi FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu Tedarikçi

Büyük resim :  FTTH FTTB FTTX Ağ için Senko Fanout MPO Fiber Optik Kablo 0.9mm Çok Fonksiyonlu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12F MPO Erkek - LC SM 9/125 0.9mm LSZH 0.35M

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı A: Senko MPO MALE 12F SM B konektörüne: LC PC 900um SM
MPO'nun IL: <0.5dB (standart), <0.35dB (düşük kayıp) MPO'nun RL'si: > 60dB
LC'nin IL: <0.3dB LC'nin RL'si: > 50dB
Gerilme Direnci:: > 70N Kullanım yerleri:: Veri merkezi , FTTH FTTB FTTX Ağı

Senko Fanout MPO gövde kablosu 12F MPO Erkek - LC SM 9/125 0.9mm LSZH 0.35M Gövde Kablo Düşük Ekleme Kaybı
MPO LGX modülü için 12 çekirdek MPO-LC Fan-out 0.9mm 35cm patch kablosu, her iki uçta MPO ve LC konnektörü ile sonlandırıldı. OMC'nin MPO Konektörlerinin hepsi Japonya'dan.


MPO ürünleri Standardı:


- IEC Standardı IEC-61754-7 ile buluşur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
- TIA-568-C'ye göre yapılandırılmış kablolama

Diğer konnektörler ' Endüstriyel Standart:


LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

Özellikler:
- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- MT bazlı Çok fiber Bağlayıcı, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları
- Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm
- Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
- Sağlam yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcut
- Fiber tipini, lehçe tipini ve / veya bağlayıcı sınıfını ayırt etmek için mevcut renk kodlu muhafazalar
- Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlikte iyidir
AVAILABILITY:
- Şerit ve paket kablosu mevcut;
- Yama kablosu, helezon kablo tertibatları mevcut.
- MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
- MPO Loopback mevcut


MPO yama kablosu özellikleri:

Spec öğeleri. Tek modu (APC 8 derece lehçe) Çok modlu (PC Düz lehçe)
Ekleme kaybı
(MPO)

Standart kayıp ≤0.7dB

Düşük kayıp ≤0,35dB

Standart kayıp ≤0.5dB
Düşük kayıp ≤0,35dB
Ekleme kaybı
(LC / SC / FC / ST)
≤0.3dB ≤0.3dB
Dönüş kaybı (MPO) 55dB ≥35dB
Dönüş kaybı (LC / SC / FC / ST) APC≥60dB UPC≥50dB PC≥35dB
dayanıklılık <0.3dBelirli değişim, 200 çiftleşme
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85 ° C


Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişlikleri
OM1 - 62.5 um Çekirdek - 10GBit kadar 33 metre, gigabit kadar 300m
OM2 - 50 um Çekirdek - 10GBit, 82 metreye kadar, gigabit 500m'ye kadar
OM3 - 50 um Çekirdek, Lazer İyileştirilmiş - 10GBit 300 metreye kadar, 1000m'ye kadar gigabit
OM4 - 50 um Çekirdek, Lazer En İyisi - 10GBit - 550 metreye kadar, 1000m'ye kadar gigabit



MPO Girişim Dizini

Bağlayıcı tipi Test öğeleri Min maksimum
MPO PC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) -0.2 0.2
Max.DH. Tüm Elyaf (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Maks. Çekirdek Dip (nm) -300 300
Fiber yüksekliği (nm) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) 7.8 8.2
Max.DH. Tüm Elyaf (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Fiberheight (nm)


Kablo çizimi (referans için 12 kablo)

Uygulama:

Paket:

Yüksek Kaliteli MPO Kablo Garantisi
1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT ferüle için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlandı.
2, 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüklerinin tüm parametrelerini endüstri standartlarına uygun ve aşar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo tertibatları için gereken tüm optik test spektrumunu sağlar.





İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)