Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

ST Simplex Düşük Yansıma Kaybı Pigtail 0.9mm Sarı Sıkı Tampon

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

ST Simplex Düşük Yansıma Kaybı Pigtail 0.9mm Sarı Sıkı Tampon

Çin ST Simplex Düşük Yansıma Kaybı Pigtail 0.9mm Sarı Sıkı Tampon Tedarikçi

Büyük resim :  ST Simplex Düşük Yansıma Kaybı Pigtail 0.9mm Sarı Sıkı Tampon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: ST OS2 singlemode 9/125 simpleks 0.9mm 2M LSZH Sarı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik torba içinde tek parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 36 * 35cm bir
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 100000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
Dönüş kaybı: APC> 60dB; UPC> 50dB Paket: TEK PAKET
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Temiz son yüz ferrul: % 100 temiz, toz, su, çizik yok
oem servis: Oem avaiable Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2008

ST Pigtail OS2 Tekli 9/125 Tek Yönlü 0.9mm 2M LSZH Sarı Sıkı Tampon

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm OMC pigtailleri fabrikada kontrol edilir ve istek üzerine interferometre verileriyle birlikte test edilir.

Özellikler:

  • Düşük ekleme kaybı, Düşük geri yansıma kaybı
  • Esnek ve şeritlemesi kolay fiber tamponlama
  • Tüm aydınlatma koşullarında tanımlanabilir fiber tampon renkleri
  • Kurulum süresini azaltır
  • Mümkün lif çevirme ile yanlış yama önler
  • Temiz ve Çizilmez Son Yüz
  • Normal üretime orantılı geometrik test uygulanır.
  • Özel şartlar altında% 100 interferometre kontrolü mevcuttur.

Ürün bilgisi

Bağlayıcı A ST Bağlayıcı B Sonlandırılmamış
Elyaf Kategorisi Tekli mod (OS2) Elyaf Sayısı Simpleks
Polonya UPC Kablo çapı 0.9mm
Ceket Malzemesi PVC / LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP Ceket Rengi 12 farklı renk
dalga boyu 1310nm ve 1550nm dayanıklılık > 1000 Kere
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Özellikler (yalnızca test edilen 3D interferometre için)

Test maddeleri Konektörler PC Son Yüzü APC Son Yüz
Eğri yarıçapı ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
Apex Ofset ≤50 um
Elyaf Küresel Yüksekliği +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °

Oem servisi:

OMC ayrıca, elyaf konektörü, uzunluk, renk, elyaf kalitesi, şartname, malzeme, paket vb.

Füzyon Eklemesi İçin Fiber Optik Pigtail

Fiber örgülü kablolar, sahada fabrika sonlandırması yapmak için hızlı bir yol sağlar.

Paket yöntemi

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metreye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 Gb / sn Ethernet 100 GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 Metre 33 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm'de 5km 1310nm'de 5km 1310nm'de 10km N / A N / A

Doğru PVC, LSZH ve OFNP arasında nasıl seçim yapılır?

Fiber yama kabloları artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler ve benzeri iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfını seçmeniz, kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)