Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu

Çin Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu Tedarikçi
Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu Tedarikçi Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu Tedarikçi

Büyük resim :  Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Esnek Fiber Optik Pigtail Kolay Şerit Tek Modlu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: LC SM APC 12 çekirdekli mini koparma 0.9mm Fiber optik pigtail

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bireysel PE torba veya müşteri OEM paketi
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 20000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Elyaf sınıfı: G657A1 OS2 12F bağlayıcı: SC / LC / FC / ST / E2000
Ekleme kaybı: <0.3dB Dönüş kaybı: UPC> 50dB
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Endface Standard: Telcordia GR-326.Core
oem servis: KULLANILABİLİR Paket: Bireysel PE torba veya müşteri OEM paketi
Tampon: Gevşek tampon

Esnek ve Şerit Kolay Fiber Tamponlama LC SM APC 12 renkli Mini-koparma 0.9mm Fiber Pigtail

Biz SC, SC / APC, ST, ST / APC, FC, FC / APC, LC, LC / APC, MTRJ, MPO, MTP, E2000, E2000 / APC, demet / şerit / demet fan çıkışı fiber elyaf optik pigtailler. Fiber pigtail, kablonun bir tarafında yalnızca bir fiber optik konektöre sahip bir fiber optik kablo parçasıdır, SC, FC, ST gibi çeşitli fiber optik sonlandırma tipleriyle olabilen tek modlu ve çok modlu fiber optik pigtailler vardır. LC, MU, MT-RJ, MTP, MPO, vb. Fiber optik pigtailler tipik kullanımda fiber optik kabloyu fiber optik ekipmana bağlamaktır, fiber optik pigtail konnektör tarafı kullanılırken, diğer taraftaki ekipmanı bağlamak için kullanılır Pigtail'in lifleri, fiber kablo ile birlikte eritilir, fiber gözlüklerin eritilmesiyle asgari ekleme kaybına ulaşabilir. Yaygın fiber optik pigtail türleri genellikle 0.9 mm fiber kablo çapına sahiptir ve genellikle ODF ünitesinin içine yerleştirilir. En yaygın kullanılanlar SC fiber optik pigtail, ST fiber optik pigtail, FC fiber optik pigail, LC fiber optik pigtail, MT-RJ fiber optik pigtail, SC / APC fiber optik pigtail, FC / APC fiber optik pigtail ve E2000 fiber optik pigtail . OMC ayrıca su geçirmez fiber optik pigtail sunar, kesinlikle IEC standartlarına göre üretilir, ürünler düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı, iyi değiştirilebilirlik ve tekrar basma performansı sunar. Su geçirmez fiber optik pigtailler güçlü ceketler ve su geçirmez contalı baş konektörleriyle; zorlu ortamlarda kullanılabilirler. Huihong Technologies Limited'in bir başka özel fiber pigtail türü ise, 1XN tipi ve NXN tipi gibi çoklu fiber pigtaillerdir, bu pigtailler, 18 fiber gibi çok fiber kabloya sahiptir. Ayrıca MTP'den 8'e kadar fiber optik kablo montajları yapıyoruz. LC fiber optik pigtailler, MTP ila 12 MT-RJ fiber optik pigtailler, vb

Özellikler:


Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Tek modlu PC≥50dB Tek modlu APC ≥65dB Çok modlu PC ≥45dB
Tekrarlanabilirlik ≤0.2dB (1000 kez)
Sıcaklık aralığı -40 ° C - + 85 ° C

UYGULAMALAR
CATV Aktif cihaz sonlandırma Telekomünikasyon Şebekeleri
Metro Yerel Alan Ağları (LANS) Veri işleme ağları
Test ekipmanı Öncül tesisler Geniş Alan Ağları (WAN)

ÖZELLİKLER
Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı İyi değişebilirlik
İyi dayanıklılık Yüksek sıcaklık kararlılığı
Standart Telcordia GR-326-CORE

ÖZELLİKLER
Tek mod Çok modlu
Ekleme kaybı Tipekal <= 0.2dB, Maximun <= 0.3dB <= 0.25dB
geri dönüş kaybı

> = 50dB (PC)

> = 65dB (APC)

> = 30dB
tekrarlanabilirlik <= 0.1
dayanıklılık <= 0.2 tipik değişim, 1000 eşleşme
interchangebility <= 0.2
gerilme direnci 10kg
Çalışma sıcaklığı -40 ila +85 -40 ila +85

Sipariş seçenekleri
bağlayıcı rengi önyükleme (kablo) boyutu çizme rengi Fiber türü Kablo numarası Uygulama uzunluk
Bej 2.0mm Bej 9 / 125um (SM) Simpleks PC Özelleştirilmiş
Mavi 3.0mm Mavi 62.5 / 125 (MM) dubleks APC
Yeşil 0.9mm Siyah 50/125 (MM) Fan çıkış (4f / 6f / 8f)
Yeşil 10 GIB 50/125 (MM) Fan çıkış (24f / 48F / 72F / 144f)
Gri
Beyaz

Kullanılabilirlik
Simpleks veya dubleks mevcut Fan çıkışı mevcut
Pigtail mevcut Çeşitli çizme (kablo) Mevcut beden

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Uygulama:

Fiber Optik Pigtail Ekleme İçin İki Önemli Yöntem

Fiber optik pigtail düzenekleri, fiber optik kabloların füzyon veya mekanik birleştirme yoluyla sonlandırılmasında kullanılır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)