Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH

Çin Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Tedarikçi
Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Tedarikçi Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Tedarikçi Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Tedarikçi

Büyük resim :  Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: LC-LC OM3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10pc
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Plastik Çanta + karton
Yetenek temini: Günde 50000
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
bağlayıcı: LC Ekleme Kaybı (maks.): ≤0.25dB
Geri Dönüş Kaybı (dak): ≥35 dB Çekme dayanımı: > 70N
Dayanıklılık: <0.20 dB tipik değişim, 1000 eşleşme Tekrarlanabilirliği: ≤0.1dB

LC - LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Patch Kablo Aqua 3.0mm LSZH IEC Grad B

LC-LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Bağlantı Kablosu 3.0mm LSZH

Fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için Patch Cords kullanılır. Yama kablosunun kullanımı, veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerinde fiber yamaları yönlendirmek için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar. Bağlantı kordonu, gelen fiberleri elektronik teçhizata bağlayan ve fiber yolları içinde yamayı sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir. Yama Kordonları, tek yönlü, çift yönlü ve Çok fiberli düzenekleri içerir.

Optik özellikleri

Bağlayıcı SC, FC, LC, ST, MU, E2000, MT-RJ
Parlatma SM / UPC AA / PC SM / APC
Ekleme Kaybı (maks.) ≤0.30dB ≤0.25dB ≤0.30dB
Geri dönüş kaybı (dk) ≥50 dB ≥35 dB ≥60 dB
Gerilme direnci > 60N
dayanıklılık <0.20 dB tipik değişim, 1000 çiftleşme
Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
Depolama, Çalışma Sıcaklığı [° C] -40 ~ 85

Geometrik şartname (özel istek için)

PC Bitiş Yüzü APC Uç-yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apex Ofset Um50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °
  • Temiz ve Çizilmez Uç Yüz
  • Normal üretime oransal geometrik test uygulanmaktadır.
  • Özel gereksinim altında% 100 interferometre kontrolü yapılabilir.

Özellikler:

● Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar.

● Konektör, SC, FC, LC, ST, MU, E2000, MT-RJ vb. Olabilir.

● Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 vb. Olabilir.

● kablo boyutu 1.2x2.5mm, 1,6x3.3mm, 2.0x4.1mm, 2.8x5.7mm vb olabilir

Uygulama:

Fiber CATV, Fiber Kablolama sistemi, LAN, FTTH

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: 李晗

Tel: +8618682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)