Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon

Çin 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi
12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Tedarikçi

Büyük resim :  12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin (anakara)
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO 9001, RoHS
Model numarası: 12 renk LCUPC örgüsü

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: US$6 / Set
Ambalaj bilgileri: plastik bir torba içinde tek parça. Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba. 54 * 35 * 39 cm&#
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 1000000 set / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ekleme Kaybı:: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks) Kaybı Dönüş:: APC> 60dB; UPC> 50dB
Kalite düzeyi:: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı % 100 3B girişim:: KULLANILABİLİR
Temiz uç yüz halkası:: % 100 temiz, toz, su, çizik yok Sertifika: ISO 9001, RoHS
Kullanım yerleri:: FTTH FTTB FTTX Ağı OEM Service:: KULLANILABİLİR

12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm OMC pigtailleri fabrikada kontrol edilir ve istek üzerine interferometre verileriyle birlikte test edilir.

 

Özellikler:

Ø Düşük ekleme kaybı, Düşük geri yansıma kaybı

Ø Esnek ve şerit fiber tamponlama kolay

Tüm aydınlatma koşullarında tanımlanabilir fiber tampon renkler

Ø Montaj süresini kısaltır

Ø Muhtemel fiber çevirme ile yanlış yama yapılmasını önler

Ø Temiz ve Çizilmez Son Yüz

Ø Normal üretime orantılı geometrik test uygulanır.

Özel şartlar altında% 100 interferometre kontrolü mevcuttur.

 

Ürün bilgisi

Bağlayıcı A

LC

Bağlayıcı B

Sonlandırılmamış

Elyaf Kategorisi

Tekli mod (G657A1 ve A2)

Elyaf Sayısı

Simpleks

Polonya

PC

Kablo çapı

0.9mm

Ceket Malzemesi

PVC / LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP

Ceket Rengi

12 farklı renk

dalga boyu

1310nm ve 1550nm

dayanıklılık

> 1000 Kere

Ekleme kaybı

≤0.3dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

60dB

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C

                                                    

Geometrik Özellikler (yalnızca test edilen 3D interferometre için)

Test maddeleri

Konektörler

PC Son Yüzü

APC Son Yüz

Eğri yarıçapı

SC / FC / ST

10 ~ 25 mm

5 ~ 12 mm

LC / MU

7 ~ 25 mm

5 ~ 15 mm

Apex Ofset

50 um

Elyaf Küresel Yüksekliği

+/- 50 nm

Açısal ofset

------

8 ° ± 0.2 °

 

ÖZEL seçenek

 

  OMC ayrıca, elyaf konektörü, uzunluk, renk, elyaf kalitesi, şartname, malzeme, paket vb. Gibi bir dizi OEM hizmeti de sunmaktadır.

Details.jpg

 

Fiziksel bilgi

Physical.jpg

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

 

Füzyon Eklemesi İçin Fiber Optik Pigtail

Fiber örgülü kablolar, sahada fabrika sonlandırması yapmak için hızlı bir yol sağlar.

application.jpg

 

Paket yöntemi

Doğru Fiber Optik Kablo Tipini Nasıl Seçersiniz?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metreye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin

Elyaf Çapı (μm)

tip

Hızlı Ethernet 100BASE-FX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX

10Gbps Ethernet 10GBASE

40Gbps Ethernet 40GBASE SR4

100 Gb / sn Ethernet 100 GBASE SR4

OM1

62.5 / 125

Çok modlu

2000 Metre

275 Metre

550 Metre

33 Metre

Desteklenmiyor

Desteklenmiyor

OM2

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 Metre

550 Metre

82 Metre

Desteklenmiyor

Desteklenmiyor

OM3 (Lazer Optimize Edilmiş)

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 Metre

550 Metre

300 Metre

100 Metre (SR4)

100 Metre (SR4)

OM4 (Lazer Optimize Edilmiş)

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 Metre

550 Metre

400 Metre

150 Metre (SR4)

150 Metre (SR4)

Tek mod

9/125

Tek mod

2000 Metre

1310nm'de 5km

1310nm'de 5km

1310nm'de 10km

N / A

N / A

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: yoyo

Tel: +8618620325400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)