Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

Çin MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm Tedarikçi
MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm Tedarikçi MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm Tedarikçi MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm Tedarikçi MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm Tedarikçi

Büyük resim :  MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OEM or OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi - FC UPC 12 Fiber

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, 54 * 39 * 35 cm karton kartonda birkaç adet
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 1000000pcs aylık
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Product Name: MTP Trunk Cable Single Mode Breakout 2.0mm Cable MTP Female To FC UPC 12 Fibers LSZH OS2 9 / 125μm Insertion loss: ≤0.35dB(Low loss)
Return loss: ≥55dB Cable OD: 3.0mm 12F
Fiber Type: Single Mode 9/125 Material: PVC/LSZH Jacket
Sertifika: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Interchangeability: ≤0.2dB

MTP Gövde Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

 

 

MTP kablo demeti kabloları provide a transition from multi-fiber cables to individual fibers or duplex connectors. çoklu fiber kablolardan tek tek fiberlere veya dupleks konektörlere geçiş sağlar. Known as MTP breakout cable or MTP fan-out cable as well, it has a single MPO connector on one end that breaks out into 4-12 connectors, and these connector types can be LC, SC, ST, etc. It's available in 4, 6, 8, or 12 fiber cable configurations with lengths from 0.5-100 meters and other customized lengths. MTP koparma kablosu veya MTP fan çıkışı kablosu olarak da bilinir, bir ucunda 4-12 konektöre ayrılan tek bir MPO konektörü vardır ve bu konektör tipleri LC, SC, ST vb. 0,5-100 metre uzunluğunda ve diğer özelleştirilmiş uzunluklarda 6, 8 veya 12 fiber kablo yapılandırması. MTP harness cable provides a reliable, cost-effective cabling system for migrating from legacy 10G to higher speed 40G/100G Ethernet. MTP kablo demeti kablosu, eski 10G'den daha yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet'e geçiş için güvenilir, uygun maliyetli bir kablolama sistemi sağlar. The following are Şunlar

MTP kablo demeti avantajları:

  • Yerden tasarruf — Aktif ekipman ve omurga kablosu yerden tasarruf için iyidir.
  • Kolay dağıtım — Fabrika tarafından sonlandırılan sistem, kurulum ve ağ yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar.
  • Güvenilirlik - Ürün kalitesini garanti etmek için üretim sürecinde yüksek standart bileşenler kullanılır.

 

MTP-LC / SC / FC / ST Fiber Patch Cord ile sonlandırılır OVP ve LC / SC / FC / ST connector on both end. her iki ucundaki konektör. All of OMC's MPO Connectors are from OMC'nin MPO Konnektörlerinin tümü USCONEC.

 

MTP ürünlerinin Standardı:

  • Meets IEC Standard IEC-61754-7; IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
  • TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama
  • Paralel Optik
    • Optik Internetwork Forum (OIF) Uyumlu
    • InfiniBand Uyumlu
  • InfiniBand

- 10G Fiber Kanal Uyumlu

- 40G ve 100G IEEE 802.3

- QSFP

 

Diğer konektörlerin Endüstriyel Standardı:

 

FC: EIA /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. FC: EIA / TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. IEC61754-13 and JIS C5973 IEC61754-13 ve JIS C5973

 

MTP-FC yama kablosu Özellikleri:

 

Konektör A OVP (Kadın) Bağlayıcı B FC UPC (12)
Elyaf Kategorisi 9 / 125μm SMF Fiber Sayısı 12
Elyaf Türü Basit dalga boyu 1310nm / 1550
Kablo Ceketi 3.0mm LSZH-Sarı Fan Çıkış Çapı 2.0mm
Ekleme kaybı, maks. ≤0.35dB Geri Dönüş Kaybı, Min. MTP≥55dB, LC≥50dB
Koparma Uzunluğu 0.5m dayanıklılık Times500 kez
Min. Min. Bend Radius Installation Viraj Yarıçapı Kurulumu 29 mm Min. Min. Bend Radius Operation Viraj Yarıçapı Çalışması 15 mm
Gerilme direnci 400 N Ezilme direnci (Tersinir) 750 N / 10 cm
Çalışma sıcaklığı -40 ° ila + 80 ° C Elyaf Sınıfı G652D
 

 

MTP Dişi - FC UPC 12 Fiber LSZH 9/125 Tek Modlu Trunk Kablosu

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm
MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm
 

Yüksek Kalite MTP Kablo Garantisi

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm





 


MTP Bağlayıcı Türleri
 
MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm         MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm
MPO Erkek Pimli MPO Erkek Pimli
 
Diğer açıkça görünen iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklar (tuşlar)
(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipiyle bağlanması gerekir.)

Paketleme:
 

paketleme Detayları

1. ahşap davul fümigasyon, kontrplak davul veya ahşap davul
2. karton kutu
3.customized

Liman: Shenzhen


İlgili ürünler:

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

 

1x32 PLC Modül Bölücü

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

 

Fiber Terminal Kutusu

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

 

Bağlantı paneli Ara bağlantı paneli


Uygulama:

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

 

1. CATV

2. Aktif dvice fesih

3. Telekomünikasyon ağları

4. Metro

5. Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

6. Veri İşleme ağları

7. Test Cihazları


paketleme

 

This easily taken and well-protected fiber patch cable package has been labelled and marked by OMC as default .Standard carton size : 34*22*15 cm; Bu kolayca alınan ve iyi korunan fiber patch kablo paketi, OMC tarafından varsayılan olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Qty . Hangi karton kullanılacak mal Adet bağlıdır. Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

1. kendinden contalı PE torba 2. Kabarcık çanta 3. Kağıt karton 4. fumig-free Palet


Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

Exhibition.jpg

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

MTP Bagaj Kablosu Tek Mod Koparma 2.0mm Kablo MTP Dişi FC UPC 12 Fiberler LSZH OS2 9 / 125μm

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: 李晗

Tel: +8618682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)