Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu

Çin LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi
LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Tedarikçi

Büyük resim :  LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: FC-SC Hibrit Tek Yönlü Adaptör

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 100000/AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: LC Kadın konektörü 2: SC Kadın
Fiber sayar: Simplex Fiber Modu: Tekli / MultiMode
Ekleme kaybı: ≤0.2dB Dönüş kaybı: UPC≥50db, APC≥60db
Dayanıklılık: 1000 kere Çalışma / Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 85 ° C

LC-SC Hibrid Simpleks bakır Fiber Optik Adaptör / Çiftleşme Kol Dişi - Erkek

Dişi-Dişi Hibrit Adaptörü , iki farklı (hibrit) konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son jenerasyonun Adaptörlerinin mahfazası, doğru konum kaplini için bir referans anahtarına ve yüksek hizalama için zirkonya veya fosfor bronz ayrık kovanına sahiptir.

Bu LC (Dişi) - SC (Dişi) SC ayağı baskı tipi fiber optik hibrid Metal adaptör, LC konektörünü SC Konektörüne dönüştürme. Değişken LC arayüzü dönüşüm SC arayüzü. İki farklı fiber optik iletim derzini bağlamak için basit ve güvenilir bir çözüm sağladı.

OMC Adaptörleri tasarım, malzeme ve üretim süreci, farklı marka bağlantı parçaları çiftleşmesi için bile uzun ömür ve optik performansların yüksek tekrarlanabilirliğini sağlar.


Şartname

Test öğesi (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC MM PC
Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50 dB ≥60 dB ≥35 dB
Dayanıklılık (500 Çiftleşme) 0.1dB Maks.
Çekme kuvveti (g / f) 200 ~ 600
Saklama derecesi -40 ~ 85

Malzeme

Parça adı Malzeme Renk
Konut vücut Çinko Alaşım -
kol Yüksek hassasiyetli Seramik manşon Beyaz
İç kanca PBT / PPS Mavi-yeşil
Metal tabak Paslanmaz çelik -
Toz kaplamış ABS / Kauçuk Mavi / Yeşil / Siyah

Özellikler

Kovan ile hassas bağlantı

SM ve MM konektörü birbiri yerine kullanılabilir

Düşük ekleme kaybı, Yüksek İade kaybı

İyi değiştirilebilirlik ve güvenilirlik

IEC ve ROHS standartlarını karşılayın

Mekanik boyutlarda yüksek hassasiyet


Uygulama:

  • Patch paneller, ODF ve diğer optik bağlantılar.
  • Optik ağlar sınırlandırma ve izleme noktası

SM UPC, SM APC, MM OM1 62,5 / 125, MM OM2 50/125 için kullanılabilir   


Açıklama

SC-LC Hybrid Simplex Kadın - Bayan Fiber Adaptör


ilgili ürünler

FC-SC Hibrit Çift Yönlü Dişi Fiber Adaptör Dişi

E2000 Adaptörü

MPO Adaptörü


paketleme

Kolayca alınabilen ve iyi korunan bu fiber yama kablo paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44 * 34 * 24 cm; 54 * 39 * 34 cm. Hangi kartonun kullanılacağına mal miktarına bağlıdır. Ambalaj özelleştirilebilir.

1. kendinden contalı PE torba 2. Kabarcık çanta 3. Kağıt karton 4. fumig-ücretsiz Palet


sertifikasyon:

Ürünlerimiz bu sertifikalar ile onaylanmıştır


Şirket Bilgisi:

Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyondur. Ürünlerimiz sektördeki en yüksek performans gösteren ürünler arasında yer almakta ve sektördeki en iyi değerleri temsil etmektedir. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluruz.



SSS:

1. Siz gerçek fabrika musunuz?

Evet, biz gerçek fabrika 10 yıldan fazla

2. ana ürün nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar; kapalı fiber optik kablolar; FTTH Bırak kablolar;

Kapalı zırhlı yama kabloları fiber kablo; Optik yama kabloları SC / LC / FC / ST; MTP / MPO optik yama kablosu.

3. Hammadde sertifikanız var mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

4. teslim süresi nedir?

Normal fiber optik kablo tipleri için 24 saat içerisinde;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için MOQ: 1KM

Fiber optik patch kablolar için gerekli MOQ gerekmez, çünkü normal çeşitler için stok mevcuttur.

6. Başka bir ülkede veya yurtiçinde distribütörünüz var mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. Ve fabrika fiyatı teklif edilebilir.

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: 李晗

Tel: +8618682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)