OMC Industry Co.Limited

  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
  • Çin OMC Industry Co.Limited şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar OMCFTTH
No. Çalışanları 150~200
Yıllık satış 5000000-8000000
Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 60% - 70%

Giriş

OMC industry co., Limited, Uzman bir ekip tarafından kurulan bir ISO 9001: 2015 sertifikalı Üretici, 2007'den beri FTTX kablolama ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar için yenilikçi ve entegre FTTX kablolama çözümleri sunmaya odaklanıyoruz / Ağlar. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite OMC'nin hayatıdır. Kesin taahhüdümüz, müşterilerimize birinci sınıf ürün sunmak ve sonsuza kadar beklentilerini aşmaktır. Ayrıca sağlam satış sonrası destek sunuyoruz, yani hiçbir koşulda 3 yıl ürün garantisi

OMC, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza saygın ortaklarımız olarak davranır. Başarımızı onlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak, tedarikçimize uzun vadeli / sadık ortaklık ve çalışanlarımıza iyi maaş / refah. OMC ayrıca toplumumuza ve çevremize özen göstermek için hiçbir çaba sarf etmemektedir. Minnettar bir kalbi olan OMC, özlem duyduğumuz parlak yola sıkıca gidecek.

Bu vesileyle OMC'de, dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermek için bol miktarda tutku ve profesyonel tekniklerle bir araya geliyoruz.


Geçmiş

Hizmet

OEM ve Gümrük

OMC, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra en yüksek kalitede ürünler tedarik ederek yüksek bütünlüklü optik iletişim ürünlerinin lider tedarikçisi olarak itibarını oluşturmuştur.Web sitemizdeki ürünlerin yaklaşık %70'i dahil olmak üzere tüm özelleştirilmiş çözümler OMC'de mevcuttur.

Birincil kurumsal yeteneklerimiz, sistem mühendisliği, ağ mühendisliği, sistem desteği, program yönetimi ve bilgi güvence mühendisliği ve analizini içerir.Dış kaynaklı bir üretim ortağı olarak önceden var olan tasarımlarınızla çalışabilir veya zorlu optik ağ çözümleri için özel yanıtları hızla elde etmenize yardımcı olabiliriz.Yüksek kaliteli mühendislik hizmetleri sağlama yeteneğimize ve adil ve sorumlu bir ortak olma çabamıza dayanan güçlü endüstriyel ilişkiler kurduk.Şimdi ile Özel Projenize başlamak için hoş geldiniz!

 

Özel OEM Fiber Optik Kablo Grupları

OMC, en geniş fiber patch kablo seçimini sunar.Stoklu fiber patch kablo seçimi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, size özel hizmetler sunabiliriz.Satışlarımızla birlikte özel kablolarınızı oluşturmak ve sipariş etmek için lütfen aşağıdaki formu kullanın.Aşağıdaki formdaki seçeneklerin ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız, lütfen detayları satışlarımıza iletin, ihtiyaçlarınıza uygun özel kablolar tasarlayalım.

 

Bizim avantajlarımız:

 

● Planlanmış teslimatlar, rekabetçi fiyatlandırma, hesap desteği ve 60 günlük para iadesi veya ürün değişimi.

● Garantili kablo kalitesi.

● Hızlı mühendislik ve prototipleme hizmetleri.

● PCB'ler, muhafaza veya metal fabrikasyon dahil katma değerli kablo gruplarının üretimi ve kitlenmesi.

 

Özel Fiber Optik Kablolar

Özel bir fiber optik ağ kurarken, kaliteli kablo takımları satın almak esastır.Saha sonlandırması gerektiren çeşitli uygulamalar için Hava Fiber Optik Kablosundan Askeri Taktik Kabloya kadar toplu fiber optik kablolar sunuyoruz.Fiber optik kablo tasarımı için geniş seçenek yelpazesi göz önüne alındığında, aradığınız bağlantıları bulmak zor olabilir.Herhangi bir sorunuz veya endişeniz için bizi her zaman arayabilir ve bilgili profesyonellerimizle konuşabilirsiniz.

 

Ekibimiz

 

 

Mesaj bırakın