Sertifikalar

 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ISO
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ROHS
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ROHS
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ROHS
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  CPR TESTING REPORT
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ROHS
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  ROHS
 • Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
  UL

qc profili

OMC'nin Kalite kontrolü.

IQC

IPQC

FQC

OQC

Garanti

Sınırlı Garanti Önemi Endişesiz çalışma sağlamak ve garanti onarımları ile ilgili maliyetleri ortadan kaldırmak için, OMC tüm ana ürün gruplarında standart bir özellik olarak Sınırlı Garanti sunmaktadır.

Farklı ürünler farklı sınırlı garantiye sahiptir. Farklı malzeme ve işçiliklere göre, kullanım oranı, yedek parçaların kullanılabilirliği farklı ürünlerden farklılık göstermektedir. OMC, CWDM / DWDM Serials ve Optic Splitter, on yıl sınırlı garantiye sahiptir, Vericilerin beş yıllık sınırlı garantisi vardır. Kablolar tüketilebilir, 30 Gün Değişim ve İade Politikasının tadını çıkarabilir. Geri kalan öğeler genellikle bir yıllık sınırlı garantiden yararlanır. Özel siparişler düzgün bir şekilde çalıştıklarında iade edilemez.

Orijinal sevkiyatın sınırlı garantisi kapsamında malzeme veya işçilik kusuru nedeniyle herhangi bir OMC ürünü arızalanırsa, OMC, tek seçeneğiyle ürünü onarın / değiştirin veya orijinal satın alma bedelini iade edecektir. Bu Sınırlı Garantiye erişmek için bir İade Malzeme Yetkilendirme numarası için OMC ile irtibat kurun ve ürünü OMC'ye gönderin.

Bu Sınırlı Garanti, açık ve / veya zımni ve yasaların izin verdiği azami ölçüde tüm diğer garantilere uygun olarak verilmiş olup, OMC, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantisi de dahil olmak üzere, ifade edilen ve / veya ima edilen tüm diğer garantileri reddeder. OMC'nin hiçbir çalışanı bu Sınırlı Garantiyi sözlü olarak değiştirme yetkisine sahip değildir.

Bununla birlikte, diğer tüm hususlar dikkate alınmaksızın, OMC'den ürünlerin kabul edilmesi, bu Sınırlı Garantinin kabul edildiğini teşkil eder.

İade ve Değişim Politikası

Verdiğimiz tüm ürünlerden OMC her zaman sorumludur! OMC'deki çoğu ürün beş yıl garantilidir (telsizler, CWDM / DWDM mux / demux, Medya dönüştürücülerimiz, kabloları hariç tutmak gibi), ürünlerimizin kalite nedeni için, müşteri 5 yıl içinde bir değişim hizmetinden yararlanabilir, sadece 60 gün değil.

30 gün sonra ve garanti süresi içinde çalışma ürünlerinin iadesi

Teslimattan itibaren 30 gün sonra, OMC genellikle başarısız olduğu bilinen ürünlerden başka iadeleri kabul etmez. Bununla birlikte, bazen müşterinin, artık ihtiyaç duymadıkları ürünleri satın almasıyla sonuçlanan değişimleri anladığını söyledik. Böyle durumlarda geri ödeme için iade talepleri duruma göre değerlendirilir. Kabul edilen tüm isteklerde, gönderim ücretleri bu geri ödemeye dahil değildir.

Garanti süresi içinde onarım / değiştirme için iade

OMC, ürünlerimizin çoğu için teslimat tarihinden itibaren sınırlı garanti sunmaktadır. Bir parçanın düzgün bir şekilde işlev görmemesi halinde, müşteriler parçayı bir “test raporu” ile iade etmeli ve çalışmamasını ya da OMC satışları ile iletişime geçerek sorunu tartışmalıdır.

Satış Sonrası Hizmet

OMC yüksek kaliteli ürünler sunar ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır, ancak birkaç durumda mallarımızdan memnun kalmazsınız, bunun için endişelenmeyin, hatta OMC'de 30 Gün İade ve Değişim Politikasının tadını çıkarabilirsiniz. Eşyalarınızı değiştirmeye veya iade etmeye karar verdiğinizde nakliye ücreti konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Dahası, satın alma işleminizin kullanımıyla ilgili bazı sorularınız varsa, satıcımıza bir e-posta yazıp sorunlarınızı bize bildirebilirsiniz, o zaman size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Mesaj bırakın