Üretim hattı

OMC Binası

OMC ofisi

Yama kablosu ve pigtail atölyesi

FO Kablo atölyesi

MPO / MTP çalıştayı

PLC Splitter Atölyesi

Adaptör atölyesi

OEM / ODM

Oem ve gümrük

OMC, müşterilerimizin taleplerini yerine getirmenin yanı sıra en yüksek kalitede ürünler tedarik ederek, yüksek doğrulukta optik iletişim ürünlerinin lider tedarikçisi olarak ününü sağlamıştır. Tüm özelleştirilmiş çözümler, web sitemizdeki ürünlerin yaklaşık% 70'i dahil, OMC'de mevcuttur.

Başlıca kurumsal yeteneklerimiz arasında sistem mühendisliği, ağ mühendisliği, sistem desteği, program yönetimi ve bilgi güvence mühendisliği ve analizi yer almaktadır. Önceden mevcut tasarımlarınızla dış kaynaklı bir imalat ortağı olarak çalışabilir veya zorlu optik ağ çözümleri için özel olarak yanıtlanmış cevapları hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olabiliriz. Kaliteli mühendislik hizmetleri sunma yeteneğimize ve adil ve sorumlu bir ortak olma çabamıza dayanarak güçlü endüstriyel ilişkiler kurduk. Özel Projenize şimdi başla!

Özel OEM Fiber Optik Kablo Grupları

OMC en geniş fiber patch kablo yelpazesini sunar. Stoklu fiber patch kabloların seçimi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, size özel hizmetler sunabiliriz. Özel kablolarınızı satışlarımızla birlikte inşa etmek ve sipariş vermek için lütfen aşağıdaki formu kullanın. İhtiyaçlarınızın aşağıdaki formdaki seçeneklerle karşılanmadığını tespit ederseniz, lütfen satış detaylarımızı gönderin; ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel kablolar tasarlayacağız.

Bizim avantajlarımız:

● Planlanmış teslimatlar, rekabetçi fiyatlandırma, hesap desteği ve 60 günlük para iade veya ürün değişimi.

● Garantili kablo kalitesi.

● Hızlı mühendislik ve prototip hizmetleri.

● PCB'ler, mahfaza veya metal imalat dahil katma değerli kablo montajlarının üretimi ve montajı.

Özel Fiber Optik Kablolar

Özel bir fiber optik ağ oluştururken, kaliteli kablo montajları satın almak önemlidir. Alan sonlandırma gerektiren çeşitli uygulamalar için Hava Fiber Optik Kablodan Askeri Taktik Kablo'ya kadar dökme fiber optik kablolar sunuyoruz. Fiber optik kablo tasarımı için geniş seçenek yelpazesi göz önüne alındığında, aradığınız bağlantıları bulmak zor olabilir. Her zaman herhangi bir sorunuz veya endişenizle bizi arayabilir ve bilgili uzmanlarımızla konuşabilirsiniz.

Bizim avantajlarımız:

● Tekli mod 9/125, Çok modlu 62.5 / 125 OM1, Çok modlu 50/125 OM2 ve Çok Modlu 10 Gig 50/125 OM3 / OM4 fiber isteğe bağlı.

● İstediğiniz herhangi bir uzunluk isteğe bağlı.

● Özel uygulamalarda gerçek çok yönlülük için 1 (Simplex), 2 (Duplex), 4, 6, 8, 12, 24, 48, 72 ve 144 iplikçik sayısı.

● En iyi korumayı sağlamak ve gereken tüm yangın kodu gereksinimlerini karşılamak için Plenum, Yükseltici ve Polietilen malzemeler kullanan İç Mekan, İç Mekan / Dış Mekan ve Dış mekan dış ceketleri.

● Fiber optik kablolarınızı, özellikle LC, SC, ST, FC ve hatta MTRJ veya MTP konnektörleri gibi çok çeşitli konektör tipleri ile uygulama için sonlandırabiliriz.

● Büyük iplikçikli fiber optik kabloların sonlandırılmasında fiber fan çıkış kitleri ve koparma kitleri kullanılır.

● Hasar görmemesi için fiber kablo çekme halkaları kullanmayı düşünün.

Özel OEM Fiber Optik Alıcı-Vericileri

OMC, Optik tasarım, Mekanik tasarım, Basılı Devre Kartı (PCB) yerleşimi ve Elektrik tasarımı, Yazılım ve Firmware tasarımı, Entegre montaj, Özel etiketler, vb. Gibi tüm ihtiyaçlar ve özellikler için özelleştirilmiş çözümler sunar.

● ROHS Uyumlu
● MSA Yönergelerine Göre Üretilmiştir
● Büyük Bir Değer
●% 100 Garantili
● Ömür Boyu Değiştirme Garantisi

Özel Genişleyen Kapasite Projesi

OMC, CWDM ve DWDM uygulamalarını ele almak için standart pasif çoklama yetenekleri sunar. Modüller, Merkez Ofisi (CO) tesislerinde ve işletme hizmetleri, FTTT bağlantısı veya konut genişbant servisi dağıtımı için doğrusal bir yol veya halka boyunca hizmet dalga boyu ekleme / bırakma sağlar. Özel cihazlar oluşturmak ve sipariş etmek için lütfen aşağıdaki formu kullanın. İhtiyaçlarınız aşağıdaki formdaki seçeneklerle karşılanmıyorsa, lütfen satış bilgilerimizi gönderin, sizin için özel cihazlar tasarlayalım.

Bizim avantajlarımız:

● Önde gelen yoğunluk yeteneklerine sahip ağ çözümleri sunan yüksek yoğunluklu tasarım.

● Takılabilir optiklerin ve yapılandırılabilir donanımın esnek kullanımı.

● Özel müşteri gereksinimlerine son derece uyarlanabilir.

● Pasif tasarım nedeniyle maliyeti ve çevreye olan zararı azaltan güce veya yazılıma gerek yoktur.

Ödeme metodları

OMC, ödeme yöntemlerinin çeşitlerini kabul eder. Ödeme sistemimizi sürekli yenileyeceğiz ve müşterimiz için en uygun yöntemi sağlayacağız.

Müşteri, aşağıdaki yöntemlerden biriyle ödeme yapabilir.

Elektronik transfer

Banka havalesiyle yapılan ödemeleri de kabul ediyoruz. Yerel bankanızdan veya elektronik bankacılığınızdan herhangi bir havale yapabilirsiniz.
Banka havalesiyle oluşturulan tüm ücretler (ödeme yapan & alacaklı) alıcı tarafından ödenmelidir. Aksi takdirde, ücret aldığımız ödemeden düşülecektir.

Lehtarlı Banka Adı: HSBC Hong Kong
Yararlanıcı A / C Adı: OMC INDUSTRY CO.LIMITED
Yararlanıcı A / C NO: 561-767807-838
Hızlı adres: HSBCHKHHHKH
Yararlanıcı Banka Adresi: 1 Kraliçenin Yol Merkezi, Hong Kong
Şirketimizin Adresi: 3F, No. 4 Bldg. Yujingtai endüstri parkı. No35 Huaxing Rd. Dalang Caddesi, Longhua Bölgesi, 518109, Shenzhen Çin

PayPal

Paypal ödeme kabul ediyoruz. PayPal hesap kimliğimiz kanglly@126.com .

Batı Birliği

Western Union Para Transferlerini kabul ediyoruz. Western Union bize ödeme göndermenin çok kolay bir yoludur. İşte adımlar:

1) Western Union Temsilcisi konumunu ziyaret edin.
2) Formu doldurun. Dahil olmak üzere Para Göndermek için formu doldurun
- Alıcının adı ve soyadı - (İlk Adı: Zhiwei Soyadı: Wang)
- Paranın gönderildiği şehir ve ülke. (Shenzhen 518109, Çin)
3) Makbuzu katipten toplayın. Makbuzu MTCN'nizle (Para Transferi Kontrol Numarası) kaydettiğinizden emin olun.
4) MTCN numarasını, satın almak istediğiniz öğeleri ve gönderim bilgilerinizi bize e-postayla gönderin.

Net 30 hesabı nasıl kurulur?

Net 30 vadeli kredi hesabı için başvurabilirsiniz. OMC, Net 30 ödemesini ağırlıklı olarak bir yılı aşkın bir süredir birlikte çalıştığımız VIP toptancılardan almaktadır.

Bizimle Net 30 hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

1, satış temsilcinize başvurun ya da sales@omcftth.com adresine e-posta gönderin veya OMC ile Net30 hesabı oluşturmak istediğinizi belirtmek için 0086-186-82182825 numaralı telefonu arayın.

2, Kredi referans bilgilerinin ve diğer şirketlerle en az üç Net 30 ticaret referansının gerekli olduğu kredi başvuru formunu doldurun.

3, ilk satınalma siparişinizi ekleyin ve uygulama sonucunu bekleyin.

Nakliye kılavuzu

Global Nakliye

OMC ile birlikte, bizden başkalarının olmadığı gibi Global Teslimat da var. İş ortaklarımızla verimli ve esnek bir iş birliği sağlamak için sadece doğru sevkiyatları değil aynı zamanda daha fazla şey için teslimat yapacağız.

OMC, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya, Afrika, Okyanusya ve daha fazlasını kapsayan dünyadaki hemen hemen her ülkeye dünya çapında gönderiyor. Paketinizin varış yerinize güvenli ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için büyük ve güvenilir uluslararası taşıyıcıların hizmetlerini kullanıyoruz.

Seçenekler için çeşitli nakliye teslimat çözümleri mevcuttur; OMC, hem kendimizi hem de müşteri tarafından atanmış ileticiyi Hava, Deniz, Yol gibi sağlayabilir. Tipik ekspres taşıyıcı, FedEx, DHL, UPS, TNT ve EMS'dir.

En hızlı Teslim Süresi

Nakliye şirketi Tahmini varış zamanı
FedEx 2-4 iş günü içinde
DHL 2-4 iş günü içinde
EMS 3-7 iş günü içinde
GÜÇ KAYNAĞI 2-4 iş günü içinde

Nakliye ücretleri

  • OMC, herhangi bir müşteriden siparişlerinde Gizli ücret talep etmeyecektir. Tüm ücretler ve masraflar, PO’yu yayınladıktan ve gönderim yönteminizi seçtikten sonra hesaplanır ve gösterilir.
  • Alıcının taşıyıcısı veya varış noktasında özel taşıma gibi ek hizmetler için yapılan herhangi bir ek ücret alıcıya aittir.
  • Nakliye masrafları, öğelerin boyutuna veya ağırlığına ve seçilen nakliye yöntemine bağlıdır. Ürün bilgileri sayfalarında görüntülenen fiyatlara nakliye maliyetleri dahil değildir. Bazı küçük ürünlere gelince, yukarıdaki hesaplama o kadar doğru olmayabilir, doğru nakliye ücreti için bizimle iletişime geçmelisiniz. Başka sorularınız varsa, lütfen satıcınızla iletişim kurun, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teslimat ve sevkiyat

Nakliye ve kullanma

Depo : 9F No 2 Bldg, Guole Teknik Parkı,
No.1 Lirong Rd, Dalang Caddesi
Longhua Bölgesi , 518109, Shenzhen Çin.
Şuraya gönderilir: Dünya çapında

Teslim süresi, alıcının ürün konumuna yakınlığına, seçilen nakliye hizmetine, satıcının nakliye geçmişine ve diğer faktörlere dayanan tescilli yöntemimiz kullanılarak tahmin edilir. Teslimat süreleri, özellikle yoğun dönemlerde değişebilir. Öğeyi, yeterli kullanılabilirliğe sahip konumdan göndeririz.

* Tahmini teslim süresi- satıcının taşıma süresini, menşe posta kodunu, hedef posta kodunu ve kabul zamanını içerir ve seçilen nakliye hizmetine ve ödemeli ödemenin alınmasına bağlıdır.

İşlem süresi, satıcının temizlediğiniz ödemeyi aldıktan sonra öğeyi göndermesi için alacağı iş günü sayısıdır. Bir ödemenin, alıcının parası satıcının hesabına yatırılmasından sonra "silinmiş" kabul edilir. Alıcı PayPal ile ödeme yaparsa, ödeme derhal silinebilir. Ancak, izin verilen kategorilerde, eğer alıcı havale veya eCheck ile ödeme yaparsa, birkaç gün sürebilir.

"İş günleri" normal hafta içi günleridir. Cumartesi, pazar ve büyük tatil günleri iş günü olarak sayılmaz, bu nedenle sizin için en erken teslim tarihini belirlerken bunları aklınızda tutmak isteyeceksiniz.

Öğeyi hızlı bir şekilde almak istiyorsanız, en kısa sürede satıcı hesabına ödemenizi tamamlayın.

Teslimattan önce, siparişe imalat ve kalite kontrol ile devam edilecektir. Testin tamamlanmasından sonra, öğeler seçtiğiniz gönderim servisi tarafından en kısa sürede varış yerinize gönderilecektir. Uluslararası gönderim yapan ürünler, ürünün beyan ettiği değere bağlı olarak gümrük işlemine tabi tutulabilir. Alıcılar, gümrük işlemleri için ek ücrete tabi olabilir.

Nakliye Seçeneklerimiz

FedEx TW , UPS TW , DHL TW , TNT TW veya EMS TW tarafından verilen hemen hemen her adrese gönderim yapıyoruz. Uluslararası nakliye ücretleri ve tarifeleriyle bile, yurtdışındaki müşterilerimiz kaliteyi sağlarken maksimum tasarruf için veri merkezi birikimlerine gemi bırakmamızı sağlıyor.

İthalat vergileri müşteri tarafından ödenir.

Bununla birlikte, uluslararası müşterilerimizin çoğu, kendi DHL, FedEx, TNT veya UPS hesap numaralarını kullanmamızı sağlıyor. Bu durumda, müşteri Yük Tahsilat Nakliye Yöntemi / Kendi Kendine Ekspres Hesabı (ekspres hesap numarası ve nakliye firması dahil) seçebilir ve siparişi hızlı bir şekilde işleme koyacağız.

Lütfen sattığımız pek çok ürünün nakliye ücretlerinin de ağırlığa bağlı olduğunu unutmayın. Bazı büyük karton kutularda, nakliye ücretleri de boyut bazlıdır. Bu tür bir ürünün ağırlığını alışveriş sepeti sayfasında bulabilirsiniz. Kullandığımız nakliye şirketlerinin politikalarını yansıtmak için her bir siparişin toplam ağırlığı navlun hesaplama amacıyla bir sonraki tam pound'a yuvarlanacaktır.

Uluslararası nakliye ve gümrük

Uluslararası Alıcılar - Lütfen Dikkat:

İthalat vergileri, vergiler ve harçlar ürün fiyatına veya nakliye ücretine dahil değildir. Bu masraflar alıcının sorumluluğundadır.
Lütfen, bu ek masrafların, ürünün gümrük noktanıza varışından önce ne olacağını belirlemek için ülkenizin gümrük idaresine danışın.

Garanti

Sınırlı Garantinin Önemi Endişesiz bir işlem sağlamak ve garanti onarımlarıyla ilgili maliyetleri ortadan kaldırmak için OMC, tüm ana ürün hatlarında standart bir özellik olarak Sınırlı bir Garanti sunmaktadır.

Farklı ürünler farklı sınırlı garantiye sahiptir. Farklı malzeme ve işçiliklere göre kullanım oranı, yedek parçaların mevcudiyeti farklı ürünlerden çeşitlilik göstermektedir. OMC'de, CWDM / DWDM Serisi ve Optik Ayırıcı on yıllık sınırlı bir garantiden yararlanır, Alıcı-vericilerin beş yıllık sınırlı bir garantisi vardır. Kablolar sarf malzemesidir, 30 Gün Değişim ve İade Koşulları alabilirler. Geri kalan ürünler genellikle bir yıllık sınırlı garantiye sahiptir. Özel siparişler düzgün çalıştıklarında iade edilemez.

Herhangi bir OMC ürünü, orijinal sevkiyatın sınırlı garantisi dahilinde malzeme veya işçilik hatası nedeniyle başarısız olursa, OMC, tamamen kendi tercihine bağlı olarak, ürünü onaracak / değiştirecek veya orijinal satın alma fiyatını iade edecektir. Bu Sınırlı Garantiye erişmek için, İade Malzemesi Yetki numarası için OMC ile iletişime geçin ve ürünü OMC'ye gönderin.

Bu Sınırlı Garanti, tüm diğer garantiler doğrultusunda, açık ve / veya ima edilen ve yasaların izin verdiği azami ölçüde verilir; OMC, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantisi de dahil olmak üzere, belirtilen ve / veya ima edilen diğer tüm garantileri reddeder. Hiçbir OMC çalışanı bu Sınırlı Garantiyi sözlü olarak değiştirme yetkisine sahip değildir.

Buna rağmen, OMC'den ürünlerin kabulüne rağmen, bu Sınırlı Garantinin kabul edildiğini gösterir.

İade ve Değişim Politikası

OMC sağladığımız tüm mallardan her zaman sorumludur! OMC'deki çoğu ürün beş yıl garantilidir (alıcı vericilerimiz, CWDM / DWDM mux / demux, ancak medya dönüştürücüler, ancak kablolar hariç), ürünlerimizin kalitesi nedeniyle, müşterilerin 5 yıl içinde değişim hizmetinden yararlanabilmeleri, sadece 60 gün değil.

Çalışan ürünlerin 30 gün sonra ve garanti süresi içinde iade edilmesi

Teslimden itibaren 30 gün sonra, OMC genellikle başarısız olduğu bilinen ürünlerden başka iadeleri kabul etmemektedir. Bununla birlikte, zaman zaman şartların değiştiğini ve müşterinin artık ihtiyaç duymadığı ürünleri satın almasına neden olduğunu anlıyoruz. Bu gibi durumlarda iade iadesi talepleri duruma göre yapılır. Kabul edilen tüm taleplerde, nakliye ücretleri bu geri ödemeye dahil değildir.

Garanti süresi içinde onarım / değiştirme için iade

OMC, ürünlerimizin çoğu için teslimat tarihinden itibaren sınırlı garanti sunar. Bir parça düzgün çalışmıyor gibi görünüyorsa, müşteriler bu parçayı çalışmadığını gösteren bir 'test raporu' ile iade etmeli veya OMC satışlarıyla iletişime geçmeli ve konuyu tartışmalıdır.

Satış Sonrası Servis

OMC yüksek kaliteli ürünler sunar ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamaya çalışır, ancak bazı durumlarda ürünlerimizden memnun kalmazsınız, endişelenmeyin, hatta OMC’de 30 Gün İade ve Değişim Politikası’nın tadını çıkarabilirsiniz, Öğelerinizi değiştirmeye veya iade etmeye karar verirken nakliye ücreti konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Dahası, satın alımınızın kullanımıyla ilgili bazı sorularınız varsa, satıcımıza bir e-posta yazıp bize sorunlarınızı söyleyebilirsiniz, o zaman size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

SSS

Sipariş durumu

Ya siparişimi unutursam?

Sipariş numaranız, Sipariş Durumu OMC'sine otomatik bir bağlantı içeren e-posta siparişi onayında bulunur. Telefonla sipariş verirken bir ortak sipariş numaranızı verecektir. E-posta siparişi onayınızı kaydetmek veya daha sonra başvurmak üzere numarayı yazmak iyi bir fikirdir. Unutursanız veya kaybederseniz, sipariş numaranızı Müşteri Hizmetleri Merkezi'ne e-posta ile veya + 0086-755-85266015 numaralı telefonu arayarak ya da canlı sohbet yoluyla arayarak alabilirsiniz.

OMC'nin siparişimi alıp almadığını nasıl bileceğim?

Teslimat için verdiğiniz bir sipariş işlendikten sonra, e-posta yoluyla bir onay alacaksınız. Onay, beklenen teslimat tarihini, teslimat adresinizi, sipariş numaranızı ve siparişinizdeki diğer değişiklikleri içerecektir.

Siparişimin teslim durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin teslimat durumunu kontrol etmek için lütfen hesabınıza giriş yapın ve "siparişi takip et" sayfasında siparişinizi kolayca takip edebilir veya durum için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş geçmişimi ne kadar süre saklıyorsunuz?

Sipariş geçmişiniz sonsuza kadar saklanacak

Siparişimle ne kadar süre ilgileneceksin?

Mesai saatinde, siparişinizle hemen ilgileneceğiz. Size kurşun zamanı ve nakliye yöntemini bildirir ve sevkıyat için gerekli bazı bilgiler için sizinle onay yaparız. Aksi halde, işinizle ilgilenmek için bir iş günü veya bir buçuk gün bekleyeceksiniz.

purchaseing

OEM / ODM kabul edebilir misiniz?

Evet, OEM / ODM mevcuttur. Lütfen bize ürün özelliklerini gönderin.

OMC'nin örnek politikası nedir?

OMC, müşterilerimize ücretsiz numune sunmaktan (Toplam değer 30,00 USD'nin altındadır) test etmekten mutluluk duymaktadır. ÖZEL ÖRNEKLER özel için tartışmak gerekir.

OMC hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

Şu anda Paypal, Western Union ve Banka Havalesi kabul ediyoruz.

Fabrikana gidebilir miyiz?

Hoşgeldiniz! Firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Lütfen bize önceden bildirin.

Büyük miktarda bir ürün sipariş edersem indirim alabilir miyim?

Büyük miktarlarda satın alın ve daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken + 0086-755-85266015 numaralı telefonu arayın veya Canlı Sohbet veya sales@omcftth.com adresine e-posta gönderin.

Fikrimi değiştirirsem siparişimdeki öğeleri ekleyebilir veya silebilir miyim?

Evet, 24 saat içinde silebilir ve istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz, göndermeden önce siparişinizi onaylamak için e-posta göndereceğiz veya sizi arayacağız.

Siparişimi iptal etmek istersem ne yapmalıyım?

Hemen + 0086-755-8526601 numaralı telefonu arayın ya da bizimle canlı sohbet edin ya da bize e-posta gönderin. Siparişlerin çoğu hemen fabrikamıza iletilir ve siparişinizi iptal edemeyebilir, lütfen en kısa sürede bize bildirin.

Ya siparişimle ilgili bir sorun varsa?

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun varsa, bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçeceksiniz.

İhtiyacınız olan ürünü bulamıyorum. Hala OMC'den satın alınabilir mi?

Kesinlikle, Çin'de çok ünlü bir üretici ve fiber optik ürün tedarikçisiyiz ve web sitesinde listelenmemiş birçok ürün bulunduğundan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tecrübeli satış personelimizden biri ile iletişime geçin ve ihtiyacınız olan ürünü özel bir sipariş almanıza yardımcı olabilir.

Uluslararası sipariş kabul ediyor musunuz?

Evet yaparız. Dünya çapında gönderiyoruz.

İade

Sipariş ettiklerimin bir kısmını nasıl iade edebilirim?

+ 0086-755-85266015 numaralı telefonu arayın veya Canlı Sohbet veya satış@omcftth.com adresine e-posta gönderin .

İade nakliye ücretinden kim sorumlu olacak?

İade nakliye maliyeti alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. Lütfen aklınızda bulundurun: Herhangi bir nedenden ötürü alıcılar, memnuniyetsiz malları iade etmek için nakliye ücretlerini ödemeli ve değişim veya geri ödemesi farketmeksizin, alıcılar önce ürünlerimizi göndermelidir. İade edilen ürün / ürünleri aldıktan sonra, derhal iade veya takas işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Sipariş tutarsızlığı alırsam iade için ne hazırlamalıyım?

Zarar görmüş / yanlış veya siparişte eksik ürünler alırsanız, lütfen teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçin. Aşağıdakilerin doğrulanması için belirli bilgiler gerekebilir:
• Resim Paketi
• Ambalaj fotoğrafı
• Müşterilerin verdiği zararın / hatalı eşyaların fotoğrafı yukarıdaki bilgileri sales@omcftth.com adresine gönderebilir .

Bir temsilci siparişi gözden geçirecek ve 24 saat içinde yanıtlayacaktır.

OMC'nin Ajan politikası nedir?

Müşterilerimiz, kendi ülkelerinde temsilcimiz veya distribütör olmaktan memnuniyet duyarız.

Ar-Ge

OMC'nin AR-GE süresi var, 5 kişi dahil.

Yönetmen-Jie Bai

MPO / MTP ürünleri ve HD fiber kablolama projesi Ar-Ge 10 yıllık deneyim.

İlk Enigneer - Jun Yang,

FTTH projesi Ar-Ge 10 yıllık deneyim.

Pazarlama danışmanlığı - Kanglly Wong

Fiber optik ürünleri Satış ve Pazarlama 10 yıllık deneyim.

Mesaj bırakın