OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
G652D G657A1 Mini Breakout Fiber Optic Patch Cables With Simplex Duplex

G652D G657A1 Tek Yönlü Dubleksli Mini Koparma Fiber Optik Yama Kabloları

  • Vurgulamak

    Mini Breakout Fiber Optik Yama Kabloları

    ,

    G657A1 Fiber Optik Yama Kabloları

    ,

    G652D Optik Yama Kabloları

  • Ürün adı
    Fiber Yama Kablosu
  • Bağlayıcı Tipi
    SC, LC, FC, ST, MU, E2000, MTRJ, MU, DIN, Lx.5
  • Kablo Yapısı
    Tek Yönlü, Çift Yönlü, Düz dupleks, koparma, şerit kablo
  • Fiber sayısı
    1F, 2F, 4F, 6F, 8F, 12F, 24F, 36F, 48F, 60F, 72F, 144F
  • Fiber Modu
    G652D, G657A1, G657A2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
  • Ekleme Kaybı 1
    ≤0.3dB IEC Sınıf C
  • Ekleme Kaybı 2
    ≤0.1dB IEC Sınıf B
  • Geri dönüş kaybı
    SM UPC≥50dB, APC≥60dB; MM PC≥35dB
  • Menşe yeri
    Çin
  • Marka adı
    OMC or OEM
  • Sertifika
    ROHS and ISO
  • Model numarası
    SC / LC / FC / ST / MU / E2000 fiber yama kablosu
  • Min sipariş miktarı
    5adet
  • Fiyat
    Negotiable
  • Ambalaj bilgileri
    Plastik bir kutuda 25 adet, 54 * 39 * 35cm'lik bir kartonda birkaç kutu
  • Teslim süresi
    3-7gün
  • Ödeme koşulları
    T / T, Western Union, Western Union, paypal, kredi kartı
  • Yetenek temini
    Aylık 1000000 PCS

G652D G657A1 Tek Yönlü Dubleksli Mini Koparma Fiber Optik Yama Kabloları

G652D G657A1 Tek Yönlü Dubleksli Mini Koparma Fiber Optik Yama Kabloları

 

Fiber Optik Yama Kablosu SC / LC / FC / ST Tek Yönlü, Dubleks, mini koparma kablosu, sm mm fiber ile şerit kablo

 


The yama kablosu gelen fiberleri elektronik ekipmana bağlayan ve fiber yolları içinde yama sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir.


OMC'nin Patch kabloları, TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 ve YD / T endüstri standartlarına uygun olarak üretilir ve test edilir.Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet ve yüksek hızlı Fiber Kanal talebini karşılamak için OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 veya OS2 fiber türleri.Ağ performansında en yüksek performansı sağlamak için zorlu parametre testi yoluyla her sonlandırma.

 

Optik Özellikler-Standart kalite

 

Ekleme kaybı ≤0.3dB Ortalama (Standart) Değiştirilebilirlik ≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM PC≥35dB

Titreşim

≤0.2dB

Polarite A (Tx) - B (Rx) Maksimum çekme kuvveti 100N

 

-IEC Grade B kalitesi

 

Ekleme kaybı

≤0.12dB ortalama, ≤0.25dB maks.numunenin>% 97'si için

Değiştirilebilirlik

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM PC≥35dB

Titreşim

≤0.2dB

Polarite A (Tx) - B (Rx) Maksimum çekme kuvveti 100N

 

Parlatma Yöntemi

 

UPC (Ultra Parlak konektör

 

omc-patch-cord-upc-polishing-method

 

APC (8 Açılı Cilalı konektör

 

omc-patch-cord-apc-polishing-method

 

 

Uç Yüz Kalitesi (SM)

omc-sm-apc-patch-cordSM APComc-sm-apc-patch-cordSM UPC

Bölge Aralık (μm) Çizikler Kusurlar Referans
Bir çekirdek 0 - 25 Yok Yok

 

 

IEC 61300-3-

35: 2015

B: Kaplama 25 ila 115 Yok Yok
C: Yapıştırıcı 115 - 135 Yok Yok
D: İletişim 135 ila 250 Yok Yok
E: Yüksük geri kalanı Yok Yok

 

Uç Yüz Kalitesi (MM)

omc-mm-pc-patch-cord

Bölge Aralık (μm) Çizikler Kusurlar Referans
Bir çekirdek 0 ila 65 Yok Yok

 

 

IEC 61300-3-

35: 2015

B: Kaplama 65 ila 115 Yok Yok
C: Yapıştırıcı 115 - 135 Yok Yok
D: İletişim 135 ila 250 Yok Yok
E: Yüksük geri kalanı Yok Yok

 

Ürünler Malzemeler

 

G652D G657A1 Tek Yönlü Dubleksli Mini Koparma Fiber Optik Yama Kabloları 5

G652D, G657A1, G657A2 / B2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 Elyafları

900um, 1.2mm, 1.6mm, 1.7mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 2.6mm, 2.8mm OD kablosu

PVC (Yükseltici / OFNR), LSZH, Plenum (OFNP) Kılıf malzemeleri

G652D G657A1 Tek Yönlü Dubleksli Mini Koparma Fiber Optik Yama Kabloları 6 Yüksek kaliteli SM Seramik halka, İyi eşmerkezlilik <0.5um Yüksek kaliteli MM Seramik halka, İyi eşmerkezlilik <4.0um

 

Bağlayıcı türü

 

fiber pigtail lc connector

LC

Standart önyükleme.Kısa önyükleme

Tipik Uygulamalar: Yüksek yoğunluklu

bağlantılar, SFP ve

SFP + alıcıları,

XFP alıcı-vericileri.

fiber pigtail sc connector

SC

Standart önyükleme, Kısa önyükleme
Tipik Uygulamalar: Telecom;
GPON;EPON;GBIC.

fiber pigtail fc connector

FC

Standart önyükleme
Tipik Uygulamalar: Datacom, Telekom,
ölçüm ekipmanları,
tek modlu lazerler

fiber pigtail st connector

ST

Standart önyükleme
Tipik Uygulamalar: Datacom

fiber pigtail e2000 connector

E2000

Tipik Uygulamalar: Telekom, DWDM

fiber pigtail mu connector

MU

Standart önyükleme
Tipik Uygulamalar: LAN,
Telekomünikasyon Ağı

OMC MTRJ Patch Cord MTRJ
Standart önyükleme
OMC DIN Patch Cord DIN
Standart önyükleme

 

Bağlayıcı Standardı


SC: TIA / EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ve JIS C5973.
LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.
FC: EIA / TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326.IEC61754-13 ve JIS C5973
ST: TIA / EIA, FOCIS2, GR-326.IEC61754-2 ve JIS C5973 vb.

E2000: IEC61754-15
MU: TIA / EIA-604-3A, GR-326.NTT-MU, JIS ve IEC.

MTRJ: TIA / EIA, FOCIS12, GR-326.IEC ve JIS C5973.

DIN: IEC61754-3

 

Uygulama-SM yama kablosu

 

9 / 125μm OS2 tek modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir.Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamalarınız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir.


Bu 9/125 OS2 tek modlu fiber optik kablo, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir.1310 nm'de 10 km'ye kadar veya 1550 nm'de 40 km'ye kadar veri taşıyabilir.

 

Uygulama-OM1 bağlantı kablosu

 

62.5 / 125μm OM1 çok modlu fiber optik kablo, hızlı Ethernet, gigabit Ethernet ve veri merkezi, telekom odası, sunucu çiftlikleri, bulut depolama ağları ve fiber atlama kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde olduğu gibi fiber kanal uygulamaları için uygundur.


Bu 62.5 / 125 OM1 çok modlu fiber optik kablo, hızlı Ethernet, gigabit Ethernet ve fiber kanal uygulamaları için 100 / 1000BASE-SX alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir.

 

 

Uygulama-OM2 bağlantı kablosu

 

50 / 125μm OM2 çok modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir.Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamalarınız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir.


Bu 50/125 OM2 çok modlu fiber optik kablo, gigabit Ethernet ve fiber kanal uygulamaları için 1000BASE-SX, SFP alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir.

 

Uygulama-OM3 bağlantı kablosu

 

50 / 125μm OM3 çok modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir.Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamalarınız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir.


Bu 50/125 OM3 çok modlu fiber optik kablo, 10G / 40G / 100G Ethernet bağlantıları için 10G SR, 10G LRM, SFP + alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir ve 10G Ethernet bağlantıları için tercih edilen fiber spesifikasyonudur.

 

Uygulama-OM4 bağlantı kablosu

 

50 / 125μm OM4 çok modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir.Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamalarınız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir.


Bu 50/125 OM4 çok modlu fiber optik kablo, 10G / 40G / 100G Ethernet bağlantıları için 40G BIDI SR, 10G SR, QSFP +, SFP + alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir ve 40G / 100G uygulamaları için tercih edilen fiber spesifikasyonudur.

 

Uygulama-OM5 yama kablosu

 

850-950nm aralığında çalışan çok dalga boylu iletim sistemleri için optimize edilmiş OM5 geniş bant çok modlu bükülmeye duyarlı fiber, paralel fiber sayısını en az dört kat azaltan ve devam etmesine izin veren yeni ortaya çıkan Kısa Dalga Dalgaboyu Bölmeli Çoklama (SWDM) uygulamalarının optimum desteğini sağlar. 40 Gb / s ve 100 Gb / s aktarım için sadece iki fiberin (sekiz yerine) kullanılması ve daha yüksek hızlar için azaltılmış fiber sayıları.


OM5, TIA-492AAAE ve taslak IEC 60793-2-10 A1a.4 gereksinimlerini karşılarken, mevcut OM4 ağları ve uygulamaları ile tamamen geriye dönük uyumludur.RoHS uyumludur ve fiber bağlantı kablosu, yüksek kaliteyi sağlamak için ekleme kaybı açısından optik olarak test edilir.

 

50/125 OM5 çok modlu fiber optik kablo, 10G / 40G / 100G Ethernet bağlantıları için 40G BIDI SR, 10G SR, QSFP +, SFP + alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir ve 40G / 100G uygulamaları için tercih edilen fiber spesifikasyonudur.

 


Ambalajlama


Kolayca alınan ve iyi korunan bu fiber bağlantı kablosu paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm;44 * 34 * 24 cm;54 * 39 * 34 cm.Hangi kartonun kullanılacağı mal miktarına bağlıdır.Ambalaj özelleştirilebilir.

 

Paketleme yöntemi bir:

 

patch-cord-package-method-1

 

Paketleme yöntemi iki:

 

patch-cord-package-method-2

 

omc-oem-service

 


SSS:

 

1. Gerçek fabrika siz misiniz?

Evet, biz 10 yıldan fazla gerçek fabrikayız

 

2. Ana ürünleriniz nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar;kapalı fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Kapalı zırhlı ara kablolar fiber kablo;Optik bağlantı kabloları SC / LC / FC / ST;MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. Hammadde sertifikanız var mı?

Nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kuruyoruz.

 

4. Teslimat süreniz nedir?

Normal fiber optik kablo türleri için 24 saat içinde;

10000 konektörlü fiber optik patch cordlar için 3 ~ 5 gün.

 

5. Adedi: minimum miktarınız nedir?

Fiber optik kablolar için MOQ: 1KM

Normal türler için stok olduğundan, fiber optik patch cordlar için MOQ gerekmez.

 

6. Başka bir ülkede veya yurt içinde distribütörünüz var mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilerimize satıyoruz.Ve fabrika fiyatı teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir