OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
LC Fiber Optic Cable Pigtail With 0.9mm 12 Colors Mini Breakout Cable

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail

  • Vurgulamak

    LC Fiber Optik Kablo Pigtail

    ,

    G652D Fiber Optik Kablo Pigtail

    ,

    G652D Optik Fiber Pigtail

  • Ürün adı
    Optik Fiber Pigtail Serisi
  • Ekleme kaybı
    ≤0.3dB
  • Geri dönüş kaybı
    SM UPC≥50dB, APC≥60dB; MM PC≥35dB
  • Bağlayıcı Tipi
    SC, LC, FC, ST, MU, E2000
  • değiştirilebilirliği
    ≤0.2dB
  • Çalışma sıcaklığı
    -40 ~ 75 ° C
  • Menşe yeri
    Çin
  • Marka adı
    OMC or OEM
  • Sertifika
    ROHS and ISO
  • Model numarası
    LC UPC, LC APC
  • Min sipariş miktarı
    5adet
  • Fiyat
    Negotiable
  • Ambalaj bilgileri
    Plastik bir kutuda 25 adet, 54 * 39 * 35cm'lik bir kartonda birkaç kutu
  • Teslim süresi
    3-7gün
  • Ödeme koşulları
    T / T, Western Union, Western Union, paypal, kredi kartı
  • Yetenek temini
    100000 adet / ay

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail

 

Fiber Optik LC UPC helezon, 0,9 mm 12 renkli LC APC Pigtail, 2,0 mm, 3,0 mm, 4 - 144F Mini koparma kablosu, OEM Servisi ile 4 - 12F şerit fanout kablosu

 


The fiber optik helezonnormalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer ucunda açıkta kalan fiber konektörü olan sıkı / sıkı tamponlu bir fiber kablodur.Uç sıyrılır ve tek veya çok lifli bir gövdeye füzyon eklenir.Doğru kullanıldığında, fiber optik helezon, minimum geri dönüş kaybı ve düşük zayıflama ile ışık sinyali iletimine izin verir.Bizimki üstün kaliteli malzemelerden üretildiğinden, ağınızın OMC'nin fiber örgüleriyle güçlendirildiğinden emin olun.


Pigtail, APC veya UPC cilalama türleriyle hem tekli hem de çok modlu sürümlerde mevcuttur.Fiber pigtaillerimiz, Sıkı / Gevşek tamponları hasardan koruyan kısmi bir dış kılıfla birlikte gelir.Yüksek yoğunluklu bir uygulamaya kurulursa, dış kılıf, pigtailler için daha sıkı bir bükülme yarıçapına uyum sağlamak için kolayca çıkarılabilir.


Bireysel tekli pigtailler, İndirimli 6 paket veya 12 Paket at kuyruğu se sunuyoruzt;4-144F Mini koparma kablosu; OEM Servisi ile 4 - 12F şerit fanout kablosu

 

Ürünler Malzemeler

 

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 0

G652D, G657A1, G657A2 / B2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 Elyafları

 

900um, 1.2mm, 1.6mm, 1.7mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 2.6mm, 2.8mm OD kablosu

 

PVC (Yükseltici / OFNR), LSZH, Plenum (OFNP) Kılıf malzemeleri

Standart 900um Kablo Renk kodlu 900um Kablo
Standard 900um Pigtail 1 Standard 900um Pigtail 2

 

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 3

Yüksek kaliteli SM Seramik halka, İyi eşmerkezlilik <0.5um Yüksek kaliteli MM Seramik halka, İyi eşmerkezlilik <4.0um

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 4

Standart konektörler LC

İyi Tekrarlanabilirlik ve Değiştirilebilirlik

 

12 renk için mevcuttur, 900um tampon ve aynı renk kodlu fiber

Standard 900um Pigtail

 

Optik Özellikler

 

 

 

Standart 900um Fiber Pigtail

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 6

Ekleme kaybı ≤0.25dB Ortalama (Standart) Değiştirilebilirlik ≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM PC≥35dB

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Maksimum çekme kuvveti

6N (900um kablo) 70N (2.0mm kablo) 100N (3.0mm kablo)

 

Standart 6-12F Renk Kodlu 900um Fiber pigtailler seti

 

Standard 6-12F Color-Coded 900um Fiber pigtails set

Ekleme kaybı

≤0.3dB Ortalama (Maks)

Değiştirilebilirlik

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

SM UPC 50dB (dak) SM APC 60dB (dak) MM PC 35dB (dak)

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Maksimum çekme kuvveti

6N (900um kablo) 70N (2.0mm kablo) 100N (3.0mm kablo)

 

4-144F Önceden sonlandırılmış 900um kablo fiber helezon

 

LC PC 6cores SM mini breakout 900um pigtail

Ekleme kaybı ≤0.25dB Ortalama (Standart) Kablo OD

4 çekirdek: 5.0mm

6 çekirdek: 5,3 mm

8 çekirdek: 5,6 mm

12 çekirdek: 6,3 mm

24 çekirdek: 8,3 mm

48 çekirdek: 10,5 mm

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM PC≥35dB

Titreşim

≤0.2dB

Polarite A (Tx) - B (Rx) Maksimum çekme kuvveti 660N (<12 çekirdek) 1320N (> 12 çekirdek)

 

4-12F Şerit yelpazesi 900um pigtail

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 9

Bağlayıcı

LC

Kılıf OD (mm)

4 çekirdek: 3.5x2.5mm

6 çekirdek: 3.8x2.5mm

8 çekirdek: 4.5x2.5mm

12 çekirdek: 5.0x2.5mm

Fiber Modu

9 / 125μm, 50 / 125μm, 62.5 / 125μm,

Ceket Rengi

SM: Sarı / Mavi / Beyaz;

OM1 & OM2: Turuncu;

OM3: Aqua;

OM4: Deniz Menekşe / Eflatun

Lehçe

PC, UPC, APC

Dalgaboyu

SM: 1310 / 1550nm

MM: 850 nm

Kablo tipi

Çok lifli Koparma 0,9 mm birim kablosu

Ceket Malzemesi

LSZH / PVC / OFNR / OFNP

Ekleme kaybı

≤0.3dB (IEC Sınıf C)

Ekleme kaybı

≤0.12dB (IEC Sınıf B)

Geri dönüş kaybı

SM UPC ≥ 50dB (dakika)

SM APC ≥ 60dB (dakika)

MM PC ≥ 35dB (dak)

Değiştirilebilirlik ve Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ~ 85 ° C

 

3-144F Önceden sonlandırılmış Mikro Fiber fanout Pigtail ve bağlantı kablosu

0.9mm 12 Renkli Mini Breakout Kablo ile LC Fiber Optik Kablo Pigtail 10

-Standart kalite

 

Ekleme kaybı ≤0.3dB Ortalama (Standart) Ana kablo OD 3.0 mm

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

MM PC≥35dB

Fanout kablosu OD

0.9 mm - 2.0 mm

Polarite A (Tx) - B (Rx) Maksimum çekme kuvveti 100N

 

-IEC Grade B kalitesi

 

Ekleme kaybı

≤0.12dB ortalama, ≤0.25dB maks.numunenin>% 97'si için

Değiştirilebilirlik

3.0 mm

Geri dönüş kaybı

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

MM PC≥35dB

Fanout kablosu OD

0.9-2.0 mm

Polarite A (Tx) - B (Rx) 12F Maksimum çekme kuvveti 100N

 

Geometrik Özellikler (yalnızca müşteri talep ettikten sonra mevcuttur)

 

Öğeler Parametre
Parlatma PC APC
ROC SC / FC / ST 10 ~ 25 5 ~ 12
LC / MU 7 ~ 25 5 ~ 12
Apeks Uzaklığı ≤ 50
Fiber Küresel Yükseklik ± 100
Açı ± 0.5 8 ± 0.5

 

Standart Uyum

  • TIA 604 (FOCIS)
  • TIA / EIA 492AAAE
  • IEC 61754
  • IEC 60793-2-10
  • IEC61300-3-35
  • YD / T1272.1-2003
  • RoHS, ISO9001 Uyumlu

Özellikleri

  • Yüksek kaliteli zirkonya yüksükleri.
  • İyi tekrarlanabilirlik ve değişim.
  • Alev geciktirici, sağlam ve dayanıklı ceket.
  • Yüksek kaliteyi sağlamak için ekleme kaybı için% 100 optik olarak test edilmiştir

Ambalajlama

Kolayca alınan ve iyi korunan bu fiber optik kablo paketi, OMC tarafından standart olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm;44 * 34 * 24 cm;54 * 39 * 34 cm.Hangi kartonun kullanılacağı mal miktarına bağlıdır.Ambalaj özelleştirilebilir.

 

Fiber Optik Pigtail -Birinci yöntem:

 

omc fiber pigtail package 1

 

Fiber Optik Pigtail - ikinci yöntem:

 

omc fiber pigtail package 2

 


SSS:

 

1. Gerçek fabrika siz misiniz?

Evet, biz 10 yıldan fazla gerçek fabrikayız

 

2. Ana ürünleriniz nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar;kapalı fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Kapalı zırhlı ara kablolar fiber kablo;Optik bağlantı kabloları SC / LC / FC / ST;MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. Hammadde sertifikanız var mı?

Nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kuruyoruz.

 

4. Teslimat süreniz nedir?

Normal fiber optik kablo türleri için 24 saat içinde;

10000 konektörlü fiber optik patch cordlar için 3 ~ 5 gün.

 

5. Adedi: minimum miktarınız nedir?

Fiber optik kablolar için MOQ: 1KM

Normal türler için stok olduğundan, fiber optik patch cordlar için MOQ gerekmez.

 

6. Başka bir ülkede veya yurt içinde distribütörünüz var mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilerimize satıyoruz.Ve fabrika fiyatı teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

Standart 900um Kablo Renk kodlu 900um Kablo
Standard 900um Pigtail 1 Standard 900um Pigtail 2