Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord

OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center
OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center

Büyük resim :  OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, creit kartı, paypal, alipay
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
Dönüş kaybı: PC> 35dB Temiz uç yüzü yüksük: % 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok
Fiber kablo: BIF OM3 50/125 2.0mm Dubleks Polairty: A'dan B'ye
Vurgulamak:

fiber optic jumpers

,

fibre optic patch leads

OM3 50/125 Çok Modlu LC LC 10G Fiber Yama Kablosu 10mm uygulama veri merkezi için 2.0mm LSZH Zipcord

Patch Cordlar fiber optik elektroniklere optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Patch cord kullanımı, veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerde fiber yamaların yönlendirilmesi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar.

50 / 125μm OM3 çok modlu viraj duyarsız fiber optik kablo, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde veya büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.


Bu 50/125 OM3 çok modlu fiber optik kablo, 10G / 40G / 100G Ethernet bağlantıları için 10G SR, 10G LRM, SFP + alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir ve 10G Ethernet bağlantıları için tercih edilen fiber spesifikasyonudur.

Ürün bilgisi

Bağlayıcı Tipi LC - LC Lehçe Türü UPC - UPC
Fiber Sayısı dubleks Fiber Modu OM3 50 / 125μm BIF
dalga boyu 850 / 1300nm 10G Ethernet Mesafesi 850nm'de 300m
Ekleme Kaybı ≤0.3dB Geri dönüş kaybı ≥30dB
Elyaf Sınıfı G651 Minimum Bükülme Yarıçapı 7.5mm
850nm'de zayıflama 3,0 dB / km 1300nm'de zayıflama 1,0 dB / km
Kablo Ceketi LSZH Kablo Çapı 2.0x4.1mm
Polarite A (Tx) - B (Rx) Çalışma sıcaklığı -20 ° 70 ° C

Uç Yüz Kalitesi (MM)

MM Bilgisayar

bölge Aralık (μm) çizikler Kusur Referans
Bir çekirdek 0 ila 65 Yok Yok

IEC 61300-3

-35: 2015

B: Kaplama 65 ila 115 Yok Yok
C: Yapıştırıcı 115 ila 135 Yok Yok
D: İletişim 135 ila 250 Yok Yok
E: Yüksük geri kalanı Yok Yok

Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı

BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir kırılma açması.

Uygulamalar


Telekomünikasyon, Kablolu TV
LAN, WAN, ADAM
Ölçüm
Sensör teknolojileri
Tıbbi cihaz ve ölçüm teknikleri
Endüstriyel uygulamalar

Teknik performans

YOFC bükülmeye karşı hassas lif

7.5mm minimum bükülme yarıçapı

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi



Ambalaj ve Etiketleme

Bu alması kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, OMC tarafından varsayılan olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir.

package-patch cord.jpg

Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi
Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve ağınızda veri iletiminin daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

tayin Fiber Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 metre 33 metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 metre 550 metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 metre 550 metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 metre 550 metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310 nm'de 5km 1310 nm'de 5km 1310 nm'de 10km N / A N / A

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metreye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M ile karşılaştırıldığında).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km iken OM3 için 2000 MHz.km'dir.

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler ve benzeri iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfını seçmeniz, kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

6783J4) C} N0) E10UKY2] 8TJ.png

Şirket Bilgisi

Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Exhibition.jpg  

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Kanglly Wong

Tel: 86-18682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)