Ana sayfa

OMC Industry Co.Limited

şirket Profili
OMC industry co., Limited, Uzman bir ekip tarafından kurulan bir ISO 9001: 2015 sertifikalı Üretici, 2007'den beri FTTX kablolama ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar için yenilikçi ve entegre FTTX kablolama çözümleri sunmaya odaklanıyoruz / Ağlar. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite OMC'nin hayatıdır. Kesin taahhüdümüz, müşterilerimize birinci sınıf ürün sunmak ve sonsuza kadar beklentilerini aşmaktır. Ayrıca sağlam satış sonrası destek sunuyoruz, yani hiçbir koşulda 3 yıl ürün garantisi

OMC, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza saygın ortaklarımız olarak davranır. Başarımızı onlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak, tedarikçimize uzun vadeli / sadık ortaklık ve çalışanlarımıza iyi maaş / refah. OMC ayrıca toplumumuza ve çevremize özen göstermek için hiçbir çaba sarf etmemektedir. Minnettar bir kalbi olan OMC, özlem duyduğumuz parlak yola sıkıca gidecek.

Bu vesileyle OMC'de, dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermek için bol miktarda tutku ve profesyonel tekniklerle bir araya geliyoruz.


Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

OMC Industry Co.Limited
OMC Industry Co.Limited
OMC Industry Co.Limited
OMC Industry Co.Limited
OMC Industry Co.Limited
OMC Industry Co.Limited
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : OMCFTTH

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar