Çin Fiber optik Patch kablolar Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Kanglly Wong

Telefon numarası : 86-18682182825

Naber : +8618682182825

Free call
OMC Industry Co.Limited

OMC Endüstri Ltd.Şti.

Fiber kablolama ürünleri ve FTTH pasif ürünlerin profesyonel üreticisi.

  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: OMCFTTH No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5000000-8000000 Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
OMC industry co., Limited, Uzman bir ekip tarafından kurulan bir ISO 9001: 2015 sertifikalı Üretici, 2007'den beri FTTX kablolama ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar için yenilikçi ve entegre FTTX kablolama çözümleri sunmaya odaklanıyoruz / Ağlar. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite OMC'nin hayatıdır. Kesin taahhüdümüz, müşterilerimize birinci sınıf ürün sunmak ve sonsuza kadar beklentilerini aşmaktır. Ayrıca sağlam satış sonrası destek sunuyoruz, yani hiçbir koşulda 3 yıl ürün garantisi

OMC, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza saygın ortaklarımız olarak davranır. Başarımızı onlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak, tedarikçimize uzun vadeli / sadık ortaklık ve çalışanlarımıza iyi maaş / refah. OMC ayrıca toplumumuza ve çevremize özen göstermek için hiçbir çaba sarf etmemektedir. Minnettar bir kalbi olan OMC, özlem duyduğumuz parlak yola sıkıca gidecek.

Bu vesileyle OMC'de, dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermek için bol miktarda tutku ve profesyonel tekniklerle bir araya geliyoruz.


Geçmiş

Hizmet
Oem ve gümrük

OMC, müşterilerimizin taleplerini yerine getirmenin yanı sıra en yüksek kalitede ürünler tedarik ederek, yüksek doğrulukta optik iletişim ürünlerinin lider tedarikçisi olarak ününü sağlamıştır. Tüm özelleştirilmiş çözümler, web sitemizdeki ürünlerin yaklaşık% 70'i dahil, OMC'de mevcuttur.

Başlıca kurumsal yeteneklerimiz arasında sistem mühendisliği, ağ mühendisliği, sistem desteği, program yönetimi ve bilgi güvence mühendisliği ve analizi yer almaktadır. Önceden mevcut tasarımlarınızla dış kaynaklı bir imalat ortağı olarak çalışabilir veya zorlu optik ağ çözümleri için özel olarak yanıtlanmış cevapları hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olabiliriz. Kaliteli mühendislik hizmetleri sunma yeteneğimize ve adil ve sorumlu bir ortak olma çabamıza dayanarak güçlü endüstriyel ilişkiler kurduk. Özel Projenize şimdi başla!

Özel OEM Fiber Optik Kablo Grupları

OMC en geniş fiber patch kablo yelpazesini sunar. Stoklu fiber patch kabloların seçimi ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, size özel hizmetler sunabiliriz. Özel kablolarınızı satışlarımızla birlikte inşa etmek ve sipariş vermek için lütfen aşağıdaki formu kullanın. İhtiyaçlarınızın aşağıdaki formdaki seçeneklerle karşılanmadığını tespit ederseniz, lütfen satış detaylarımızı gönderin; ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel kablolar tasarlayacağız.

Bizim avantajlarımız:

● Planlanmış teslimatlar, rekabetçi fiyatlandırma, hesap desteği ve 60 günlük para iade veya ürün değişimi.

● Garantili kablo kalitesi.

● Hızlı mühendislik ve prototip hizmetleri.

● PCB'ler, mahfaza veya metal imalat dahil katma değerli kablo montajlarının üretimi ve montajı.

Özel Fiber Optik Kablolar

Özel bir fiber optik ağ oluştururken, kaliteli kablo montajları satın almak önemlidir. Alan sonlandırma gerektiren çeşitli uygulamalar için Hava Fiber Optik Kablodan Askeri Taktik Kablo'ya kadar dökme fiber optik kablolar sunuyoruz. Fiber optik kablo tasarımı için geniş seçenek yelpazesi göz önüne alındığında, aradığınız bağlantıları bulmak zor olabilir. Her zaman herhangi bir sorunuz veya endişenizle bizi arayabilir ve bilgili uzmanlarımızla konuşabilirsiniz.

Ekibimiz

  • Paolo

  • Hassan

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin