Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik helezon

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik helezon

(42)
Çin 12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Fabrika

12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon

12 adet LC UPC Fiber Optik Pigtail seti SM 9/125um 900um için Yama opanel, ODF, 12 adet bir paket, LSZH Gevşek tampon Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konekt... Read More
2019-07-04 12:15:20
Çin Önceden sonlandırılmış fiber optik pigtail 12F 9/125 um G657A1 FC SM UPC tek modlu lszh sarı Fabrika

Önceden sonlandırılmış fiber optik pigtail 12F 9/125 um G657A1 FC SM UPC tek modlu lszh sarı

FC SM UPC 12 renkli 12F 9 / 125μm SM mini-Breakout 0.9mm fiber Pigtail Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm SM Breakout elyaf Pigtail Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için ... Read More
2019-07-04 12:13:10
Çin 12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Fabrika

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Fiber kablolama sistemleri için hem füzyon hem de mekanik birleştirmeyi desteklemek için tasarlanmıştır, patch panellerde kalıcı bağlantılar, ... Read More
2019-06-04 18:11:12
Çin 12 Renkler Fiber optik pigtail seti SC APC G657A1 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon kolay şerit 1 M Fabrika

12 Renkler Fiber optik pigtail seti SC APC G657A1 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon kolay şerit 1 M

12 adet SC APC G657A1 12 adet renkli pigtail seti Tekli 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon 1 M şerit kolay 12 fiber / Renkli pigtail seti SC APC G657A1 Tekli 9/125 0.9mm 2M Simplex pigtail 12pcs 12pcs oluşur ... Read More
2019-06-04 18:11:12
Çin Simplex 900um SC Fiber Optik Pigtail Konnektörü, G657A1 9/125 Tek Modlu Fiber Pigtailler Fabrika

Simplex 900um SC Fiber Optik Pigtail Konnektörü, G657A1 9/125 Tek Modlu Fiber Pigtailler

SC Fiber Optik Pigtail G657A1 Singlemode 9/125 Simplex 900um 2 M LSZH Sarı Düşük Ekleme Kaybı şerit kolay Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ekleme uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve ... Read More
2019-06-04 18:11:12
Çin SC APC 6 Elyaf OS2 Tek Modlu PVC (OFNR) 0.9mm Koparma Fiber Optik Pigtail Fabrika

SC APC 6 Elyaf OS2 Tek Modlu PVC (OFNR) 0.9mm Koparma Fiber Optik Pigtail

SC APC 6 Elyaf OS2 Tek Modlu PVC (OFNR) 0.9mm Koparma Fiber Optik Pigtail Önceden sonlandırılmış Yama kablosu ayrıca Demet / Dağıtım yama kablosu veya Mini koparma yama kablosu olarak da adlandırılır. Binalarda... Read More
2019-11-21 11:28:40
Çin FC PC 12F Renk Kodlu 900um Fiber Pigtailler Set Tek Modlu G652D PVC Ceket 1.5 M Fabrika

FC PC 12F Renk Kodlu 900um Fiber Pigtailler Set Tek Modlu G652D PVC Ceket 1.5 M

FC PC 12F Renk Kodlu 900um Fiber Pigtailler Set Tek Modlu G652D Pigtail PVC 1.5 M Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer tarafında açıkta kalan bir konektöre sahip sıkı / Sıkı ... Read More
2019-11-14 10:31:49
Çin LC OS2 Fiber Optik Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Gevşek Tampon 6 - 12F Fabrika

LC OS2 Fiber Optik Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Gevşek Tampon 6 - 12F

6 - 12 Fiberli Pigtail LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Gevşek tampon 9/125, 50/125 Sıkı tampon, Gevşek tampon Striptiz Kolay Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer tarafında ... Read More
2019-06-04 18:11:12
Çin SC 900um 2M Gevşek Tampon Pigtail Fiber Optik Kablo 9/125 50/125 Sıkı Tampon Fabrika

SC 900um 2M Gevşek Tampon Pigtail Fiber Optik Kablo 9/125 50/125 Sıkı Tampon

6-12 Fiberli Pigtail SC 900um 2M Gevşek tampon OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Fiber optik pigtail seti Şerit Kolay Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer tarafında aç... Read More
2019-06-04 18:11:11
Çin 12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı Fabrika

12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı

Fiber pigtail 12 adet set LC PC OM4 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon şerit kolay 1 M 12 renkler 12 elyaf / Renkli pigtail L C PC MM 50/125 0.9mm 2M 12 adet Simplex pigtail'den oluşur. 12 adet bir ünitedir. ... Read More
2019-06-04 18:11:11
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|