Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik helezon

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik helezon

(40)
Çin Fiber Optik LCUPC SM 9 / 125um Simplex 12 Renk Pigtail Seti Yüksek Kalite RoHS Sertifikalı Fabrika

Fiber Optik LCUPC SM 9 / 125um Simplex 12 Renk Pigtail Seti Yüksek Kalite RoHS Sertifikalı

LC PC Sm Simpleks kablo örgüsü Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS ... Read More
2019-02-20 18:00:34
Çin LSZH Sarı Ceket 12 Renkli 12F 9/125μM Fiber Optik Pigtail, CATV Uygulaması Için FC SM UPC Pigtail Patch Cord Fabrika

LSZH Sarı Ceket 12 Renkli 12F 9/125μM Fiber Optik Pigtail, CATV Uygulaması Için FC SM UPC Pigtail Patch Cord

FC SM UPC 12 renkli 12F 9 / 125μm SM mini-Breakout 0.9mm fiber Pigtail Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm SM Breakout elyaf Pigtail Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için ... Read More
2019-02-25 15:53:54
Çin 12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Fabrika

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Fiber kablolama sistemleri için hem füzyon hem de mekanik birleştirmeyi desteklemek için tasarlanmıştır, patch panellerde kalıcı bağlantılar, ... Read More
2019-02-20 17:59:05
Çin Simplex 900um SC Fiber Optik Pigtail Konnektörü, G657A1 9/125 Tek Modlu Fiber Pigtailler Fabrika

Simplex 900um SC Fiber Optik Pigtail Konnektörü, G657A1 9/125 Tek Modlu Fiber Pigtailler

SC Fiber Optik Pigtail G657A1 Singlemode 9/125 Simplex 900um 2 M LSZH Sarı Düşük Ekleme Kaybı şerit kolay Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ekleme uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve ... Read More
2019-02-20 18:01:27
Çin 12 Renkler Fiber optik pigtail seti SC APC G657A1 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon kolay şerit 1 M Fabrika

12 Renkler Fiber optik pigtail seti SC APC G657A1 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon kolay şerit 1 M

12 adet SC APC G657A1 12 adet renkli pigtail seti Tekli 9/125 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon 1 M şerit kolay 12 fiber / Renkli pigtail seti SC APC G657A1 Tekli 9/125 0.9mm 2M Simplex pigtail 12pcs 12pcs oluşur ... Read More
2019-02-20 17:59:28
Çin SM Simplex Pigtail Fiber Optik Kablo Düşük Ekleme Kaybı Kolay Kurulum Fabrika

SM Simplex Pigtail Fiber Optik Kablo Düşük Ekleme Kaybı Kolay Kurulum

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel uzunlukta bir fiber kablodan oluşur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Tüm ... Read More
2019-03-21 19:53:10
Çin IEC Sınıf B1 Fiber Optik Yama Kabloları MTRJ MM 0.9mm OM1 Pigtail RoHS Uyumlu Karşılar Fabrika

IEC Sınıf B1 Fiber Optik Yama Kabloları MTRJ MM 0.9mm OM1 Pigtail RoHS Uyumlu Karşılar

IEC Sınıf B1 Fiber Optik MTRJ MM 0.9mm OM1 Pigtail Pigtail, gelen fiberleri elektronik ekipmana bağlayan ve fiber yolları içinde yama sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yollarında kullanılabilir. Aç... Read More
2019-03-21 19:08:53
Çin OMC Yüksek Standart Fiber Optik Yama Kabloları, Fiber Optik Yama Kablosu Dubleks 3.0mm LSZH Fabrika

OMC Yüksek Standart Fiber Optik Yama Kabloları, Fiber Optik Yama Kablosu Dubleks 3.0mm LSZH

Çift Kablo Örgüsü SC / UPC + SC / APC SM Dubleks 3.0mm LSZH Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir bağlayıcı ve bir özel uzunlukta fiber kablo. Telcordia GR-326 ... Read More
2019-03-20 19:28:17
Çin 6 - 12 F Pigtail LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Gevşek tampon 9/125, 50/124 Fabrika

6 - 12 F Pigtail LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Gevşek tampon 9/125, 50/124

6 - 12 Fiberli Pigtail LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Gevşek tampon 9/125, 50/125 Sıkı tampon, Gevşek tampon Striptiz Kolay Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer tarafında ... Read More
2019-03-10 11:31:07
Çin 6 - 12F Pigtail SC 900um 2M Gevşek tampon OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Sıkı tampon, Gevşek tampon Fabrika

6 - 12F Pigtail SC 900um 2M Gevşek tampon OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Sıkı tampon, Gevşek tampon

6-12 Fiberli Pigtail SC 900um 2M Gevşek tampon OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Fiber optik pigtail seti Şerit Kolay Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılmış ve diğer tarafında aç... Read More
2019-03-10 11:29:36
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|