Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik adaptörü

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(68)
Çin LC UPC Dubleks Tek Mod Fiber Bağlantı Kablosu Geri Döngü Modülü PVC / LSZH Ceket Fabrika

LC UPC Dubleks Tek Mod Fiber Bağlantı Kablosu Geri Döngü Modülü PVC / LSZH Ceket

LC UPC Dubleks Fiber Optik Geri Döngü Modülü Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu Fiber Optik Geri Döngü modüllerine ayrıca optik geri döngü adaptörleri de denir. Bunlar test, mühendislik ve panellerin veya diğer ... Read More
2019-11-14 10:27:01
Çin SC Ayakizi Plastik Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol LC APC Flanşlı LC APC Dubleks Fabrika

SC Ayakizi Plastik Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol LC APC Flanşlı LC APC Dubleks

% 50 indirim LC APC'den LC APC Dubleks Tek Modlu SC Ayakizi Plastik Fiber Optik Adaptör / Flanşlı Çiftleşme Kovanı LC konnektör fişleri. Her LC adaptörünün, LC yama kablolarını birbirine bağlamak için her iki ... Read More
2019-11-14 10:27:01
Çin SM MM OM3 OM4 için Yüksek Tekrarlanabilirlik SC Simplex Fiber Optik Konnektör Adaptörleri Fabrika

SM MM OM3 OM4 için Yüksek Tekrarlanabilirlik SC Simplex Fiber Optik Konnektör Adaptörleri

Yüksek Tekrarlanabilirlik SC Simplex Fiber Optik adaptör İçten Deklanşörlü - SM, MM, OM3, OM4 için azaltılmış flanş SC Simplex adaptör İç Deklanşör ile iki SC konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek ... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin Uzun Ömürlü Fiber Optik Kablo Adaptörü SC Kadın SC Kadın Portu Yüksek Dönüş Kaybı Fabrika

Uzun Ömürlü Fiber Optik Kablo Adaptörü SC Kadın SC Kadın Portu Yüksek Dönüş Kaybı

Yüksek Tekrarlanabilirlik SC Simplex Fiber Optik adaptör Dahili Kepenkli - SM, MM, OM3, OM4 için tam flanş mevcuttur SC Simplex adaptör İç Deklanşör ile iki SC konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek ... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin İç Deklanşör Azaltılmış Flanşlı ISO LC Quad Tek Modlu Fiber Adaptör PC Gövde Fabrika

İç Deklanşör Azaltılmış Flanşlı ISO LC Quad Tek Modlu Fiber Adaptör PC Gövde

Deklanşörlü LC Quad Fiber Optik LC Adaptörü - SM, MM, OM3, OM4 için düşük flanşlı SC ayak izi mevcuttur Deklanşör dolu flanşlı LC Quad SC ayak izi tipi adaptör , tek parça bir tasarım adaptörüdür. Deklanşör% ... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin LC Kadın LC Kadın Fiber Optik Adaptör UL94 V-0 Yanıcılık 0.2dB Ekleme Kaybı Fabrika

LC Kadın LC Kadın Fiber Optik Adaptör UL94 V-0 Yanıcılık 0.2dB Ekleme Kaybı

SM, MM, OM3, OM4 için mevcut, dahili deklanşörlü flanşlı SC ayak izi bulunan LC Quad Fiber Optik LC Adaptörü Deklanşör dolu flanşlı LC Quad SC ayak izi tipi adaptör , tek parça bir tasarım adaptörüdür. Deklanş... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin PC Kablosu Fiber Optik Adaptör LC Dubleks Zirkonya Seramik 1.25mm Bölünmüş Kol Fabrika

PC Kablosu Fiber Optik Adaptör LC Dubleks Zirkonya Seramik 1.25mm Bölünmüş Kol

SM, MM, OM3, OM4 için mevcut dahili deklanşörlü flanşlı SC ayak izi bulunan LC Dubleks Fiber Optik LC Adaptörü Deklanşör dolu flanşlı LC Dubleks SC ayak izi tipi adaptör , tek parça bir tasarım adaptörüdür. ... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Fabrika

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Dahili deklanşöre sahip LC Çift Yönlü Fiber Optik LC Adaptörü - Düşük flanşlı SC ayak izi, SM, MM, OM3, OM4 için kullanılabilir Deklanşör düşürülmüş flanşlı LC Çift Yönlü SC ayak izi tipi adaptör , tek parça ... Read More
2019-09-29 16:36:05
Çin İç Deklanşör Azaltılmış Flanşlı SC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

İç Deklanşör Azaltılmış Flanşlı SC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör Düşük Ekleme Kaybı

Yüksek Tekrarlanabilirlik SC Çift Yönlü Fiber Optik adaptör Dahili Deklanşörlü - SM, MM, OM3, OM4 için azaltılmış flanş SC Simplex adaptör İç Deklanşör ile iki SC konektör fişini birbirine bağlamak ve birle... Read More
2019-09-29 16:29:38
Çin FC - SC Hibrid Simpleks Bakır Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol Dişi Kadın SC Ayakizi Fabrika

FC - SC Hibrid Simpleks Bakır Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol Dişi Kadın SC Ayakizi

FC - SC Hybrid Simplex bakır Fiber Optik Adaptör / Çiftleşme Kol Dişi - Kadın SC Ayakizi Dişi-Dişi Hibrit Adaptörü , iki farklı (hibrit) konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. ... Read More
2019-08-13 17:46:51
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|