Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik adaptörü

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(57)
Çin ST - SC Hibrid Simpleks Tek Modlu Metal Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol Dişi Kademe SC Ayakizi Fabrika

ST - SC Hibrid Simpleks Tek Modlu Metal Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kol Dişi Kademe SC Ayakizi

ST - SC Hibrit Tek Yönlü Tek Modlu Metal Fiber Optik Adaptör Dişi - Kadın SC Ayakizi Dişi-Dişi Hibrit Adaptörü , iki farklı (hibrit) konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son ... Read More
2019-07-08 18:10:35
Çin LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu Fabrika

LC - SC Hibrit Simplex Bakır Fiber Optik Kablo Adaptörü Tekli / Çok Modlu

LC-SC Hibrid Simpleks bakır Fiber Optik Adaptör / Çiftleşme Kol Dişi - Erkek Dişi-Dişi Hibrit Adaptörü , iki farklı (hibrit) konektör fişini birbirine bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son ... Read More
2019-07-08 18:10:35
Çin LC Fiber Optik LC Adaptörü SM MM Simplex Dubleks APC UPC SC Ayakizi Zirkonya Seramik Kol iyi IL Fabrika

LC Fiber Optik LC Adaptörü SM MM Simplex Dubleks APC UPC SC Ayakizi Zirkonya Seramik Kol iyi IL

LC Fiber Optik LC Adaptörü SM MM Simplex Dubleks APC UPC SC Ayakizi Zirkonya Seramik Kol iyi IL Optik Adaptör iki aynı veya iki farklı (hibrit) konnektör fişini bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. ... Read More
2019-07-04 12:18:04
Çin Fiber Optik Adaptör E2000 / APC E2000 / APC SM SX Seramik Kovan Yeşil Çin yapımı Fabrika

Fiber Optik Adaptör E2000 / APC E2000 / APC SM SX Seramik Kovan Yeşil Çin yapımı

Fiber Optik Adaptör E2000 / APC E2000 / APC SM SX Seramik Kovan Yeşil Çin yapımı Yüksek kaliteli E2000 adaptör serimiz, güvenilirlik ve iyileştirilmiş yeniden bağlanabilirlik için yüksek hassasiyetli hizalama k... Read More
2019-07-04 12:16:46
Çin LC Fiber Optik Adaptör, Plastik veya Bakır Malzemeli LC Hibrit Fiber Optik Adaptör Fabrika

LC Fiber Optik Adaptör, Plastik veya Bakır Malzemeli LC Hibrit Fiber Optik Adaptör

LC Fiber Optik Adaptör, Plastik veya Bakır Malzemeli LC Hibrit Fiber Optik Adaptör Ürün Açıklaması Hibrit adaptörler, 2 farklı konektör stilini eşleştirmek için kullanılır. Hibrit adaptörlerimiz uluslararası ... Read More
2019-03-21 12:34:29
Çin SC APC Lehçe Tip Çift Simplex Fiber Optik Adaptör Tekli Fiber Modu Fabrika

SC APC Lehçe Tip Çift Simplex Fiber Optik Adaptör Tekli Fiber Modu

SC APC Adaptörü Çift Simpleks Ürün Açıklaması Optik Adaptör, iki aynı veya iki farklı (hibrit) konnektör fişini bağlamak ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son jenerasyonun Adaptörlerinin mahfazası, doğru ... Read More
2019-03-19 19:31:52
Çin Otomatik deklanşör Yeşil SC Fiber Optik Adaptör Seramik Kovan Simpleks Ekleme Kaybı 0.2dB Fabrika

Otomatik deklanşör Yeşil SC Fiber Optik Adaptör Seramik Kovan Simpleks Ekleme Kaybı 0.2dB

Ekleme Kaybı 0.2dB Seramik Kollu Otomatik - Deklanşörlü Simplex Yeşil SC Fiber Optik Adaptör Yüksek kaliteli SC adaptörlerimiz, güvenilirlik ve daha iyi yeniden bağlanabilirlik için yüksek hassasiyetli hizalama ... Read More
2019-02-26 15:24:05
Çin Otomatik - Obtüratörlü Simplex Mavi SC Fiber Optik Adaptör Fabrika

Otomatik - Obtüratörlü Simplex Mavi SC Fiber Optik Adaptör

Otomatik Deklanşörlü SC Simplex Mavi Fiber Optik Adaptör 0.2dB Yüksek kaliteli SC adaptör serimiz, güvenilirlik ve iyileştirilmiş yeniden bağlanabilirlik için yüksek hassasiyetli hizalama kılıflarına sahiptir. ... Read More
2019-02-26 15:23:24
Çin kadar anahtar MPO adaptör SC ayakizi (Çin Sürüm) B tipi MPO trunk kablosu Fabrika

kadar anahtar MPO adaptör SC ayakizi (Çin Sürüm) B tipi MPO trunk kablosu

kadar anahtar kadar MPO adaptör SC ayak izi (Çin Versiyonu) azaltılmış flanş B Tipi MPO ana hat kablosu MPO / MTP adaptörümüz erkek ve dişi MPO / MTP konektörü için hizalama sağlar. Muhafaza MTP veya SC ayak ... Read More
2019-01-28 15:57:12
Çin Metal Malzeme ile Multimode 9/125 Fiber Optik Adaptör Simplex Kaplin Fabrika

Metal Malzeme ile Multimode 9/125 Fiber Optik Adaptör Simplex Kaplin

Multimode 9/125 LC APC SC Fiber hibrit adaptör Simplex optik bağlantı Ürünler: SC'den LC'ye Hibrid adaptör Ekleme kaybı: Read More
2018-12-31 11:39:54
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|