Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(8)
Çin Özelleştirilmiş SC Kadın - Bayan Fiber Sabit Zayıflatıcı 1dB 5dB 10dB Fiber Optik Zayıflatıcı. Fabrika

Özelleştirilmiş SC Kadın - Bayan Fiber Sabit Zayıflatıcı 1dB 5dB 10dB Fiber Optik Zayıflatıcı.

Özelleştirilmiş SC Kadın - Bayan Fiber Sabit Zayıflatıcı 1dB 5dB 10dB Fiber Optik Zayıflatıcı. Dişi-dişi OMC'den Sabit zayıflatıcılar, hem entegre hem de ilave ürünlerde optik sinyallerin tanımlanmış kontrolünü ... Read More
2019-11-14 10:33:03
Çin LC - SC Modu Klima Fiber Optik Yama Kabloları Kordon MCP Özelleştirilmiş Uzunluk Uzun Ömür Fabrika

LC - SC Modu Klima Fiber Optik Yama Kabloları Kordon MCP Özelleştirilmiş Uzunluk Uzun Ömür

LC - SC Modu Klima Fiber Optik Yama Kabloları Kordon MCP Özelleştirilmiş Uzunluk Uzun Ömür Gigabit Launch Patch kablosu olarak da bilinen Mod Conditioning Patch kablosu (MCP) , çok modlu fiber içeren uzun dalga ... Read More
2019-03-22 19:14:45
Çin 2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri Fabrika

2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

LC UPC Konnektörlü 0-60dB Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı Tekli Modlu Değişken Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletilirken fiberdeki sinyalin zayıflamasını elle değiştirmesini sağlar. Bu ... Read More
2019-02-25 17:21:18
Çin SC APC Fiber Optik Konnektörlerle Tamamen Uyumlu Hassas Parlatma Sıralı Optik Zayıflatıcı Fabrika

SC APC Fiber Optik Konnektörlerle Tamamen Uyumlu Hassas Parlatma Sıralı Optik Zayıflatıcı

SC APC Konnektörlü 0-60dB Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı Zayıflatıcılar, bir fiberdeki optik gücü kontrol etmek için kullanılır. Giriş sinyalinin gücü değişse bile, ağda istenen bir optik gücü ... Read More
2019-02-25 17:14:28
Çin CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Fabrika

CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC

SM 2dB 1310nm ve 1550nm Yama Kablosu LC UPC Konnektörlü 2mm Kablo Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı Yama kablosu tipi OMC'den gelen sabit zayıflatıcılar , hem entegre hem de ilave ürünlerde optik sinyallerin tan... Read More
2019-02-25 17:08:35
Çin LC Kadın LC Kadın Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı Geniş Zayıflama Aralığı 1 ~ 30dB Fabrika

LC Kadın LC Kadın Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı Geniş Zayıflama Aralığı 1 ~ 30dB

LC Kadın LC Kadın değişken Fiber optik zayıflatıcı 1 ~ 30dB Optik zayıflatıcı, optik sinyalin güç seviyesini azaltmak için kullanılan pasif bir cihazdır. Genellikle alıcıda optik aşırı yüklenmeyi önlemek için ... Read More
2019-01-28 16:04:04
Çin Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek, FC PC 10dB Plug - In Optik Optik Zayıflatıcı Fabrika

Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek, FC PC 10dB Plug - In Optik Optik Zayıflatıcı

FC PC 10dB SM 1310 / 1550nm Takılabilir Sabit Kadın Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı OMC'den Sabit Kadın Erkek Zayıflatıcılar, hem entegre hem de ek ürünlerde optik sinyallerin kontrolünü sağlar. Projeye veya ... Read More
2019-01-28 16:04:03
Çin FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Son Derece Güvenilir ST Tek Modlu Zayıflatıcı 0dB SM Istikrarlı Fabrika

FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Son Derece Güvenilir ST Tek Modlu Zayıflatıcı 0dB SM Istikrarlı

ST Fiber Optik Zayıflatıcı 0dB SM 1310 / 1550nm Takılabilir Sabit Dişi Erkek tipi 0-30dB OMC'den Sabit Kadın Erkek Zayıflatıcılar, hem entegre hem de ek ürünlerde optik sinyallerin kontrolünü sağlar. Projeye ... Read More
2019-01-28 16:04:03
Page 1 of 1