Çin Fiber optik Patch kablolar Üretici
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

En iyi ürünleri
 1260 ~ 1610nm Inline Fiber Optik Zayıflatıcı, 0-60dB Değişken Optik Zayıflatıcı

1260 ~ 1610nm Inline Fiber Optik Zayıflatıcı, 0-60dB Değişken Optik Zayıflatıcı

 FC Kadın FC Kadın Değişken Optik Zayıflatıcı

FC Kadın FC Kadın Değişken Optik Zayıflatıcı

 SC APC 1dB SM Fiber Optik Zayıflatıcı, Düşük Ekleme Kaybı Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

SC APC 1dB SM Fiber Optik Zayıflatıcı, Düşük Ekleme Kaybı Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

Fiber optik zayıflatıcı

5dB Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC SX SM 2.0mm Kablo Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

5dB Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC SX SM 2.0mm Kablo Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

Optik Fiber Zayıflatıcı Hassas Parlatma Inline SC APC Connect 2.0mm Mavi Kablo ile Tam Uyumlu

Optik Fiber Zayıflatıcı Hassas Parlatma Inline SC APC Connect 2.0mm Mavi Kablo ile Tam Uyumlu

Yüksek Doğru Performanslı 2dB LC UPC Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı Çok Fonksiyonlu

Yüksek Doğru Performanslı 2dB LC UPC Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı Çok Fonksiyonlu

Inline Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM LC 2.0mm CATV Uygulaması İçin Güvenli Bileşen Depolama Kısa Önyükleme Sağlama

Inline Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM LC 2.0mm CATV Uygulaması İçin Güvenli Bileşen Depolama Kısa Önyükleme Sağlama

Fiber Optik Zayıflatıcı 9 / 125μm 5dB LC UPC Simpleks 2.0mm Yama Kablosu Tipi

Fiber Optik Zayıflatıcı 9 / 125μm 5dB LC UPC Simpleks 2.0mm Yama Kablosu Tipi

Fiber Optik Zayıflatıcı Özelleştirilmiş LC UPC - LC UPC VOA Sıralı Değişken Zayıflatıcı SM 0 ~ 60dB

Fiber Optik Zayıflatıcı Özelleştirilmiş LC UPC - LC UPC VOA Sıralı Değişken Zayıflatıcı SM 0 ~ 60dB

Fiber Optik Zayıflatıcı Özelleştirilmiş 1dB / 5dB / 10dB SC Dişi Dişi Fiber Sabit Tip

Fiber Optik Zayıflatıcı Özelleştirilmiş 1dB / 5dB / 10dB SC Dişi Dişi Fiber Sabit Tip

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Page 1 of 2|< 1 2 >|