Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablolar

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablolar

(142)
Çin 12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu Fabrika

12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu

12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu Fiber Optik Yama Kabloları , fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama ... Read More
2019-09-09 16:55:08
Çin Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Fabrika

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Bükülebilir önyükleme atlama telleri, optik ağlardaki asırlık zorluklara karşı yenilikçi bir çözüm sunar. Diğer tüm kablo d... Read More
2019-09-09 16:55:10
Çin LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Fabrika

LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC

Fiber yama kablosu 12F OS2 9/125 LCAPC - Mini koparmalı LCAPC 12cm fanout 900um kuyruğu LSZH sarı, her biri LC Duplex APC'nin 6 adet. Mini Koparma fiber patch kablosu, bina omurgası veya yatay dağılım olarak ... Read More
2019-09-09 16:55:28
Çin 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Fabrika

2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm

Mini breakoout Fiber patch kablo SC UPC - SC UPC12 çekirdekler OS2 Fanout 0.9mm 2M Patch Cord LSZH Sarı, Indoor çok fiber koparma kablosu, öncelikli olarak iletim ekipmanı ve patch paneller arasındaki kapalı ... Read More
2019-09-09 16:55:04
Çin Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Fabrika

Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH

LC - LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Patch Kablo Aqua 3.0mm LSZH IEC Grad B LC-LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Bağlantı Kablosu 3.0mm LSZH Fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için Patch Cords kullan... Read More
2019-09-09 16:55:23
Çin IEC Sınıf B Seviye 8F Çok Modlu Fiber Patch Kablo Fabrika

IEC Sınıf B Seviye 8F Çok Modlu Fiber Patch Kablo

IEC sınıf B seviyesi 8F çok lifleri yama LC UPC - SC UPC Os2 9/125 5 M fanout 2mm bacak LSZH Sarı Fiber Patch kabloları, fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama cead'in kullan... Read More
2019-09-09 16:55:07
Çin LC-LC 24 Fibers Tek Modlu Önceden Sonlandırılmış Montaj, Aşamalı 2.0mm Koparma Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

LC-LC 24 Fibers Tek Modlu Önceden Sonlandırılmış Montaj, Aşamalı 2.0mm Koparma Fiber Optik Yama Kablosu

LC-LC 24 Fibers Tek Modlu Önceden Sonlandırılmış Montaj, Aşamalı 2.0mm Koparma Fiber Optik Yama Kablosu Önceden sonlandırılmış Yama kablosu ayrıca Demet / Dağıtım yama kablosu veya Mini koparma yama kablosu ... Read More
2019-11-20 09:53:58
Çin LC APC - LC UPC 12F Çok Fiber Önceden Sonlandırılmış Tekli Mod Koparma Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

LC APC - LC UPC 12F Çok Fiber Önceden Sonlandırılmış Tekli Mod Koparma Fiber Optik Yama Kablosu

LC APC - LC UPC 12F Çok Fiber Önceden Sonlandırılmış Tekli Mod Koparma Fiber Optik Yama Kablosu Breakout Patch kabloları binalarda, özellikle kablo kanallarında ve kablo kanallarında döşenmeye uygun montaj ... Read More
2019-11-18 11:12:02
Çin Polarite Değiştirilebilir Optik Fiber Bağlantı Kablosu Uniboot LC-LC Dubleks, Push Tab ile Fabrika

Polarite Değiştirilebilir Optik Fiber Bağlantı Kablosu Uniboot LC-LC Dubleks, Push Tab ile

Polarite Değiştirilebilir İtme Tablalı Uniboot LC-LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu OM4 Çok Modlu Polarite Değiştirilebilir uniboot LC konektörü Push / Pull Tap ile Çin bağımsız bir fikri mülkiyet hakları ... Read More
2019-11-14 10:20:29
Çin 16 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu SCAPC SM 2.0mm Breakout LSZH Sarı Ceket Fabrika

16 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu SCAPC SM 2.0mm Breakout LSZH Sarı Ceket

Ürün Açıklaması Yüksek Kalite ve Düşük Maliyetli 9 / 125μm SM Breakout fiber patch kablosu Patch Cords, fiber optik elektronikler için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama kablosunun kullanımı, veri ... Read More
2019-11-14 10:20:29
Page 1 of 15|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|