Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablolar

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablolar

(121)
Çin 12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu Fabrika

12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu

12F fanout Fiber Optik Yama Kabloları LC-SC OM1 62.5 / 125 50 M fanout 2mm 0.5M bacaklar ile LSZH Turuncu Fiber Optik Yama Kabloları , fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama ... Read More
2019-09-09 16:55:08
Çin Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Fabrika

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket

Bükülebilir Boot LC-SC Fiber Optik Yama Kabloları 10 Metre LSZH Sarı Renk Ceket Bükülebilir önyükleme atlama telleri, optik ağlardaki asırlık zorluklara karşı yenilikçi bir çözüm sunar. Diğer tüm kablo d... Read More
2019-09-09 16:55:10
Çin LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Fabrika

LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC

Fiber yama kablosu 12F OS2 9/125 LCAPC - Mini koparmalı LCAPC 12cm fanout 900um kuyruğu LSZH sarı, her biri LC Duplex APC'nin 6 adet. Mini Koparma fiber patch kablosu, bina omurgası veya yatay dağılım olarak ... Read More
2019-09-09 16:55:28
Çin 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Fabrika

2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm

Mini breakoout Fiber patch kablo SC UPC - SC UPC12 çekirdekler OS2 Fanout 0.9mm 2M Patch Cord LSZH Sarı, Indoor çok fiber koparma kablosu, öncelikli olarak iletim ekipmanı ve patch paneller arasındaki kapalı ... Read More
2019-09-09 16:55:04
Çin Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH Fabrika

Merkezi Ofisler için LC - LC OM3 Dubleks Fiber Optik Yama Kabloları Aqua 3.0mm LSZH

LC - LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Patch Kablo Aqua 3.0mm LSZH IEC Grad B LC-LC OM3 Çift Yönlü Fiber Optik Bağlantı Kablosu 3.0mm LSZH Fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için Patch Cords kullan... Read More
2019-09-09 16:55:23
Çin IEC Sınıf B Seviye 8F Çok Modlu Fiber Patch Kablo Fabrika

IEC Sınıf B Seviye 8F Çok Modlu Fiber Patch Kablo

IEC sınıf B seviyesi 8F çok lifleri yama LC UPC - SC UPC Os2 9/125 5 M fanout 2mm bacak LSZH Sarı Fiber Patch kabloları, fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Yama cead'in kullan... Read More
2019-09-09 16:55:07
Çin Yüksek Mukavemetli Optik Fiber Yama Kablosu VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH Ceket Fabrika

Yüksek Mukavemetli Optik Fiber Yama Kablosu VF45 -LC MM OM1 OM2 GGP PVC / LSZH Ceket

Özelleştirilmiş yüksek mukavemetli fiber optik VF45 -LC MM OM1 OM2 patch kablosu GGP Fiber Patch Cord Tüm VF45 yama kabloları, sıkı bükülme yarıçapı koşulları altında gelişmiş dayanıklılık sağlayan yenilikçi 3M ... Read More
2019-09-09 16:55:41
Çin Tek Modlu Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Özelleştirilmiş LC APC - LC APC 24 Elyaf Sahte Fabrika

Tek Modlu Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Özelleştirilmiş LC APC - LC APC 24 Elyaf Sahte

Özelleştirilmiş LC APC - LC APC 24 Elyaf Kademeli Tek Mod Koparma 2.0mm Optik Yama Kablosu SM LSZH Yama Kablosu Breakout Patch kabloları binalarda, özellikle kablo kanallarında ve kablo kanallarında döşenmeye ... Read More
2019-09-09 16:55:41
Çin SC / UPC Tekli Fiber Optik Yama Kabloları 2.0mm 3.0mm Saha Montaj Bağlayıcı Fabrika

SC / UPC Tekli Fiber Optik Yama Kabloları 2.0mm 3.0mm Saha Montaj Bağlayıcı

SC / UPC Tekli 2.0mm 3.0mm Saha Montaj Konnektörü Hızlı / Hızlı Konnektör Saha kurulum konektörü olarak da adlandırılır Hızlı kurulum konektörü , FTTH proje sahnesinde kullanılabilecek yeni bir konektör türüdür... Read More
2019-09-09 16:55:41
Çin LC PC - LC PC 24 Fiber Optik Bağlantı Kabloları OM3 Breakout 2.0mm Çoklu Mod LSZH Fabrika

LC PC - LC PC 24 Fiber Optik Bağlantı Kabloları OM3 Breakout 2.0mm Çoklu Mod LSZH

Özelleştirilmiş LC PC - LC PC 24 Fiber OM3 Breakout Optik Yama Kablosu 2.0mm Çoklu Mod LSZH Yama Kablosu Breakout Patch kabloları binalarda, özellikle kablo kanallarında ve kablo kanallarında döşenmeye uygun ... Read More
2019-09-09 16:55:41
Page 1 of 13|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|