Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kaset

Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti

Çin Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti Tedarikçi
Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti Tedarikçi Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti Tedarikçi Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti Tedarikçi Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Mukavemetli Metalik Kabuk MPO MTP Kaset, Veri Merkezi 12F Raf Montaj Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: MPO kaset 1x MPO-6x LC Dubleks OM3 A tipi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir kağıt kartonda tek parça, daha büyük bir kartonda birkaç
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: 1 x MPO -6 x LC Dubleks OM3 50/125 Tip A Polarite: A tipi
Için uygun: 10G / 40G Fiber Modu: OM3-300 50/125
Boyut: 29.3x130x113mm Kullanım yerleri:: Veri merkezi FTTH FTTB FTTX Ağı
IL: MPO≤0.35dB, LC≤0.3dB

12F HD MPO kaset 1 x MPO Erkek-LC 12F OM3 A tipi için MPO / MTP için sürgülü çekmece tipi 3 yuvaları yama paneli

Tip A ve AF, iki kaset yöntem A bağlantısında bir çift olarak kullanılır. 0.35dB IL Tam yüklü 1x MTP Male'den 6 LC'ye kadar Duplex Plug-Play modülü 10G / 40G Ethernet, fiber kanal ve yüksek hızlı veri merkezi için tasarlanmıştır.

FHD Serisi 12'den 1'e Geçiş Kasetleri modülü, tek bir paralel optik sinyal şeridini (12) ayrık çift yönlü LC kanallarına dönüştürür. 40G / 100G çalışan tek bir MPO konektörü, çift yönlü LC'de 12G / 40G'lik 12 şeritte kopar. Tam yüklü 1xMPO Male'den 6 LC Duplex Plug-Play modülleri 10G / 40G Ethernet, fiber kanal ve yüksek hızlı veri merkezi için tasarlanmıştır.

MPO Koparma Kaset modülleri soğuk haddelenmiş çelik sacdan veya Alüminyumdan yapılmıştır, MPO / MTP Kaset Modülleri MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC yamasıyla birbirine bağlamak için kullanılırlar.

MTP / MPO Breakout Kaset modülü, yüksek yoğunluklu veri merkezi altyapısının hızlı bir şekilde konuşlandırılmasına, ayrıca hareketler, eklenenler ve değişiklikler sırasında iyileştirilmiş sorun giderme ve yeniden yapılandırma işlemlerine izin veren modül türüdür. Hangi zaman ve enerji tasarrufu yanı sıra düşük maliyetli olduğu kanıtlandı? Dahası, kullanıcıların bir trunk kablosuyla getirilen fiberleri almasını ve bunları bir dupleks kabloya dağıtmasını sağlar.

MTP / MPO kaset, düşük yerleştirme kayıpları ve güç penaltıları, yüksek yoğunluklu ve üstün optik ve mekanik özelliklere sahip MTP / MPO arayüzü ile optimize edilmiş performansa sahiptir.

Özellikler:

  • Hızlı ağ dağıtımı ve hızlı çözüm için MPO / MTP SİSTEMİ için tasarım
  • Yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım;
  • 8 ve 12 ve 24 fiber versiyonları - 4/6/12 LC (Dubleks) / SC (Simpleks) optik parçalar
  • Mevcut Multimode (62.5 / 125, Standart 50/125 ve OM3, OM4) ve Tek modlu (OS1 / 2) fiber.
  • Garantili kalite ve performansla anında saha bağlantıları için fabrikada sonlandırılmış ve test edilmiş kablo ve aparat
  • Yüksek mukavemete sahip metalik kabuk, iç lifleri etkin bir şekilde korur
  • Hareketler, ekler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırmayı destekler
  • LC / SC adaptörünün kurulumu için kullanılabilir.

Optik performans:

Fiber Sayımı 12F MPO / MTP Adaptörü Anahtar aşağı anahtar
Ön bağlayıcı türü

6xLC Dx

Arka bağlayıcı türü

1x MTP UPC Tabanı-12 (erkek)

Ekleme Kaybı MPO≤0.35dB, LC≤0.3dB Geri dönüş kaybı MPO≥20dB, LC≥35dB
RoHS Uyumluluğu uygulanabilirlik Boyut (mm) 29.3x130x113mm
Çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 70 ° C (32 ° F ila 158 ° F) Depolama ve nakliye sıcaklığı

-40 ° C ila + 75 ° C

(-40 ° F ila 167 ° F)

Çizim:

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)