Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm

Çin 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Tedarikçi
2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Tedarikçi 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Tedarikçi 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Tedarikçi 2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm Tedarikçi

Büyük resim :  2 Metre Mini Fiber Optik Patch Kablolar SC UPC - SC UPC 12 Çekirdek OS2 Fanout 0.9mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: MIni koparma kablosu SC-SC OS2 UPC fanout 0.9mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, creit kartı, paypal, alipay
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC Sınıf C ve IEC notu B Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks.)
Dönüş kaybı: UPC> 50dB % 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR
Temiz yüz yüzüğü: % 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok oem servis: OEM mevcuttur

Mini breakoout Fiber patch kablo SC UPC - SC UPC12 çekirdekler OS2 Fanout 0.9mm 2M Patch Cord LSZH Sarı, Indoor çok fiber koparma kablosu, öncelikli olarak iletim ekipmanı ve patch paneller arasındaki kapalı ara bağlantı için tasarlanmış düşük maliyetli, önceden monte edilmiş bir kablodır. benzer sabit yollar. Fiber optik kablo, endüstri standardı yanıcılık derecesine sahip bir cekete sahiptir ve konektör, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılar.
.

Fiber optik elektronik için optik bağlantı sağlamak için Patch Cords kullanılır. Yama kablosunun kullanımı hızlı bir şekilde sağlar
veri merkezlerinde, baş uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerde fiber yamaları yönlendirmek için kolay ve kolay bir yöntem.

Bağlantı kordonu, gelen fiberleri elektronik teçhizata bağlayan ve fiber yolları içinde yamayı sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir.

OMC'nin Koparma fiber patch kablosu, bina omurgası veya yatay dağılım olarak kullanılabilir ve kontrolsüz veya sert bir ortamda çalışır.

Ürünler bilgi

Fiber sayısı 12 Fiber modu 9/125 | mm
Bağlayıcı Tip1 SC / UPC Bağlayıcı Tip2 SC / UPC
fanout kablosu OD 900um Koparma uzunluğu 0.5m
dalga boyu 1310/1550 Ceket malzemesi PVC / LSZH
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Şartname (sadece test edilmiş 3D interferometre için)

Test öğeleri Konektörler PC Bitiş Yüzü APC Uç-yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apex Ofset Um 50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °


Oem hizmet

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.

Fiziksel Bilgi

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm


Paketleme ve Etiketleme



Bu kolay ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir.

Sağ Fiber Optik Kablo Türü Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metre'ye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablo için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 Gb / sn Ethernet 10GBASE 40 Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 Metre 33 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer İyileştirilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer İyileştirilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm de 5km 1310nm de 5km 1310nm de 10km N / A N / A


PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler vb. Gibi iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfı seçmeniz kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.


İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)