Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set

Çin Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set Tedarikçi
Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set Tedarikçi Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set Tedarikçi Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set Tedarikçi Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set Tedarikçi

Büyük resim :  Kolay Şerit Fiber Optik Pigtail İyi Kararlılık 12 Fiberler Renk - Kodlu 12 ADET Bir Set

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12 Renkli 12F LC OS2 Tekli 9/125 0.9mm 1.5 M LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik torba içinde tek parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 36 * 35cm bir
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, paypal, alipay, kredi kartı, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC notu B Ekleme kaybı: <0.12dB
Dönüş kaybı: UPC> 50dB Paket: TEK PAKET
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Temiz yüz ferrul: % 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok
oem servis: OEM avaiable Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2008

Fiber Optik Pigtail 12 Fiber LC / UPC 9/125 G657A1 Renk Kodlu 900um 2 M Kolay şerit LSZH pigtail 12 adet bir set

12 fiber / Renkli pigtail LC UPC Esay şerit 1 metre.

Simplex pigtail 12pcs 12pcs oluşur bir birimdir. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar.

Konektör SC, FC, LC, ST, MU ve E2000etc olabilir.

Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 vb. Olabilir.

Kablo boyutu 0.25, 0.9 olabilir

Seçeneğiniz için 12 renk var.

Hem 250um hem de 900um aynı renktedir, tanımlanması ve doğru bir şekilde eklenmesi kolaydır.

Sıkı tampon, yarı sıkı tampon. Gevşek tampon mevcuttur

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ekleme uygulamaları için kullanılır. Bir konnektör ve özel bir uzunluktan oluşur

Ürünler bilgi

Fiber sayısı 12 Fiber modu 9/125 | mm
Bağlayıcı Tip1 LC / UPC Bağlayıcı Tip2 Sonlandırılmamış
Fiber modu SM G657A2 BIF Koparma uzunluğu 0.5m
dalga boyu 1310/1550 Ceket malzemesi PVC / LSZH
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Şartname (sadece test edilmiş 3D interferometre için)

Bağlayıcı UPC Bitiş Yüzü
LC 7 ~ 25 mm
Apex Ofset Um50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal ofset 8 ° ± 0.2 °

Fiziksel Bilgi

Benzer çizim aşağıdaki gibidir.

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Fusion Ekleme için Fiber Optik Pigtail

Fiber örgülü kablolar, sahada fabrika sonlandırmaları yapmak için hızlı bir yol sağlar.

Paket Yöntemi

Özel seçenek

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Ürünler bilgi

Bağlayıcı A LC Bağlayıcı B Sonlandırılmamış
Fiber Kategorisi Tek modlu (OS2) Fiber Sayımı Simpleks
Polonya UPC Kablo çapı 0.9mm
Ceket malzemesi PVC / LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP Ceket rengi 12 farklı renk
dalga boyu 1310nm ve 1550nm dayanıklılık > 1000 Kez
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Özel seçenek

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.

Fusion Ekleme için Fiber Optik Pigtail

Fiber örgülü kablolar, sahada fabrika sonlandırmaları yapmak için hızlı bir yol sağlar.

Sağ Fiber Optik Kablo Türü Nasıl Seçilir?

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10 Gb / sn Ethernet 10GBASE 40 Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310nm de 5km 1310nm de 5km 1310nm de 10km N / A N / A

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler vb. Gibi iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfı seçmeniz kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)