Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

Çin LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B Tedarikçi
LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B Tedarikçi LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B Tedarikçi LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B Tedarikçi LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B Tedarikçi

Büyük resim :  LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: IEC Sınıf B 12F 12 Renk Kodlu 900μm LC UPC Pigtail

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik torba içinde tek parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 36 * 35cm bir
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, paypal, alipay, kredi kartı, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Ekleme kaybı:
Dönüş kaybı: Kalite seviyesi:
Paket: TEK PAKET : KULLANILABİLİR
: Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2008

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

 

The fiber optic pigtail is normally a tight/Tight buffered fiber cable with a connector pre terminated on one end and exposed fiber on the other. Fiber optik pigtail normalde bir ucunda önceden sonlandırılan ve diğer ucunda açıkta kalan bir konnektöre sahip sıkı / Sıkı tamponlu bir fiber kablodur. The end is stripped and fusion spliced to a single or multi-fiber trunk. Sonu soyulur ve füzyon tek veya çok lifli bir gövdeye eklenir. When utilized properly, the fiber optic pigtail allows light signal transmission with minimal return loss and low attenuation. Düzgün kullanıldığında, fiber optik pigtail, minimum geri dönüş kaybı ve düşük zayıflama ile ışık sinyali iletimine izin verir. Make sure your network is reinforced with OMC's fiber pigtails, as ours are manufactured of superior quality materials. Bizimkiler üstün kaliteli malzemelerden üretildiği için ağınızın OMC'nin lif pigtailler ile güçlendirildiğinden emin olun.

 

The Pigtail are available in both single and multimode versions with either APC or UPC polish types. Pigtail, APC veya UPC cila tiplerine sahip tek ve çok modlu versiyonlarda mevcuttur. Our fiber pigtails come with a partial outer jacket protecting the Tight/Loose buffers from damage. Fiber pigtaillerimiz, Sıkı / Gevşek tamponları hasara karşı koruyan kısmi bir dış ceketle birlikte gelir. If installed in a high density application, the outer jacket can be easily removed to accommodate a tighter bend radius for the pigtails. Yüksek yoğunluklu bir uygulamaya monte edilirse, dış ceket, pigtailler için daha sıkı bir bükülme yarıçapını barındırmak için kolayca çıkarılabilir.

 

We offer Individual single pigtails, Discounted 6 packs, or 12 Packs. Bireysel tek pigtailler, İndirimli 6 paket veya 12 Paket sunuyoruz. Also 12 fiber or 6 fiber jacketed pigtails . Ayrıca 12 fiber veya 6 fiber ceketli pigtailler.

 

Connector Standart:

 

LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

 

Optik Özellikler

 

Fiber sayısı 12 Fiber Modu 900um
Konektör Tipi1 LC / UPC Bağlayıcı Tipi2 Sonlandırılmamış

Kablo Çapı

0.9mm Koparma uzunluğu 0.5m
dalga boyu 1310/1550 Ceket Malzemesi LSZH
Ekleme kaybı ≤0.12dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

 

Özellikleri:

 

1. Bağlayıcı SC, FC, LC, ST, MU, E2000 vb. Olabilir.

2. Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 vb. Olabilir.

3. kablo boyutu olabilir, 0.9,

4. seçenek için 12 renk vardır.

5. hem 250um ve 900um aynı renklidir, kolay tanımlamak ve doğru ekleme yapmak.

6. Tight buffer, semi-tight buffer. 6. Sıkı tampon, yarı sıkı tampon. Loose buffer are available Gevşek tampon mevcuttur

 

Uygulama:

 

ODF, ODN sistemi, Sonlandırma kutusu, FTTH

 

12 renk için mevcuttur, 900um tampon ve fiber aynı renk kodlu

 

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

 

Geometrik Özellikler (sadece test edilen 3D interferometre için)

 

Bağlayıcı   UPC Son Yüzü
  LC 7 ~ 25 mm
Apeks Ofseti Um50 um
Fiber Küresel Yüksekliği +/- 50 nm
Açısal Ofset 8 ° ± 0.2 °

 

Uzunluk toleransı

 

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

 

ÖZEL seçeneği

 

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.Gibi tam bir OEM hizmetleri seti sağlar.

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber optik kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
.Standard carton size : 34*22*15 cm; Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm. 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on Hangi kartonun kullanılacağı
goods Qty . mal Adet. Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

 

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

 

tayin Fiber Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Tek mod 9/125 Tek mod 2000 Metre 1310 nm'de 5km 1310 nm'de 5km 1310 nm'de 10km N / A N / A

 

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?

 

Fiber patch cables are now widely used for indoor applications like buildings, factories, office parks ,campuses and so on. Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler ve benzeri iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. Whether you choose PVC, LSZH or OFNP jacket depends on where you're going to run the cable. PVC, LSZH veya OFNP kılıfını seçmeniz, kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

LC SM Fiber pigtail 12F 12Colors-Kodlu 900μm 1.5M LSZH 12pcs bir set kolay şerit IEC Sınıf B

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)