Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Çin Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı Tedarikçi
Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı Tedarikçi Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı Tedarikçi Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı Tedarikçi

Büyük resim :  Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: ST 0dB SM 1310 / 1550nm Takılabilir Sabit Dişi Erkek

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik torbada 20 adet. Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba. 54 * 35 * 39cm'lik bir k
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, kredi kartı, paypal, alipay
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Product name: Highly Reliable ST Female To Male Single Mode Attenuator 0dB 9 / 125μm Stable For FTTH FTTB FTTX Network Insertion Loss:: SM<0.20db, MM<0.35db
Return Loss:: UPC≥50db, APC≥60db Fiber Type:: Single Mode
Attenuation Tolerance:: 1~5db±0.5db &6~25db±10% Vibration:: 10~55hz(2hr)
Max Optical Input Power:: 200mw Operating temp:: - 40°C to +85°C
Certification:: RoHS Application:: FTTH FTTB FTTX Network

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

 

 

OMC'den Sabit Dişi-erkek zayıflatıcılar, hem entegre hem de ek ürünlerde tanımlanmış optik sinyal kontrolü sunar.

 

Projeye veya ihtiyaca bağlı olarak, sabit zayıflatıcılar projeniz veya uygulama gereksiniminiz olan seviyelere geçen ışık miktarını sınırlandırabilir (zayıflatabilir).

 

OMC fixed attenuators are used in applications where a pre-determined amount of light loss is specified. OMC sabit zayıflatıcılar, önceden belirlenmiş miktarda ışık kaybının belirtildiği uygulamalarda kullanılır. Though its applications range widely, fixed attenuators are most commonly used for test and measurement, optical sensors, and telecommunications applications. Uygulamaları geniş bir yelpazede olmasına rağmen, sabit zayıflatıcılar en çok test ve ölçüm, optik sensörler ve telekomünikasyon uygulamaları için kullanılır.

 

ayrıntılar

 

Fiber Bağlayıcı ST / PC Bağlayıcı Cinsiyeti Kadından erkeğe sabit
Aktarım Modu Tek mod zayıflama 0dB
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1310/1550 Zayıflama Doğruluğu ± 0.5dB
Geri dönüş kaybı ≥ 55dB Maksimum Optik Giriş Gücü 200mW
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ~ 80 ° C Polarizasyona Bağlı Kayıp ≤ 0.2dB
Depolama Sıcaklığı Aralığı -40 ~ 85 ° C Nem % 95 RH

 

Özellikler ve Avantajlar

 

ST fiber optik konektörlerle tam uyumlu

Hassas zayıflama değerleri

Endüstri standardı zayıflama seviyeleri

Düşük PDL ve insersiyon kaybı

Daha az sırt yansıması için hassas cilalama

Son Derece Güvenilir Fiziksel Kontak Konnektörleri

Bölmeli kasa güvenli bileşen depolaması ve basit organizasyon sağlar

Kolay taşınabilirlik için küçük, dayanıklı kasa

RoHS uyumlu

 

Uygulamalar

 

- DWDM uygulamaları

- Test ve ölçüm

- Optik sensörler

- Telekomünikasyon uygulamaları

 

Neden Zayıflatıcılar Kullanılmalı?

 

The ability of any fiber optic system to transmit data ultimately depends on the optical power at the receiver as shown below, which shows the data link bit error rate as a function of optical power at the receiver. Herhangi bir fiber optik sistemin nihayetinde veri iletme yeteneği, aşağıda gösterildiği gibi alıcıdaki optik güce bağlıdır; bu, veri bağlantı biti hata oranını alıcıdaki optik gücün bir fonksiyonu olarak gösterir. (BER is the inverse of signal-to-noise ratio, eg high BER means poor signal to noise ratio.) Either too little or too much power will cause high bit error rates. (BER, sinyal / gürültü oranının tersidir, örneğin yüksek BER, zayıf sinyal / gürültü oranı anlamına gelir.) Çok az veya çok fazla güç, yüksek bit hata oranlarına neden olur.

Too much power, and the receiver amplifier saturates, too little and noise becomes a problem as it interferes with the signal. Çok fazla güç var ve alıcı amplifikatör doyuruyor, çok az ve gürültü sinyale müdahale ettiği için sorun haline geliyor. Fiber optic attenuators are mainly used for adjusting the Optical Power to a desired level. Fiber optik zayıflatıcılar esas olarak Optik Gücü istenen seviyeye ayarlamak için kullanılır. Attenuators are available in models with variable attenuation or with fixed values from a few dB to 20 dB or more. Zayıflatıcılar, değişken zayıflamalı veya sabit değerleri birkaç dB ila 20 dB veya daha fazla olan modellerde mevcuttur.

 

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

 

Multimode veya Singlemode Sistemlerin zayıflatıcılara ihtiyacı var mı?

 

Generally, multimode systems do not need attenuators, because multimode sources rarely have enough power output to saturate receivers. Genel olarak, çok modlu sistemlerin zayıflatıcılara ihtiyacı yoktur, çünkü çok modlu kaynaklar nadiren doymuş alıcılar için yeterli güç çıkışına sahiptir. Singlemode systems, especially short links, often have too much power and need attenuators. Tekli mod sistemleri, özellikle kısa bağlantılar, genellikle çok fazla güce sahiptir ve zayıflatıcılara ihtiyaç duyar.

For single mode applications, the most important specification, after the correct loss value, is return loss or reflectance! Tek modlu uygulamalar için, en önemli özellik, doğru kayıp değerinden sonra, geri dönüş kaybı veya yansıtmadır! Choose a type of attenuator with good reflectance specifications and always install the attenuator (X in the drawing) as shown at the receiver end of the link. İyi yansıtma özelliklerine sahip bir zayıflatıcı türü seçin ve zayıflatıcıyı (çizimde X) daima bağlantının alıcı ucunda gösterildiği gibi takın. This is because it's more convenient to test the receiver power before and after attenuation or while adjusting it with your power meter at the receiver, plus any reflectance will be attenuated on its path back to the source. Bunun nedeni, zayıflamadan önce ve sonra alıcı gücünü test etmek veya alıcıdaki güç ölçerinizle ayarlamak için daha uygun olmasıdır, ayrıca kaynağa geri dönüş yolunda herhangi bir yansıma zayıflatılacaktır.

 

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

 

paketleme

 

This easily taken and well-protected fiber optical cable package has been labelled and marked by OMC as de- fault .Standard carton size : 34*22*15 cm; Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber optik kablo paketi OMC tarafından hatalı olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Qty . Hangi karton kullanılacak mal Adet bağlıdır. Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz sektördeki en yüksek performansa sahiptir ve sektördeki en iyi değerleri gerçekten temsil etmektedir. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Exhibition.jpg

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

Son Derece Güvenilir ST Dişi Erkek Tek Mod Zayıflatıcı 0dB 9 / 125μm FTTH FTTB FTTX Ağı İçin Kararlı

shipping.jpg


SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik yama kabloları için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)