Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

Çin 12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Tedarikçi
12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Tedarikçi 12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m Tedarikçi

Büyük resim :  12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SC UPC 3M OS2 9/125 12F

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bireysel PE torba veya müşteri OEM paketi
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 20000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber: 9/125 SM bağlayıcı: SC UPC
Ekleme kaybı: <0.3dB Dönüş kaybı: UPC> 50dB,
Kalite seviyesi: IEC C Sınıfı ve IEC B Sınıfı Endface Standard: Telcordia GR-326.Core
oem servis: KULLANILABİLİR Paket: Bireysel PE torba veya müşteri OEM paketi

12F Fiber Optik Pigtail SC UPC G657A1 9/125 fanout 0.9mm kuyruk 3 m

Fiber kablolama sistemleri için hem füzyon hem de mekanik birleştirmeyi desteklemek için tasarlanmıştır, patch panellerde kalıcı bağlantılar, optik dağıtım çerçevesi, fiber terminal kutusu vb. İçin mükemmeldir.

Mini koparma helezonu çok lifli bir helezondur. Birim fiber 0,6 veya 0,9 sıkı tampon kablosudur. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar. Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Tüm OMC pigtailleri fabrikada denetlenir ve test edilir, isteğe bağlı olarak interferometre verileri bulunur.

Optik özellikleri

Bağlayıcı A SC Bağlayıcı B Sonlandırılmamış
Elyaf Modu 9/125 | mm Elyaf Sayısı 12
Polonya UPC Kablo çapı 0.9mm
Ceket Malzemesi PVC / LSZH Ceket Rengi Sarı
dalga boyu 1310nm / 1550 dayanıklılık > 1000 Kere
Ekleme Kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Özellikler (yalnızca test edilen 3D interferometre için)

PC Son Yüzü APC Son Yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apex Ofset ≤50 um
Elyaf Küresel Yüksekliği +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °
  • Temiz ve Çizilmez Son Yüz
  • Normal üretime orantılı geometrik test uygulanır.
  • Özel şartlar altında% 100 interferometre kontrolü mevcuttur.

Fiziksel bilgi

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Fiber Optik Pigtail Ekleme İçin İki Önemli Yöntem

Fiber optik pigtail düzenekleri, fiber optik kabloların füzyon veya mekanik birleştirme yoluyla sonlandırılmasında kullanılır.

Özellikler:

  • Konektör SC, FC, LC, ST, MU, E2000 vs. olabilir.
  • Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 vb. Olabilir.
  • Fiber sayısı: 4.6.8.12.24.48 ……

Uygulama: ODF, ODN sistemi, Sonlandırma kutusu, FTTH

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)