Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

Çin 12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı Tedarikçi
12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı Tedarikçi 12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı Tedarikçi

Büyük resim :  12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası:

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bireysel PE torba veya müşteri OEM paketi
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 20000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Ekleme kaybı: <0.3dB
Dönüş kaybı: :
Kalite seviyesi: :
oem servis: KULLANILABİLİR Paket:
Vurgulamak:

fiber optic pigtail connector

,

fiber optic jumpers

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

 

12F Ribbon Fan-out Fiber Optic Pigtail is a multi-fibers pigtail which made by Ribbon cable. 12F Şerit Fan-out Fiber Optik Pigtail, Şerit kablo ile yapılan çok lifli bir pigtail. The ribbon fiber fanout via a 1x12 fanout kit. 1x12 fanout kiti ile şerit fiber fanout. The fanout cable can be 900μm or 2.0mm cable. Fanout kablosu 900μm veya 2.0mm kablo olabilir.

 

OMC'nin 4-12F Şerit Fan-out Fiber Optik Pigtail, APC veya UPC cila tiplerine sahip tek ve çok modlu versiyonlarda mevcuttur.

 

Tüm OMC pigtailler fabrikada denetlenir ve test edilir, talep üzerine mevcut interferometre verileri ile.

 

Connector Standart:

 

LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

 

Optik Özellikler

 

Konektör A LC Bağlayıcı B Sonlandırılmamış
Fiber Modu 9/125 | mm Fiber Sayısı 12
Lehçe UPC Fanout Kablo Çapı 2.0mm
Ceket Malzemesi PVC / LSZH Ceket Rengi Sarı
dalga boyu 1310nm / 1550 dayanıklılık > 1000 Kez
Ekleme Kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

 

Özellikleri:

  • Konektör SC, FC, LC, ST, MU, E2000 vb. Olabilir.
  • Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 vb. Olabilir.
  • Lif sayısı: 4.6.8.12.

Geometrik Özellikler (sadece test edilen 3D interferometre için)

 

    PC Uç Yüzü APC Son Yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apeks Ofseti Um50 um
Fiber Küresel Yüksekliği +/- 50 nm
Açısal Ofset ------ 8 ° ± 0.2 °
  • Temiz ve Çiziksiz Uç Yüz
  • Normal üretime oransal geometrik test uygulanır.
  • Özel gereksinim altında% 100 interferometre kontrolü mevcuttur.

Son Yüz Kalitesi (SM)

 

bölge Aralık (μm) çizikler Kusur Referans
Bir çekirdek 0 ila 25 Yok Yok IEC 61300-3-35: 2015
B: Kaplama 25 ila 115 Yok Yok
C: Yapıştırıcı 115 ila 135 Yok Yok
D: İletişim 135 ila 250 Yok Yok
E: Yüksük geri kalanı Yok Yok

 

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

Uzunluk toleransı

 

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

 

Uygulama:

 

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber optik kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
.Standard carton size : 34*22*15 cm; Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm. 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on Hangi kartonun kullanılacağı
goods Qty . mal Adet. Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

Fiber Optik Pigtail Ekleme için İki Önemli Yöntem

 

Fiber optik pigtail düzenekleri, fiber optik kabloların füzyon veya mekanik birleştirme yoluyla sonlandırılmasında kullanılır.

 

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

12F Şerit Fanout 2.0mm Kuyruk 9/125μm OS2 G652D SM LSZH Ile LC UPC Fiber Optik Pigtail Ceket Sarı

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)