Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünleroptik dağıtım çerçeve

2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel

Çin 2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel Tedarikçi
2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel Tedarikçi 2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel Tedarikçi 2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel Tedarikçi 2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel Tedarikçi

Büyük resim :  2U 19 "Sürgülü Çekmece Optik Dağıtım Çerçevesi, Siyah CRS Malzeme Fiber Patch Panel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO
Model numarası: 2U, 19 '48 bağlantı noktası / 96 Fiber

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: kağıt kutusu, büyük kutu başına 2 adet.
Teslim süresi: 5-8 iş günü.
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, kredi kartı, paypal, alibaba
Yetenek temini: Her hafta 1000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme:: 1.2mm soğuk haddelenmiş çelik Boyut:: 245 * 483 * 2U
Bağdaştırıcı türü: LC Dubleks / SC Simplex Adaptör / Bağlantı Noktası: 48 portları
Renk: Siyah/gri Fiber sayımı: 96 Elyaf LC / 48 Elyaf SC
Open & Install stype: sürgülü çekmece OEM & ODM: KULLANILABİLİR

2U 19 'sürgülü çekmece fiber yama paneli, Optik Dağıtım Çerçevesi 48ports / 96 Fiber LC / SC yüksüz Siyah CRS malzeme

Fiber Optik Yama paneli, FTTH Ağındaki fiber optik bağlantıların dağıtımı ve korunması için kullanılan bir çeşit fiber optik yönetim ürünleridir. Çeşitli fiber optik sistemlerin dağıtım ve terminal bağlantısı için kullanılabilir. Bu birimler, en yaygın dağıtım gereksinimlerine uyan boyutlarda mevcuttur.

OMC, kaliteli soğuk haddelenmiş çelik sacdan yapılmış yüksek kaliteli, mikro boyutlu fiber optik Yama panelidir ve SC / LC adaptörünü monte etmek için kullanılabilen statik plastik püskürtme işlemine maruz kalır, kutu iç duvara monte edilebilir ve teras

Özellikleri ve avantajları

  • Soğuk haddelenmiş çelikten yapılmış, statik yayılan plastik, küçük boyutlu ve zarif ve kullanımı kolay
  • Kutunun takılması ve sökülmesi uygun bir çömlek vardır.
  • Ekleme tepsisi, bir diğerine yerleştirilebilir; sarmal mızrak liflerinin eğri yarıçapının, ekleme tepsisinde 37,5 mm'den fazla olması garanti edilmelidir
  • Kutu benzersiz bir yapıya, makul bir düzene sahip ve operasyon için yeterli alana sahip.
  • Kabloların sıkıca kelepçelendiğinden emin olmak için farklı boyutlardaki kabloları esnek bir şekilde ayarlayabilen ayarlanabilir kelepçe conta halkası ve takviye konfigürasyonu
  • İç mekan tipi, suyun etkili bir şekilde girmesini engelleyebilecek mükemmel sızdırmazlık performansına sahiptir.
  • SC DX / LC Quad adaptör ile kurulabilir
  • 2U patch panelde en fazla 192 çekirdek ekleme kapasitesi
  • Raf Montaj ve Sürgülü çekmece tasarımı mevcut

Boyut:

Tam yüklü ürünler şunları içerir: Adaptörler ve pigtailler (referans için 1U)

Tür hatırlatma

Adaptörleri ve pigtailleri içermeyen fiber optik patch panel. Onlara ihtiyacınız varsa, lütfen sales@omcftth.com adresinden bilgi almak için bizimle iletişime geçin, sizin için makul bir fiyatla yapabiliriz. Teşekkür ederim!

Sipariş bilgisi:

Panel Türü Çıkış portu Çıkış noktası yok Yüklü veya değil Fiber modu Panel rengi
R1 -19 '1U raf montaj plakası paneli 1-SC Simplex 1-6ports 0-yüksüz 0-yüksüz 1-Gri
S1 -19 '1U Sürgülü Çekmece yama paneli 2- SC Dubleks 2-8ports 1 yarısı yüklendi 1-G652D 2-Siyah
R2 -19 '2U raf montaj plakası 3- LC Dubleks 3-12ports 2 dolu dolu 2-G657A
S2 -19 '2U Kayar Çekmece yama paneli 4- LC Quad 4-16ports 3-OM1
5- FC Simplex 5-24ports 4-OM2
6- ST Simplex 6-48ports 5-OM3
6-OM4

Örneğin: S113002

Tür hatırlatma:

Çiziminize göre herhangi bir yama paneli yapabiliriz. 2U, 3U, 4U mevcuttur

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)