Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör

Çin Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör Tedarikçi
Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör Tedarikçi Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyetli Hizalama Kollu ile Tek Modlu SC FC Fiber Adaptör

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SC APC Kadın-FC APC Kadın

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik kutuda 25 adet, bir kartonda birkaç kutu 54 * 39 * 35 cm
Teslim süresi: 3 gün ödeme onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Model numarası:: SC APC Kadın-FC APC Kadın Simplex IL:: <0.2dB
Kaybı Dönüş:: > 60dB dayanıklılık:: 1000 kere
Sıcaklık:: -40 ° C ile + 80 ° C Sertifikasyon:: ISO9001: 2008, RoHS
kol:: Seramik Kol 2.5mm-2.5mm Malzeme:: Metal ve plastik ve seramik
Çekme kuvveti (g / f):: 200 ° 600N Kullanım yerleri:: Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar

SC APC Kadın-FC APC Kadın Simplex Plastik Hibrid Fiber Optik Adaptör Düşük Ekleme Kaybı 0.2dB

Dişi Hibrid Adaptöre Dişi

Hibrit adaptörler, 2 farklı konektör stilini eşleştirmek için kullanılır. Hibrit adaptörlerimiz uluslararası standartlara uygundur, kalite testleridir ve singlemode, multimode ve birçok farklı konnektör tipi konfigürasyonda mevcuttur.

Optik Adaptör, iki aynı veya iki farklı (hibrid) konektör fişini çiftleştirmek ve birleştirmek için geliştirilmiştir. Son nesil Adaptörlerin gövdesi, yüksek konumlandırma için doğru konumlu bağlantı ve zirkonya veya fosforlu bronz bölmeli manşon için bir referans anahtara sahiptir.

OMC, SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC ve ST-LC gibi standart Adaptör tiplerini tedarik edebilir. Hibrit adaptör.

OMC Adaptörler tasarım, malzeme ve üretim süreci, farklı marka konnektörleri çiftleşmek için bile, optik performansın uzun ömürlü ve yüksek tekrarlanabilir olmasını sağlar.

Spec Performansı:

Bağlayıcı türü FC-SC Lehçe Türü APC
Elyaf Sayımı Simpleks Fiber modu Tek mod
Ekleme Kaybı ≤0.2dB dayanıklılık ≤0.1dB
Yanma oranı UL94-V0 Çalışma sıcaklığı -25 ° ile 70 ° C

Uygulama:

  • Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.
  • Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası

Uygulama:

1. Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.

2. Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası

Ambalaj ve nakliye

Bir plastik kutuda birkaç parça,
Birkaç kutu daha sonra 54 * 39 * 35 karton kutuda paketlenmiştir

Diğer boyut karton da mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)