Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu

Çin 16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu Tedarikçi
16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu Tedarikçi 16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu Tedarikçi 16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu Tedarikçi 16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu Tedarikçi

Büyük resim :  16 Çekirdek Beyaz Fiber Sonlandırma Kutusu, PLC Splitter için Fiber Dağıtım Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: FDB-16A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 500pcs günlük
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adaptör / bağlantı noktası: 16 Plaka renk ve malzeme: Beyaz, abs + pc plastik
Bağdaştırıcı türü: SC, LC Fiber Modu: OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı türü: Standart Boyutlar (mm): 260mm (W) x320mm (H) x93mm (D)
RoHS Uygunluk Durumu: Uysal Uygulama: FTTx erişim ve telekomünikasyon ağları vb.

16 çekirdek fiber terminal kutusu / fiber muhafaza / Fiber Dağıtım kutusu SC, LC ve Fiber PLC splitter için uygun

FDB-16A, özellikle optik iletim terminali için uçtan uca fiber optik bölme için FTTH optik ağ kablolaması için tasarlanmış mükemmel bir FTTH sonlandırma kutusudır; Optik ağ için fiber optik kablonun çıkış fonksiyonu, etkin sonlandırma, koruma ve yönetimi. Ağ iletim sürecinde gerekli ekipman.

Özellikler

  • Endüstri Standardı Kullanıcı Arayüzü, yüksek darbe plastikten imal edilmiştir.
  • 1x8 & 1X16 PLC ayırıcıyı barındırabilir.
  • Anti-UV, Ultraviyole dayanıklı ve yağmura dayanıklı.
  • En fazla 16 FTTH damla.
  • Duvar ve direk monte edilebilir.
  • 2 giriş portu, 16 çıkış portu.
  • IP 55

Uygulama

  • FTTH erişim ağında yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Telekomünikasyon Şebekeleri
  • CATV Ağları
  • Veri iletişimi ağları
  • Yerel bölge ağları

Mekanik Veri

Malzeme: PC

boyutlar

model Kapasite Boyut
FDB-16A 16 bağlantı noktası 260mm (W) x320mm (H) x93mm (D)

Ambalaj bilgileri

model NW (kg / adet) Dış karton boyutu (mm) Dış karton GW (kg / karton) Ürün Sayısı (adet / karton)
FDB-16A 1.85 550 * 355 * 620 16.1 10

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)