Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu

Çin Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi
Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Sıcaklık Direnci ile Dayanıklı Hafif Fiber Optik Bağlantı Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: FTTH-OTB2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 2000PCS günlük
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adaptör / bağlantı noktası: 2 Plaka renk ve malzeme: Beyaz, abs plastik
Bağdaştırıcı türü: SC.FC LC Fiber Modu: OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı türü: Standart Boyutlar (mm): 100x80x23mm
RoHS Uygunluk Durumu: Uysal Uygulama: FTTx erişim ve telekomünikasyon ağları vb.

2 çekirdek Fiber Sonlandırma Kutusu / fiber yüz plakası / SC, FC, LC wih ABS malzeme için Fiber soket

OMC, masaya elyaf getirmek ve çok katlı ve yüksek binalarda yaygın olarak kullanılan farklı fiber optik duvar plakaları üretmektedir. Liman ve liman tipi sayısına göre, bu duvar plakası çıkışları LC, SC, FC adaptörleri ve 4 port'a kadar mevcuttur ve adaptörler duvar plakası çıkışlarına önceden yüklenmiştir. Çoklu arabirim için, müşteri isteğine göre port tipini özelleştirebiliriz. Gerekli aksesuarlarla birlikte, elyafı organize ederken profesyonel bir görünüm görebilirsiniz.

Adaptör / bağlantı noktası 2 Plaka renk ve malzeme Beyaz, abs plastik
Adaptör tipi İsteğe bağlı Fiber modu OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı türü Standart Boyutlar (mm) 100x80x23
RoHS Uygunluk Durumu Uysal Uygulama FTTx erişim ve telekomünikasyon ağları vb.

Özellikler:

  • Alev Geciktirici ABS yalıtım malzemeleri, darbe dayanımı, yüksek sıcaklık dayanımı, iyi parlaklık, güvenli kullanım.
  • FTTH, FTTO ve FTTD için geçerlidir.
  • Kapağın toka tasarımı, kurulum gücünü azaltır.
  • Evdeki diğer A86 paneli ile eşleştirin.
  • LC, SC, ST, FC adaptörleri ile kullanılabilen multimode veya singlemode fiber bağlantılarını destekler
  • Soketteki büyük çaplı sarma kapanı kablo bükme yarıçapını garanti eder.

Standart / Opsiyonel aksesuarlar: Etiketleme kağıdı, ısıyla daralan ek yeri manşonları; Vida

Opsiyonel Aksesuarlar: SC Simplex adaptörü, FC Simplex adaptörü, ST Simplex adaptörü, LC SX adaptörü, hızlı bağlantı, fiber pigtail; mekanik splicer

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)