Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

Çin 2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri Tedarikçi
2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri Tedarikçi 2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri Tedarikçi

Büyük resim :  2mm Kablo 5dB Zayıflatıcı LC Özelleştirilmiş Uzunluk Hassas Zayıflama Değerleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 0-60dB Satır içi Değişken

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik torbada 20 adet. Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba. 54 * 35 * 39cm'lik bir k
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Dalga boyu:: 1260 ~ 1610nm Kablo seçeneği:: 2mm kablo
uzunluğu ::: özelleştirilmiş Lif Tipi:: Singlemode
İlk Ekleme Kaybı:: <1.0dB Zayıflama Aralığı:: 0,6 ~ 60dB
Kaybı Dönüş:: UPC:> 55dB APC:> 65dB Orijinal kayıp:: <0.6dB
Hassas:: 0.02dB PDL:: <0.10dB

LC UPC Konnektörlü 0-60dB Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı

Tekli Modlu Değişken Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletilirken fiberdeki sinyalin zayıflamasını elle değiştirmesini sağlar. Bu VOA'lar, fiber devrelerindeki sinyal kuvvetlerini tam olarak dengelemek veya ölçüm sisteminin dinamik aralığını değerlendirirken bir optik sinyali dengelemek için kullanılabilir. Belirtilen maksimum zayıflama, ayar vidasının 10 dönüşünde elde edilir.

Tüm hat içi VOA'lar, Ø3 mm ceketi olan tek modlu elyaf pigtaillere sahiptir. VOA'lar, 2.0 mm dar anahtar LC / SC / ST / FC / PC veya PC / SC / FC / APC konektörleriyle sonlandırılmamış veya sonlandırılmıştır.

Her bir zayıflatıcı, giriş fiberinden ışığı toplamak için bir lense sahiptir. Bir engelleme aygıtı veya pencere bir vida ile manuel olarak ayarlanabilir

Daha sonra, ışığı çıkış fiberine birleştirmek için ikinci bir lens kullanılır. Böylece, birleştirme etkinliği istenen zayıflama elde edilinceye kadar değiştirilir.

arameter SM (9/125) AA (50 / 125,62.5 / 125)
Zayıflama değerleri 1dB ila 20dB (1dB adım), 25dB, 30dB 1dB - 25dB (1dB adım)
zayıflatıcı Dalga Boyu 1310nm ve 1550nm 850nm ve 1300nm
Zayıflama Toleransı (dB) 1-10dB <± 1.0dB (tipik) standart 2dB, 5dB, 10dB <± 1.0dB (tipik) standart
11-25dB <±% 10 (tipik) standart 15dB <±% 10 (tipik) standart
1-10dB <± 0,5dB (tipik) prim 2dB, 5dB, 10dB <± 0.5dB (tipik) prim
11-25dB <±% 5 (tipik) prim 15dB <±% 5 (tipik) prim
zayıflatıcı Dönüş Kaybı PC ≥45 dB

/

UPC ≥55 dB
APC ≥65 dB
Zayıflatıcı modu Sabit tip, erkek tip dişi tip, Sıralı tip, Değişken tip
zayıflatıcı Çalışma Sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
zayıflatıcı Depolama Sıcaklığı -40 ° C ~ 85 ° C

Detaylı resim

Değişken Optik Zayıflatıcı'nın Çalışması

Yukarıdaki mükemmel özelliklerle, fiber optik telekomünikasyon sisteminde ve optik iletim sisteminde değişken fiber optik hat içi zayıflatıcılar kullanılabilir. Bu zayıflatıcılar FTTH, CATV, LAN, fiber optik sensör ve abone döngüsünde uygulanabilir. Genellikle test ekipmanı olarak kullanılırlar.

Paketleme

paketleme Detayları Plastik bir torba içinde 20 adet.
Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba.
54 * 35 * 39 cm'lik bir karikatürde yüzlerce çanta.
başka boyutta karton da mevcuttur.
Teslimat süresi Ödeme yapıldıktan sonra 3 gün içinde gönderilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)