Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik plc splitter

Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16

Çin Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16 Tedarikçi
Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16 Tedarikçi Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16 Tedarikçi

Büyük resim :  Bloksuz / Mikro - LC APC Konnektörlü Sızdırmazlık Fiber Optik PLC Splitter 1 * 16

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir kağıt kutu içinde tek parça, bir kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 100000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: OMC veya OEM
Model numarası:: 1:16 LC APC Mikro-sızdırmazlık PLC ayırıcı Çalışma dalga boyu:: 1260 ~ 1650 nm
Kanal numarası:: 1 * 2,1 * 4,1 * 8,1 * 16,1 * 32,1 * 64,1 * 128, 2 * 2,2 * 4,2 * 8,2 * 16,2 * 32,2 * 64,2 * 128 Kaybı Dönüş:: ≥55 dB
Direktif:: ≥55 dB perating sıcaklığı:: -40 ~ + 85 ℃
Depolama Sıcaklığı:: -40 ~ + 85 ℃ Çalışma nemi:: ≤93% RH
Depolama nem:: ≤93% RH Conector türü:: LC
Lif Tipi:: SM, APC

Bloksuz SM 1310nm 1 * 16 LC APC Konnektörlü ve Kablolu 0.9mm PLC Splitter

Düzlemsel Lightwave Devresi (PLC) ayırıcı, optik sinyalleri Merkez Ofisten (CO) birden fazla öncül lokasyona dağıtmak için silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilmiş bir tür optik güç yönetimi cihazıdır.

Küçük boyut, geniş çalışma dalga boyu, istikrarlı güvenilirlik ve iyi bir eşitlik özellikleri ile, sinyal ayırıcıyı elde etmek için sonlandırma cihazı ve merkez ofis arasında bağlantı kurmak için PON, ODN, FTTX noktasında yaygın olarak kullanılır.

PLC ayırıcı, kuvars plakanın entegre dalga kılavuzuna dayanan bir optik güç dağıtım cihazıdır. Küçük boyut, geniş çalışma dalga boyu, istikrarlı güvenilirlik ve iyi bir eşitlik özellikleri ile, sinyal ayırıcıyı elde etmek için sonlandırma cihazı ve merkez ofis arasında bağlantı kurmak için PON, ODN, FTTX noktasında yaygın olarak kullanılır.

Bloksuz PLC ayırıcı , kaset ayırıcının minyatürleştirme sonucu olan çıplak fiber ayırıcıdan daha güçlü bir fiber korumasına sahiptir. Temelde çeşitli bağlantı ve dağıtım kutuları veya ağ dolapları için kullanılır.

OMC'nin çıplak fiber PLC ayırıcı ailesi, farklı uygulamalar ve pazarlar için özel özelliklere sahip 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32,2 x 64 PLC ayırıcıya sahiptir. Geniş bant genişliği, kompakt boyut. Tüm ürünler ROHS, GR-1209-CORE-2001 ve GR-1221-CORE-1999 ile uyumludur.

Özellikler (konektörsüz)

Parametre birim Özellikleri (p notu)
İşlem Dalgaboyu mil ~ 1650 1260
Kanal numarası   1X2 1x3 1X4 1x6 1X8 1x12 1X16 1x24 1X32 1X64 1x128
Ekleme Kaybı (Max) dB 4.3 6.2 7.2 9.8 10.5 12.5 13.6 16.5 17.2 21,0 25,5
Tekdüzelik (Maks.) dB 0.5 0.6 0,6 0.8 1.0 1.0 1.4 1.5 1.6 2.0 2.5
Polarizasyon Bağımlı Kaybı dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.8
Geri dönüş kaybı dB ≥55
Yönelme dB ≥55

Parametre birim Özellikleri (p notu)
İşlem Dalgaboyu mil ~ 1650 1260
Kanal numarası   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2x64 2x128
Ekleme Kaybı (Maks.) dB 4.5 7.5 11.2 14.6 17.5 21,5 25,8
Tekdüzelik (Maks.) dB 0.8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.5 3.0
Polarizasyon Bağımlı Kaybı dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 1.0
Geri dönüş kaybı dB ≥55 / 50
Yönelme dB ≥55

Not: UPC Konnektörleri: IL 0,2 dB ekler, APC Konnektörleri: IL 0,3 dB ekler.

Çevre koşulları:

Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85
Çalışma Nemi Bağıl nem% ≤93
Depolama nem Bağıl nem% ≤93

Paket Ölçüsü (mm)

A1 40x4x4 çelik boru A12 55x7x4 çelik boru
A2 45x4x4 çelik boru D 90x20x9.5 Plastik kutu
A3 45x4.5x4 çelik boru E 100x80x10 Plastik kutu
A4 50x7x4 çelik boru F 141x115x18 Plastik kutu
A5 60x7x4 çelik boru K 120x80x18 Plastik kutu
A6 60x12x4 çelik boru U 1/2/3/4 U 19 ”raf
A7 65x7x4 çelik boru G, 1/2/3/4 G LGX 'Alüminyum raf
A8 80x12x4 çelik boru C 4/8/16/32/64 CH Kaset
A9 80x20x6 çelik boru T 4/8/16/32/64 CH Palet
A10 90x20x6 çelik boru R, Ekleme Tepsisi (özelleştirilmiş boyut)
A11 80x20x6 çelik boru X Özel belirtir

Ambalaj Bilgisi

ürün tipi 1 × 2 2 × 2 1 x 3 1 x 4 2 x 4 1 x 6 1 x 8
(127)
1 x 8
(250)
2 x 8
Şerit Elyaf A1 / A1 A3 / A1 A3
Ф0.9 çelik boru A3 A5
Ф0.9 plastik kasa D E
Ф2.0 plastik kasa D E
Ф3.0 plastik kasa D E
Raf Montajı 1U / 2U / 3U / 4U
ürün tipi 1 x 12 1 x 16 2 x 16 1 x 24 1 x 32 2 x 32 1 x 64 2 x 64
Şerit Elyaf A3 A5 A4 A7 A6
Ф0.9 çelik boru A6 A8 A9 A10 A11
Ф0.9 plastik kasa K F
Ф2.0 plastik kasa K F
Ф3.0 plastik kasa K /
Raf Montajı 1U / 2U / 3U / 4U

Paket Çizim (mm)

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)