Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bağlantı

Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp

Çin Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp Tedarikçi
Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp Tedarikçi Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp Tedarikçi

Büyük resim :  Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 1 * 2 30:70 Çift Pencere SM 1310 / 1550nm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik bir kutuda tek parça, 54 * 39 * 35cm bir karta birkaç kutu
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.alipay, paypal, Para Gram
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: 1x2 Fiber optik bağlantı elemanı / FBT bağlantı elemanı Operasyon Dalgaboyu: 1310/1550
Kaplin Oranı (%): 30:70 Maksimum yerleştirme kaybı (dB): 3.8dB
Aşırı Kayıp (Tipik) (dB): 0.15dB Polarizasyon Duyarlılığı (dB): 0.15dB
Çalışma sıcaklığı:: -40 ~ + 85 ℃ Fiber + Bağlayıcı Tipi:: SM 9/125 konektör yok

1 x 2 Fiber Optik Bağlayıcı Çift Pencere SM 1310 / 1550nm Konnektör Bağlama Oranı Olmadan 30:70

Açıklama

1.Fiber Optic FBT splitter, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır.
2. Küçük boyutlu, yüksek güvenilirlikli, ucuz maliyetli ve iyi kanaldan kanala homojenliğe sahiptir ve optik sinyal gücü bölme işlemini gerçekleştirmek için PON ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
3.Rollball, özel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir dizi 1xN ve 2xN ayırıcı ürün serisi sunar. Tüm ürünlerimiz GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE standartlarına uygundur.
4.Rollball, hem ağaç hem de yıldız tipi sıralı kuplörleri / Raf montajlı kutulu sunar.
5. Sinyalleri bölmek / birleştirmek için güvenilir bir çözüm sunarlar. Bölünme oranı, ağaç kuplörleri için 1x2 ila 1x32 portları arasında ve yıldız kuplörleri için 2x2 ila 2x32 arasında değişir. Tek, çift ve üçlü dalga boyu pencerelerinde (1310/1490 / 1550nm) mevcuttur.

Uygulama

Uzun mesafe telekomünikasyon
CATV Sistemleri ve Fiber Optik Sensörler
Yerel alan ağı

özellik

Düşük Aşırı kayıp
Düşük PDL
Çevre kararlı
İyi termal stabilite

Şartname

Merkez Dalga Boyu 1310nm / 1490/1550
Bant genişliği ± 20 nm ± 40 nm
Aşırı Kayıp ≤0.1dB (0.05dB tip.)
Kavrama oranı 50/50 40/60 30/70 20/80
Typ. Ekleme Kaybı (Db) 3.05 4.2 / 2.4 5.4 / 1.8 7.1 / 1.1
Maks. Ekleme Kaybı (dB) 3.4 4.4 / 2.5 5.6 / 1.8 7.4 / 1.1
Polarizasyon Hassasiyeti 0.1 0.1 0.15 / 0.1 0.15 / 0.1
Yönelme (1 * 2) ≥55dB, (2 * 2) ≥60dB
Çalışma sıcaklığı A, B paketi için -40 ~ +80 ° C
C, D paketi için -20 ~ +70 ° C
Termal kararlılık -0.1dB -40 ile +80 ° C arası
Kurşun uzunluğu 1m, istek üzerine diğerleri
Kurşun türü Çıplak elyaf, 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Paket Tipi A: Φ3.0mm * 52mm B: Φ3.5mm * 70mm
C: 90mm * 16mm * 9mm C: 106mm * 79mm * 10mm



Ekleme Kaybı ve Dalga Boyu , Sıcaklık İlişkisi




Paket Boyutları ve Pigtail Tarzı

Paket boyutları:
Paket D: 3mm x 45mm paslanmaz çelik boru
Paket E: 3mm x 54mm paslanmaz çelik boru
Paket F: 3mm x 60mm paslanmaz çelik boru
Paket G: 10mm x 20mm x 90mm kasa
Pigtail Stili:
Paket D, E: 250um çıplak lif
Paket F 250um çıplak fiber veya 900um gevşek tüp
Paket G: 2mm, 3mm kablo veya 900um gevşek tüp



Sipariş Bilgisi

bir Port numarası 12 = 1 x 2 …………….
22 = 2 x 2 …………….
B dalga boyu Tek Pencere: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
İkili Pencereler: 850nm / 1310nm, 1310nm / 1490nm, 1310nm / 1550nm, 1310nm / 1490nm,
Üç Pencere: 1310nm + 1490nm + 1550nm
Geniş dalga boyu: 1260nm ila 1620nm
C Kavrama oranı (01 ~ 50) 1/99 ~ 50/50
D Pigtail Türü 1 = 250um Çıplak Fiber
2 = 900um Gevşek Boru
3 = 2mm Kablo
4 = 3mm Kablo
E Kapsülleme Boyutu (mm) S1 = Ф3.0 * 54
S2 = Ф3.0 * 60
S3 = 90 * 20 * 10
S4 = 100 x 80 x 10
S5 = 120 * 80 * 18
S6 = 140 * 115 * 18
F At Kuyruğu Uzunluğu (her port için) 1 = 1 m
2 = 1,5
3 = Müşteri Uzunluğu
GH Bağlayıcı (giriş / çıkış) FP = FC / PC
FA = FC / APC
SP = SC / PC
SA = SC / APC
ST = ST / PC
LP = LC / PC
LA == LC / APC
00 = Yok
CS = Müşteri Tarafından Belirtilen


Paketleme ve oem

Plastik muhafaza her türlü FBT Manşonu için uygundur, karton ambalaj ABS Box FBT Manşonu için özel olarak tasarlanmıştır ve tepsi tipi, daha düşük bir fiyatla bile çeşitli ebatlarda özel olarak kesilebilir.
Bu kolay alınır ve iyi korunan kuplör paketi etiketlenmiştir.
Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek olarak mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Dennise Yang

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)