Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bağlantı

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı

Çin SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı Tedarikçi
SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı Tedarikçi SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı Tedarikçi SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı Tedarikçi

Büyük resim :  SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 1 x 2 50:50 Çift Cam MM 850 / 1310nm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik bir kutuda tek parça, 54 * 39 * 35cm bir karta birkaç kutu
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.alipay, paypal, MoneyGram
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: 1x2 MM Fiber optik kuplör / FBT ayırıcı Kaplin Oranı (%): 50:50
Fiber Modu: MM 50/125 Çalışma dalga boyu:: 800-1600
Merkez Dalga Boyu (nm): 850 veya 1310 veya 1550 bağlayıcı: SC MM 2.0

1 * 2 50:50 Çift Camlı MM 850 / 1310nm FBT Ayırıcı, SC Konnektörlü

Füzyonlu Biconic Taper (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan fiber birleştirici olarak da adlandırılır, iki veya daha fazla optik fiberin bir araya getirilmesi ve daha sonra koni makinesi eriyik gerilmesinin çekilmesi ve oranın değişiminin gerçek zamanlı olarak izlenmesi erime gerilmesinden sonra spektral oran gereklilikleri, bir taraf girdi olarak tek bir elyafı (kesimin geri kalanı) tutar, diğer uç ise çok kanallı bir çıktıdır.

GPON FTTx şebekelerinin ana bileşenlerinden biri olarak, optik ayırıcılar Merkez Ofis'e veya dağıtım noktalarından birine (dış mekan veya iç mekan) yerleştirilebilir, çünkü FBT ayırıcılar düşük yerleştirme kaybına sahip çok kanallı optik sinyal bölme için oldukça kararlıdır. FBT kuplörleri, telekomünikasyon ekipmanı, CATV ağı ve test ekipmanında güç ayırma ve kılavuz çekme için tasarlanmıştır


Anahtar Özellikler

  • Düşük ekleme kaybı
  • Düşük polarizasyon bağımlı kaybı
  • Yüksek İade Kaybı İsteğe Bağlı
  • Bölünme Oranı 20/80, 40/60. (Varsayılan olarak 50/50.)
  • Kapama veya ekleme tepsileri gibi küçük uygulama alanları için kompakt
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı ve Dalga Boyu
  • Mükemmel Çevre ve Mekanik Stabilite
  • Telcordia GR-1221 ve GR-1209 Yüksek Kalite Plastik ABS Kutuları altında


    OMC'nin Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcısı (MM FBT Bağlayıcısı), çekirdek çapı 50um, 62.5um veya 100um olan çok modlu fiberlerden üretilir. Standart çok modlu kuplörleri, 1310nm veya 850nm'de çalışan LED kaynakları ile kısa mesafeli iletişimde yaygın olarak kullanılır. Çok modlu kuplörleri, tek biçimli modal güç dağıtım başlatma koşulu, çok modlu ağaç / yıldız kuplörleri NX4 (n = 1,2,4) NX8 (n = 1,2,8) NX16 ile çok çeşitli dalga boylarında (600nm ila 1610nm) dalga boyu bağımsızdır (n = 1,2,16) liman oranları mevcuttur.


  • Anahtar Özellikler

  • Düşük ekleme kaybı
  • Düşük polarizasyon bağımlı kaybı
  • Yüksek İade Kaybı İsteğe Bağlı
  • Bölünme Oranı 20/80, 40/60. (Varsayılan olarak 50/50.)
  • Kapama veya ekleme tepsileri gibi küçük uygulama alanları için kompakt
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı ve Dalga Boyu
  • Mükemmel Çevre ve Mekanik Stabilite
  • Telcordia GR-1221 ve GR-1209 Yüksek Kalite Plastik ABS Kutuları altında
  • Performans özellikleri

  • Parametre
    Çok Modlu Standart Fiber Bağlayıcılar
    Kavrama oranı (%) 50/50
    sınıf P notu Bir sınıf
    Aşırı Kayıp (Tipik) (dB) 0.7 1.0
    Yükleme Kaybı (dB) 4.2 4.5
    Tekdüzelik (Maks.) (DB) 0.6 0.8
    Yönelme (min.) (DB) 35
    Çalışma Dalgaboyu (nm) 800-1600
    Merkez Dalga Boyu (nm) 850 veya 1310 veya 1550
    Çalışma Sıcaklığı (℃) -20 ~ 85
    Elyaf Türü Corning çoklu mod 50/125, 62,5 / 125
    Fiber Pigtail Uzunluğu (m) 1 m veya özel uzunluk
    Port Yapılandırması 1 × 2 veya 2 × 2
    Boyutlar (mm) Paket D, E, G

  • Eşleşme Oranı / Ekleme Kaybı Dönüşüm Tablosu

  • Kavrama oranı
    Yerleştirme Kaybı
    Ödül Bir sınıf
    40/60 5.2 / 3.3 5.6 / 3.7
    30/70 6.5 / 2.6 7.0 / 3.0
    20/80 8.4 / 2.0 8.8 / 2.5
    10/90 11.8 / 1.5 12.3 / 2.0

    * LED ışık kaynağı ile sabit mod koşullarında ölçülmüştür.
    Ekleme Kaybı ve Dalga Boyu , Sıcaklık İlişkisi

    Paket Boyutları ve Pigtail Tarzı

    Paket boyutları:
    Paket D: 3mm x 45mm paslanmaz çelik boru
    Paket E: 3mm x 54mm paslanmaz çelik boru
    Paket F: 3mm x 60mm paslanmaz çelik boru
    Paket G: 10mm x 20mm x 90mm kasa
    Pigtail Stili:
    Paket D, E: 250um çıplak lif
    Paket F 250um çıplak fiber veya 900um gevşek tüp
    Paket G: 2mm, 3mm kablo veya 900um gevşek tüp


    Uygulamalar
    OMC, tüm bağlantı noktaları için düşük polarizasyon ve sıcaklık bağımlılığı ile birlikte benzersiz bir düşük aşırı kayıp sağlar. Bu yüksek performanslı parçalar, çok çeşitli ayrık oranlarda, muhafaza ve konnektör seçeneklerinde mevcuttur ve bu nedenle FTTx, Pasif Optik Ağlar (PON), Yerel Alan Ağları (LAN), Test Ekipmanı gibi çok çeşitli uygulamalarda kolayca belirtilebilir. vb.

    Sipariş Bilgisi

    bir Port numarası 12 = 1 x 2 …………….
    22 = 2 x 2 …………….
    B dalga boyu Tek Pencere: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
    İkili Pencereler: 850nm / 1310nm, 1310nm / 1490nm, 1310nm / 1550nm, 1310nm / 1490nm,
    Üç Pencere: 1310nm + 1490nm + 1550nm
    Geniş dalga boyu: 1260nm ila 1620nm
    C Kavrama oranı (01 ~ 50) 1/99 ~ 50/50
    D Pigtail Türü 1 = 250um Çıplak Fiber
    2 = 900um Gevşek Boru
    3 = 2mm Kablo
    4 = 3mm Kablo
    E Kapsülleme Boyutu (mm) S1 = Ф3.0 * 54
    S2 = Ф3.0 * 60
    S3 = 90 * 20 * 10
    S4 = 100 x 80 x 10
    S5 = 120 * 80 * 18
    S6 = 140 * 115 * 18
    F At Kuyruğu Uzunluğu (her port için) 1 = 1 m
    2 = 1,5
    3 = Müşteri Uzunluğu
    GH Bağlayıcı (giriş / çıkış) FP = FC / PC
    FA = FC / APC
    SP = SC / PC
    SA = SC / APC
    ST = ST / PC
    LP = LC / PC
    LA == LC / APC
    00 = Yok
    CS = Müşteri Tarafından Belirtilen


    Paketleme ve oem
    Plastik muhafaza her türlü FBT Manşonu için uygundur, karton ambalaj ABS Box FBT Manşonu için özel olarak tasarlanmıştır ve tepsi tipi, daha düşük bir fiyatla bile çeşitli ebatlarda özel olarak kesilebilir.
    Bu kolay alınır ve iyi korunan kuplör paketi etiketlenmiştir.
    Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek olarak mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)