Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bağlantı

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

Çin SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo Tedarikçi
SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo Tedarikçi SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo Tedarikçi SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo Tedarikçi SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo Tedarikçi

Büyük resim :  SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 1 * 2 50:50 Çift Konnektör MM 850/1310nm SC Konnektörlü Turuncu Renkli Kablo

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik bir kutuda tek parça, 54 * 39 * 35cm bir karta birkaç kutu
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.alipay, paypal, MoneyGram
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün:% s: SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Ka Bağlantı Oranı (%): 50:50
Fiber Modu: MM 50 / 125μm Çalışma dalga boyu:: 800-1600
Merkezi Dalga Boyu (nm): 850 veya 1310 veya 1550 Bağlayıcı: SC MM 2.0mm

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo
 


Geleneksel teknolojiye dayanan fiber bağlayıcı olarak da adlandırılan kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, iki veya daha fazla optik elyafı bir araya getirmek ve daha sonra koni makinesi eriyik gerilmesini çekmek ve oran değişikliğini gerçek zamanlı olarak izlemek , eriyik gerilmesinden sonra spektral oran gereksinimleri, bir taraf giriş olarak tek bir lif (kesimin geri kalanı) tutar, diğer uç çok kanallı bir çıktıdır.
 
As one of the key components for GPON FTTx networks, optical splitters can be placed in the Central Office or in one of the distribution points (outdoor or indoor) because the FBT splitters are highly stable for multiport optical signal splitting with low insertion loss. GPON FTTx ağları için temel bileşenlerden biri olarak, optik ayırıcılar merkez ofise veya dağıtım noktalarından birine (dış mekan veya iç mekan) yerleştirilebilir, çünkü FBT ayırıcılar düşük giriş kaybına sahip çok noktalı optik sinyal bölme için oldukça kararlıdır. FBT couplers are designed for power splitting and tapping in telecommunication equipment, CATV network, and test equipment FBT kuplörleri, telekomünikasyon ekipmanı, CATV ağı ve test ekipmanlarında güç bölme ve kılavuz çekme için tasarlanmıştır
 
OMC's Multimode Fiber Optic Coupler(MM FBT Coupler ) are fabricated from multimode fibers with core diameters of 50um ,62.5um or 100um. OMC'nin Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı (MM FBT Bağlayıcı), 50um, 62.5um veya 100um çekirdek çaplarına sahip çok modlu fiberlerden üretilmiştir. Standard multimode couplers are commonly used in short distance communications with LED sources operating at 1310nm or 850nm. Standart çok modlu kuplörler, 1310nm veya 850nm'de çalışan LED kaynakları ile kısa mesafeli iletişimde yaygın olarak kullanılır. Multimode couplers are wavelength independent over a broad range of wavelengths (600nm to 1610nm) with uniform modal power distribution launch condition, multimode tree/star couplers NX4(n=1,2,4) NX8(n=1,2,8) NX16(n=1,2,16) port ratios are available. Çok modlu kuplörler, tek tip modal güç dağıtım başlatma koşulu, çok modlu ağaç / yıldız kuplörleri NX4 (n = 1,2,4) NX8 (n = 1,2,8) NX16 ile çok çeşitli dalga boylarında (600nm ila 1610nm) dalga boyundan bağımsızdır. (n = 1,2,16) port oranları mevcuttur.
 
Özellikler

 

  Çok Modlu Standart Fiber Bağlayıcılar
Bağlantı Oranı (%) 50/50
sınıf P Sınıfı Bir not
Aşırı Kayıp (Tipik) (dB) 0.7 1.0
Maks. Takılma kaybı (dB) 4.2 4.5
Tekdüzelik (Maks.) (DB) 0.6 0.8
Yönelme (min.) (DB) 35
Çalışma Dalgaboyu (nm) 800-1600
Merkezi Dalga Boyu (nm) 850 veya 1310 veya 1550
Çalışma Sıcaklığı (℃) -20 ~ 85
Elyaf Türü Corning multimode 50/125, 62.5 / 125
Elyaf Pigtail Uzunluğu (m) 1 m veya özel uzunluk
Port Konfigürasyonu 1 × 2 veya 2 × 2
Boyutlar (mm) Paket D, E, G
 

 

Özellikleri

  • Düşük takma kaybı
  • Düşük polarizasyona bağlı kayıp
  • Yüksek İade Kaybı Opsiyonel
  • Split Ratio 20/80, 40/60. Ayrılma Oranı 20/80, 40/60. (50/50 as default.) (Varsayılan olarak 50/50.)
  • Kapatma veya ekleme tepsileri gibi küçük uygulama alanları için kompakt
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı ve Dalga Boyu
  • Mükemmel Çevresel ve Mekanik Stabilite
  • Telcordia GR-1221 ve GR-1209 Yüksek Kaliteli Plastik ABS Kutusu altında kalifiye

     

Bağlantı Oranı / Yerleştirme Kaybı Dönüşüm Tablosu

 

Bağlantı Oranı Müdahale Kaybı
  Ödül Bir not
40/60 5.2 / 3.3 5.6 / 3.7
30/70 6.5 / 2.6 7.0 / 3.0
20/80 8.4 / 2.0 8.8 / 2.5
10/90 11.8 / 1.5 12.3 / 2.0
 

 

* LED ışık kaynağı ile kararlı mod koşullarında ölçülmüştür.


Ekleme Kaybı ve Dalgaboyu ilişki resmi,Sıcaklık


SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo


Paket Boyutları ve Pigtail Tarzı

 

Paket boyutları:
Paket D: 3mm x 45mm paslanmaz çelik boru
Paket E: 3mm x 54mm paslanmaz çelik boru
Paket F: 3mm x 60mm paslanmaz çelik boru
Paket G: 10mm x 20mm x 90mm kasa
Pigtail tarzı:
Paket D, E: 250um çıplak elyaf
Paket F 250um çıplak elyaf veya 900um gevşek tüp
Paket G: 2mm, 3mm kablo veya 900um gevşek boru


Uygulamalar


OMC provides uniquely low excess loss, along with low polarization and temperature dependence for all ports. OMC, tüm portlar için düşük polarizasyon ve sıcaklık bağımlılığının yanı sıra benzersiz şekilde düşük aşırı kayıp sağlar. These high performance parts are available in a wide variety of split ratios, housing and connector options and can therefore be readily specified in a wide variety of applications, like FTTx, Passive Optical Networks (PON), Local Area Networks (LAN), Test Equipment etc. Bu yüksek performanslı parçalar çok çeşitli ayrık oranlarda, muhafaza ve konnektör seçeneklerinde mevcuttur ve bu nedenle FTTx, Pasif Optik Ağlar (PON), Yerel Alan Ağları (LAN), Test Ekipmanı gibi çok çeşitli uygulamalarda kolayca belirtilebilir vb.


SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo


Sipariş Bilgisi
 

bir Port numarası 12 = 1 x 2 …………….
22 = 2 x 2 …………….
B dalga boyu Tek Pencere: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
Çift Windows: 850nm / 1310nm, 1310nm / 1490nm, 1310nm / 1550nm, 1310nm / 1490nm,
Üç Pencere: 1310nm + 1490nm + 1550nm
Geniş dalga boyu: 1260nm ila 1620nm
C Kuplaj Oranı (01 ~ 50) 1/99 ~ 50/50
D Pigtail Türü 1 = 250um Çıplak Elyaf
2 = 900um Gevşek Tüp
3 = 2mm Kablo
4 = 3mm Kablo
E Enkapsülasyon Boyutu (mm) S1 = Ф3.0 * 54
S2 = Ф3.0 * 60
S3 = 90 * 20 * 10
S4 = 100 x 80 x 10
S5 = 120 * 80 * 18
S6 = 140 * 115 * 18
F Pigtail Uzunluğu (her port için) 1 = 1 m
2 = 1,5
3 = Müşteri Uzunluğu
GH Bağlayıcı (giriş / çıkış) FP = FC / PC
FA = FC / APC
SP = SC / PC
SA = SC / APC
ST = ST / PC
LP = LC / PC
LA == LC / APC
00 = Yok
CS = Müşteri Tarafından Belirtilen


Ambalaj ve OEM


Plastik kasa her türlü FBT Kuplörü için uygundur, karton ambalaj ABS Kutusu FBT Kuplörü için özel olarak tasarlanmıştır ve tepsi tipi daha düşük bir fiyata bile çeşitli boyutlar için cuotomizedir.
Bu alması kolay ve iyi korunan kuplör paketi etiketlenmiştir.
Özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek üzerine mevcuttur.


SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz, sektördeki en yüksek performansa sahiptir ve gerçekten sektördeki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Exhibition.jpg

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarı ile 1x2 Çok Modlu Fiber Optik Bağlayıcı Turuncu Renkli Kablo

shipping.jpg


SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler