Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik plc splitter

İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm

Çin İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm Tedarikçi
İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm Tedarikçi İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm Tedarikçi

Büyük resim :  İyi Düzensizlik Fiber Optik PLC Bölücü 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 1 * 4 Çift Cam MM 850 / 1310nm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: plastik bir kutuda tek parça, 54 * 39 * 35cm bir karta birkaç kutu
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: OMC veya OEM
Model numarası:: 1 * 4 İkili Pencere MM 850 / 1310nm Çalışma dalga boyu:: 850-1310nm
Kanal numarası:: 1 * 2,1 * 4,1 * 8,1 * 16,1 * 32,1 * 64,1 * 128, 2 * 2,2 * 4,2 * 8,2 * 16,2 * 32,2 * 64,2 * 128 Kaybı Dönüş:: ≥55 dB
Direktif:: ≥55 dB Çalışma sıcaklığı:: -40 ~ + 85 ℃
Depolama Sıcaklığı:: -40 ~ + 85 ℃ Çalışma nemi:: ≤93% RH
Depolama nem:: ≤93% RH Lif Tipi:: MM

SC Konnektörü ile 1 * 4 Çift Pencere MM 850 / 1310nm PLC Splitter

Planar Lightwave Circuit (PLC) splitter, optik sinyalleri Central Office (CO) 'dan çoklu öncül konumlara dağıtmak için silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir çeşit optik güç yönetim cihazıdır.

Küçük boyutlu özellikleri, geniş çalışma dalgaboyu özellikleri, kararlı güvenilirlik ve iyi bir bütünlük ile, yaygın olarak sinyal ayırıcıyı elde etmek için sonlandırma cihazı ve merkez ofis arasında bağlantı kurmak için PON, ODN, FTTX noktasında kullanılır.

PLC splitter, kuvars plakanın entegre dalga kılavuzuna dayanan bir optik güç dağıtım cihazıdır. Küçük boyutlu özellikleri, geniş çalışma dalgaboyu özellikleri, kararlı güvenilirlik ve iyi bir bütünlük ile, yaygın olarak sinyal ayırıcıyı elde etmek için sonlandırma cihazı ve merkez ofis arasında bağlantı kurmak için PON, ODN, FTTX noktasında kullanılır.

Bloksuz PLC ayırıcı , kaset ayırıcının minyatür bir sonucu olan çıplak fiber ayırıcıya göre daha güçlü bir fiber korumasına sahiptir. Genellikle çeşitli bağlantı ve dağıtım kutuları veya ağ dolapları için kullanılır.

OMC'nin çıplak fiber PLC splitter ailesi, farklı uygulamalar ve pazarlar için özel olarak hazırlanmış 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32,2 x 64 PLC ayırıcılara sahiptir. Geniş bant genişliği, kompakt boyut. Tüm ürünler karşılar, ROHS, GR-1209-CORE-2001 ve GR-1221-CORE-1999.

performans

Temel Özellikler

  • Düşük ekleme kaybı
  • Düşük polarizasyona bağlı kayıp
  • Yüksek dönüş kaybı isteğe bağlı
  • Bölünmüş Oran 20/80, 40/60. (Varsayılan olarak 50/50.)
  • Kapama veya ekleme tepsileri gibi küçük uygulama alanları için kompakt
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı ve Dalgaboyu
  • Mükemmel Çevresel ve Mekanik Kararlılık
  • Telcordia GR-1221 ve GR-1209 Yüksek Kalite Plastik ABS Kutusu altında kalifiye

Uygulamalar

OMC, tüm portlar için düşük polarizasyon ve sıcaklık bağımlılığı ile birlikte benzersiz derecede düşük aşırı kayıp sağlar. Bu yüksek performanslı parçalar çok çeşitli bölünmüş oranlarda, muhafazada ve konnektör seçeneklerinde mevcuttur ve bu nedenle FTTx, Pasif Optik Ağlar (PON), Yerel Alan Ağları (LAN), Test Ekipmanı gibi çok çeşitli uygulamalarda kolayca belirtilebilir. vb.

Paket Çizimi (mm)

SC UPC Konnektörü Ve 0.9mm Kablo ile Bloksuz / Mikro-sızdırmazlık Tipi SM 1310nm 1 * 32 PLC Splitter

SC UPC Konnektörü Ve 0.9mm Kablo ile Bloksuz / Mikro-sızdırmazlık Tipi SM 1310nm 1 * 32 PLC Splitter

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)