Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC

Çin LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Tedarikçi
LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Tedarikçi LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Tedarikçi LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Tedarikçi LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC Tedarikçi

Büyük resim :  LSZH Sarı Fiber Optik Yama Kabloları LCAPC - Mini Breakout 12cm ile LCAPC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12F OS2 9/125 LCAPC - LCAPC fanout 0.9m 12cm toplam 8m

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, creit kartı, paypal, alipay
Yetenek temini: Ay başına 300000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC Grade C1 Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks.)
Dönüş kaybı: UPC> 60dB % 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR
Temiz yüz yüzüğü: % 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok oem servis: OEM mevcuttur

Fiber yama kablosu 12F OS2 9/125 LCAPC - Mini koparmalı LCAPC 12cm fanout 900um kuyruğu LSZH sarı, her biri LC Duplex APC'nin 6 adet.

Mini Koparma fiber patch kablosu, bina omurgası veya yatay dağılım olarak kullanılabilir. Yama kablosunun kullanımı, veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerinde fiber yamaları yönlendirmek için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar.

OMC'nin Mini Koparma fiber patch kablosu, özellikle transmisyon ekipmanı ve patch paneller veya benzer sabit rotalar arasındaki iç üniteler arası bağlantı için tasarlanmış, düşük maliyetli, önceden monte edilmiş bir kablodır. Fiber optik kablo endüstri standardı yanabilirlik derecesine sahip bir cekete sahiptir ve konektör, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2 ile buluşmaktadır.

Şartname:

Fiber sayısı 12fibers Fiber modu 9/125 | mm
Bağlayıcı Tip1 LC / APC Bağlayıcı Tip2 LC / APC
Fiber modu 9/125 | mm Koparma uzunluğu 0.5m
dalga boyu 1310/1550 Ceket malzemesi PVC / LSZH
Ekleme kaybı ≤0.3dB (En) değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı 60dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Geometrik Şartname (sadece test edilmiş 3D interferometre için)

Test öğeleri Konektörler PC Bitiş Yüzü APC Uç-yüz
Eğri yarıçapı SC / FC / ST 10 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm
LC / MU 7 ~ 25 mm 5 ~ 15 mm
Apex Ofset Um50 um
Fiber Küresel Yükseklik +/- 50 nm
Açısal ofset ------ 8 ° ± 0.2 °

Özel seçenek

OMC ayrıca fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.

Fiziksel Bilgi

Uzunluk toleransı: 0-5M: + 5cm / -0cm; 5-100m + 10 cm / -0cm

Uygulama.

İnce ve güçlü kapalı çok fiberli yama kablosu sadece yüksek yoğunluklu veri merkezinde kablolama yapmakla kalmaz, aynı zamanda raf montajına ve duvara montajlı muhafazalara da sonlanır.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)