Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar

Çin 1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar Tedarikçi
1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar Tedarikçi 1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar Tedarikçi

Büyük resim :  1U 2U 3U Fiber Optik Yama Ayarlanabilir Kelepçe Mühür Yüzük ile 0.3dB Ekleme Kaybı Açar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SC patch panel
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ekleme Kaybı:: <0.3dB Dönüş kaybı: > 35dB
Fiber türü: G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 Mevcut bağlayıcı:: LC SC YP ST ST MTRJ E2000
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Kalite düzeyi:: IEC notu B veya IEC notu C

OMC yüksek kaliteli fiber optik 1U 2U 3U SC-port patch panel çin'de yapılan

19 '1U SC bağlantı noktası yama paneli

Fiber Optik Yama paneli, FTTH Ağı'ndaki optik fiber bağlantılarını dağıtmak ve korumak için kullanılan bir tür fiber optik yönetim ürünüdür. Çeşitli fiber optik sistemlerin dağıtımı ve terminal bağlantısı için kullanılabilir. Bu üniteler, en yaygın dağıtım gereksinimlerine uygun boyutlarda mevcuttur.

OMC sağlamak kaliteli soğuk haddelenmiş çelik sacdan yapılmış ve SC / LC / FC / ST adaptörü monte etmek için kullanılabilecek statik plastik püskürtme işlemine tabi tutulan yüksek kaliteli, mikro boyutlu fiber optik Patch panel türüdür. kapalı duvarda ve terasta.

5.jpg

Özellikler ve Avantajlar

Ø Soğuk haddelenmiş çelikten, statik yayma plastikten, küçük boyutlu ve zarif ve kullanımı kolay

Kutunun montajı ve sökülmesi uygun olan bir tencere vardır

Ø Ekleme tepsisi üst üste istiflenebilir, döndürmek için esnek olabilir; Sarmal mızrak liflerinin eğri yarıçapının ek tepsisinde 37.5 mm'nin üzerinde olacağı garanti edilmelidir

Ø Kutu benzersiz bir yapıya, makul düzende ve kullanım için yeterli odaya sahip

Ø Ayarlanabilir kelepçe sızdırmazlık halkası ve kabloların sıkıca kelepçelendiğinden emin olmak için farklı boyutlardaki kabloları esnek bir şekilde ayarlayabilen yapılandırmayı güçlendirin

Ø İç mekan tipi, suyun etkili bir şekilde girmesini önleyebilecek mükemmel sızdırmazlık performansına sahiptir

Ø LC adaptörüyle kurulabilir

Ø Maksimum 48 çekirdek ek kapasitesi

Ø Raf Tipi ve Kayar tasarım mevcut

Tam yüklü ürünler: Adaptörler ve pigtailler (referans için)

(1) .jpg(2) .jpg(3) .jpg

1.jpg

4.jpg

Sipariş bilgisi:

Parça No.

Boyut (mm)

Maksimum kapasite (çekirdekler)

düşünce

OMC JJ-SC12S

480 x 250 * 1U

12

SC Simplex adaptörünü, Raf Montajını kabul edin

OMC CL-SC12S

480 x 250 * 1U

12

SC Simplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC JJ-SC12D

480 x 250 * 1U

24

SC Duplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC CL-SC12D

480 x 250 * 1U

24

SC Duplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC JJ-SC24S

480 x 250 * 1U

24

SC Simplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC CL-SC24S

480 x 250 * 1U

24

SC Simplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC JJ-SC24D

480 x 250 * 1U

480 * 300 * 1U

48

SC Duplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

OMC CL-SC24D

480 x 250 * 1U

480 * 300 * 1U

48

SC Duplex adaptörünü benimseyin, Sürgülü tasarım

Tür hatırlatma:

8,16 çekirdek kullanılabilir

Çiziminize göre herhangi bir patch panel yapabiliriz.

2U, 3U, 4U mevcuttur

Adaptörleri ve pigtailleri içermeyen fiber optik patch panel. Bunların kurulmasına ihtiyacınız varsa, lütfen amanda@omcftth.com adresinden ayrıntılar için bizimle iletişime geçin, makul bir fiyatla sizin için yapabiliriz. Teşekkür ederim!

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales 5

Tel: +8618938657420

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)