Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı

Çin E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı Tedarikçi
E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı Tedarikçi E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı Tedarikçi E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı Tedarikçi E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı Tedarikçi

Büyük resim :  E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9/125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: E2000 APC - LC UPC SM DX 2.0 LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Paketleme detayları PE torba içinde tek parça 54 * 35 * 39cm'lik bir karikatürde yüzlerce parça.
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 9 / 125μm 2.0mm Dubleks E2000 APC - LC UPC Optik Yama Kablosu LSZH Sarı Ekleme Kaybı:: <0.3dB
Kaybı Dönüş:: APC≥60dB; UPC≥50dB Mevcut bağlayıcı:: LC SC FC ST MU MTRJ E2000
Fiber türü: G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 Kalite düzeyi:: IEC derece B veya IEC derece C

E2000 / APC - LC / UPC Optik Yama Kablosu G657A2 9 / 125μm 2.0mm Dubleks LSZH Sarı

 

Patch Cordlar fiber optik elektroniklere optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Patch cord kullanımı, veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel hub'larda ve merkez ofislerde fiber yamaların yönlendirilmesi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar.

 

9 / 125μm OS2 tek modlu viraj duyarsız fiber optik kablo, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde veya büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.


Bu 9/125 OS2 tek modlu fiber optik kablo, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.

Yama kablosu, gelen fiberleri elektronik ekipmana bağlayan ve fiber yolları içinde yamalama sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir.

Ürün bilgisi

Bağlayıcı

E2000 APC - LC UPC

Ceket OD

2.0mm

Fiber Modu

9/125 | mm

Ceket Rengi

Sarı

Lehçe

APC - UPC

dalga boyu

1310/1550

Elyaf Türü

dubleks

Ceket Malzemesi

LSZH

Ekleme kaybı

≤0.3dB

değiştirilebilirliği

≤0.2dB

Geri dönüş kaybı

APC≥60dB; UPC≥50dB

Titreşim

≤0.2dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ° C

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C

Polarite

A (Tx) - B (Rx)

Elyaf Sınıfı

SM

ÖZEL seçeneği

 

OMC, fiber konektör, uzunluk, renk, fiber sınıfı, şartname, malzeme, paket vb.Gibi tam bir OEM hizmetleri sağlar.

Uzunluk Toleransı

 

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

Geometrik Özellikler (sadece test edilen 3D interferometre için)

Test öğeleri

Konektörler

PC Uç Yüzü

APC Son Yüz

Eğri yarıçapı

SC / FC / ST

10 ~ 25 mm

5 ~ 12 mm

LC / MU

7 ~ 25 mm

5 ~ 15 mm

Apeks Ofseti

Um 50 um

Fiber Küresel Yüksekliği

+/- 50 nm

Açısal Ofset

------

8 ° ± 0.2 °

 

paketleme
Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir.
standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44 * 34 * 24 cm; 54 * 39 * 34 cm. Hangi kartonun kullanılacağı mallara bağlıdır
Miktar Ambalaj özelleştirilebilir.

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir

1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metreye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M ile karşılaştırıldığında).

2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.

3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km iken OM3 için 2000 MHz.km'dir.

tayin

Fiber Çapı (μm)

tip

Hızlı Ethernet 100BASE-FX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX

1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX

10Gbps Ethernet 10GBASE

40Gbps Ethernet 40GBASE SR4

100Gbps Ethernet 100GBASE SR4

OM1

62.5 / 125

Çok modlu

2000 Metre

275 Metre

550 metre

33 metre

Desteklenmiyor

Desteklenmiyor

OM2

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 metre

550 metre

82 Metre

Desteklenmiyor

Desteklenmiyor

OM3 (Lazer Optimize Edilmiş)

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 metre

550 metre

300 Metre

100 Metre (SR4)

100 Metre (SR4)

OM4 (Lazer Optimize Edilmiş)

50/125

Çok modlu

2000 Metre

550 metre

550 metre

400 Metre

150 Metre (SR4)

150 Metre (SR4)

Tek mod

9/125

Tek mod

2000 Metre

1310 nm'de 5km

1310 nm'de 5km

1310 nm'de 10km

N / A

N / A

PVC, LSZH ve OFNP arasında doğru seçim nasıl yapılır?


Fiber patch kablolar artık binalar, fabrikalar, ofis parkları, kampüsler ve benzeri iç mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC, LSZH veya OFNP kılıfını seçmeniz, kabloyu nereye koyacağınıza bağlıdır.

Şirket Bilgisi:

Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kalite contorl.jpg

Exhibition.jpg

shipping.jpg

SSS:

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

2. ana ürün nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: yoyo

Tel: +8618620325400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)