Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm

Çin 288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm Tedarikçi
288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm Tedarikçi 288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm Tedarikçi 288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm Tedarikçi 288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm Tedarikçi

Büyük resim :  288 SC / LC Fiber Sonlandırma Kutusu, Optik Sonlandırma Kutusu 385 * 245 * 130mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: FATC-288F

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 500 adet / gün
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adaptör / bağlantı noktası: 288Pcs Plaka renk ve malzeme: siyah, abs plastik
Bağdaştırıcı türü: SC, LC Fiber Modu: OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı türü: SC / LC Boyutlar (mm): 385 * 245 * 130 mm
RoHS Uygunluk Durumu: Uysal Uygulama: FTTx erişim ve telekomünikasyon ağları vb.

Dış Uygulama için Modifiye Polimer Plastik 288 Fiber IP68 Fiber Erişim Terminali Kapatma Siyah

1. Genel Giriş

FATC-004 vidasız olarak sızdırmaz şekilde tasarlanmıştır. Kompakt boyut ve çevirmeli kapak, kolay kullanımın yanı sıra, tam işlev sağlar.

Ekleme tepsileri, bir tarafta bir menteşe ile birleştirilir, bu da her bir tepsideki işlemi daha kolay hale getirir. Çalışma hasarını önlemek için tasarlanmıştır.

  1. Şartname
Boyut (mm) 395 x 245 x 130 Maks. kapasite (Tek fiber) 288
Ağırlık (kg) 5 Sızdırmazlık tipi Mekanik

Kablo portları

10 ~ 17,5 mm çapındaki kesilmemiş kablo için 1 giriş kablosu portu. 8 ~ 17,5 mm kablo çapı için 6 çıkış kablo portu.

Tek ekleme tepsisi kapasitesi (Tek fiber)

24

Ekleme tepsi miktarı 1 ~ 12

3.2 Parça listesi

  1. Ana kitleri

Resim 1

S / N

Açıklama

miktar

Not

1 kapak 1 337 (L) 242 (W) x 63 (H), mm x.
2 baz 1
3 Conta bileziği 1 Kutu sızdırmazlık
4 Ekleme tepsisi 12 Kablo ekleme ve depolama için
5 Ekleme tepsisi kapağı 1
6 Ekleme tepsisi bandaj 1 Birkaç ekleme tepsisini sabitleme
7 Bağlantı elemanı cıvatası 2 Sabitleme kapağı ve kapak kapağı
8 Toka 4 Sabitleme kapağı ve kapak kapağı
9 Sıkı aracı 1 Sıkı fındık için özel
10 Kablo sabitleme paneli 1 Kesilmemiş kablo sabitleme

11

Adaptör kurulumu

panel

4

6 SC simpleks adaptör için bir adaptör paneli

12 Ekleme tepsi braketi 1 4 ekleme tepsisini takın
13 Üst kapak stoper 1 Üst kapak sınırı
14 Plastik fındık 2 Sabitleme kablosu

  1. Standart parçalar

S / N Açıklama miktar Not
17 Duvar montaj kiti 1 Duvar montajı için
18 Genişleme ankrajı 2 Duvar montaj kitinin parçaları
19 Altıgen cıvata 2 Duvar montaj kitinin parçaları
20 Naylon kravat (3 * 120mm) 12 Sabitleme kablosu

21

Füzyon kovanı (Φ1.0 * 60mm)

Lif çekirdeklerine göre.

Kablo ekleme

22 0.2m bobin tüpü 1 Lif koruyun
23 Yalıtım bandı 1 Accessorial fiksasyon
24 0.5m EVA tüpü 1 Lif koruyun
25 kurutucu 1
26 M6 iç altıgen anahtar 1 Kutusunu açmak için aracı
27 14 # grommet 2 Kablo çapı için 12-17,5 mm
28 41 # grommet 2 Kablo çapı için 8-12 mm'den
29 Plastik fiş 4 Kablo portunu kapatın
30 Demir anahtarı 1 araç

  1. Opsiyonel parçalar

S / N Açıklama miktar Not
25 Direk montaj kiti 1 Direk montajı için
26 Kapakçık 1 Sızdırmazlık performansı test

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Dennise Yang

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)