Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kaset

CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm

Çin CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi
CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm Tedarikçi

Büyük resim :  CRS Soğuk Haddelenmiş Çelik Raf Montajlı MPO Kaset Patch Panel OM3 0.9mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO, ROHS
Model numarası: 24F MTP - LC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutu + PE köpük
Teslim süresi: 4 GÜN
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Aylık USD10000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yükleme: 1U Standart EIA 19 "Raf Rayları Malzeme: CRS Soğuk haddelenmiş çelik 1.2mm kalınlık
Fiber sayar: Maksimum 24F Uysal: TIA / EIA-568-C.3
Uygulama: Veri Merkezi Renk: siyah

Veri Merkezi İçin Yüksek Yoğunluklu Tam Yüklü MPO / MTP-LC OM3 0.9mm 35cm Kaset

19 inç rafa monte edilmiş ve 4 adet FHD serisi için 96 adede kadar fiberde kullanılabilir; fiber optik omurga uçlarını düzenler ve korur.

MPO / MTP Patch panel CRS Soğuk haddelenmiş çelikten yapılmıştır, 19 "rafa monte kabin için tasarlanmıştır. Rafa monte edilir. 4 adete kadar Fiber Adaptör Paneli veya 4 adet HD MTP / MPO-LC / SC Kaseti içerir. Raf alanı kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve zemin alanını en aza indirmek için veri merkezi uygulamasında fiber sonlandırmalarını, bağlantılarını ve eklerini yönetmek için yoğunluk esnek sistemi.

Şartname:

Parça numarası OMC MP1S-R-4 Elyaf Sayısı Max.24 Elyaf
Muhafaza Tipi Rafa monte Malzeme CRS Soğuk haddelenmiş çelik
Kurulum Standart EIA 19 "Raf Boyutlar (HxWxD) 1U
Uysal TIA / EIA-568-C.3 avantaj Yüksek Yoğunluklu Yama Sistemi

Çizim:

Eşleşen Ürünler

1, Patch Cord Bağlantıları ve Eklenmiş Fiber Pigtaillerin Depolanması için Fiber Adaptör Paneli

Yüksek Yoğunluklu MTP / MPO Kablolama Yönetimi için 2, MPO / MTP-LC HD Kaset

3, FHD Boşluk Fiber Adaptör Plakası gelecekteki kullanım için açılış yuvasını sızdırmaz hale getirmek için

OEM servisi de mevcuttur.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Dennise Yang

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)