Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kaset

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

Çin MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Tedarikçi
MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Tedarikçi MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Tedarikçi MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Tedarikçi MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Tedarikçi

Büyük resim :  MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO, ROHS
Model numarası: 12F MTP - LC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutu + PE köpük
Teslim süresi: 4 GÜN
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: Aylık USD10000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max Kurulum: 1U Standart EIA 19 "Raf Rayları
Malzeme: CRS Soğuk haddelenmiş çelik 1.2mm kalınlık Elyaf sayımı: Maksimum 12F
Uysal: TIA / EIA-568-C.3 renk: Siyah

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

 

 

19 "raf montajı için tasarlanmıştır ve 96 fibere kadar 4 adet FHD serisi Kaset için mevcuttur; fiber optik omurga sonlandırmalarını düzenleyin ve koruyun.

 

MPO / MTP Patch panel, 19 inç rafa monte kabin için tasarlanmış CRS Soğuk haddelenmiş çelikten imal edilmiştir. Rafa monte edilir. 4 adede kadar Fiber Adaptör Panelini veya 4 adet HD MTP / MPO-LC / SC Kaseti tutar. raf alanı kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve zemin alanını en aza indirmek için veri merkezi uygulamasında fiber sonlandırmalarını, bağlantılarını ve yamalarını yönetmek için yoğunluklu esnek sistem.

 

Şartname:

 

Parça Numarası OMC MP1S-R-4 Fiber Sayısı Max.12Fibers
Muhafaza Tipi Rafa Monte Edilebilir Malzeme CRS Soğuk haddelenmiş çelik
Kurulum Standart EIA 19 "Raf Boyutlar (YxGxD) 1U
Uysal TIA / EIA-568-C.3 avantaj Yüksek Yoğunluklu Yama Sistemi

 

Çizim:

 

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

Eşleşen Ürünler

1, Patch Cord Bağlantıları ve Eklenmiş Fiber Pigtaillerin Depolanması için Fiber Adaptör Paneli

 

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

 

Yüksek Yoğunluklu MTP / MPO Kablolama Yönetimi için 2, MPO / MTP-LC HD Kaset

 

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

 

3, FHD Boşluk Fiber Adaptör Plakası gelecekteki kullanım için açılış yuvasını mühürlemek için

 

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

 

OEM servisi de mevcuttur.

 

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz, sektördeki en yüksek performansa sahiptir ve gerçekten sektördeki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Exhibition.jpg

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

MPO MTP Kaset Tam Yüklü 35cm Siyah Renk ile MPO OM4 LC Kaset 12F Max

shipping.jpg


SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)