Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Gül Kırmızı Kablo ile 12F MTP-MTP Simplex Çok modlu OM4 Trunk Fiber Patch Kablosu

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Gül Kırmızı Kablo ile 12F MTP-MTP Simplex Çok modlu OM4 Trunk Fiber Patch Kablosu

12F MTP-MTP Simplex Multi mode OM4 Trunk Fiber Patch Cord With Rose Red Cable
12F MTP-MTP Simplex Multi mode OM4 Trunk Fiber Patch Cord With Rose Red Cable

Büyük resim :  Gül Kırmızı Kablo ile 12F MTP-MTP Simplex Çok modlu OM4 Trunk Fiber Patch Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or Customized
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: MTP-MTP-OM4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: İç ambalaj PE torba veya özelleştirilmiş
Teslim süresi: 5 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, Paypel
Yetenek temini: 500000
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: MTP-MTP Renk: Eflatun
MTP markası: USConec Fiber türü: OM4
MTP tipi: Kadın ve erkek mevcuttur Fiber sayımı: 12
Destek: 10/40/100 Gb / sn veri merkezi
Vurgulamak:

mtp fanout cable

,

mtp patch cable

MTP-MTP 12F OM4 Gövde Kablo Patch kablosu

Ürün Açıklaması

MTP Fiber gövde kablosu / patch kablosu her iki ucunda MTP konektörüyle sonlandırıldı. MTP / MPO ana kablo / yama kabloları, MTP modüllerini kalıcı bir bağlantı olarak birbirine bağlar. Gövde kablosu / yama kabloları 12, 24, 48 ve 72 fiberlerle temin edilebilir. 10/40 / 100Gbps veri merkezi çözümlerine kadar destek sağlar. Kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MTP çıkışlarını birbirine bağlamak ve veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırmak için tipik olarak kullanılırlar. Ayrıca, MTP ayrıca patch panellerdeki konektör stilini değiştirmek zorunda kaldığınızda çok fazla esneklik ve kolaylık sağlar. Kablo gövdesindeki konnektörü değiştirmek yerine, sadece patch panelin çapraz bağlantı tarafındaki yeni konektör stiline sahip yeni bir kaset takmak.

Özellikler

· Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

· MT tabanlı Multi-Fiber Konnektör, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları

· Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm

· Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır

· Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur

· Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu mahfazalar

· Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlik konusunda iyi

Ayrıntılı Görüntüler

konektörler standart

MTP ürünlerinin standardı:

Ø IEC Standardı IEC-61754-7'ye uygundur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu

Ø TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama

Ø Paralel Optik

- Optik İnternet Çalışma Forumu (OIF) Uyumlu

- InfiniBand Uyumlu

Ø InfiniBand

- 10G Fiber Kanal Uyumlu

- 40G ve 100G IEEE 802.3

- QSFP

Şartname

Bağlayıcı tipi

Test maddeleri

Min

maksimum

MTP PC

ROC_X (abs) (mm)

500

ROC_Y (abs) (mm)

50

Angle_X (derece)

-0.2

0.2

Angle_Y (derece)

-0.2

0.2

Max.DH.All Fiber (nm)

-600

600

Max.DH.Ave (nm)

-300

300

Max.DH.Adj (nm)

-300

300

Maks. Çekirdek Dip (nm)

-300

300

Elyaf yüksekliği (nm)

-300

300

ROC_X (abs) (mm)

1000

3000

MTP APC

ROC_X (abs) (mm)

500

ROC_Y (abs) (mm)

50

Angle_X (derece)

-0.2

0.2

Angle_Y (derece)

7.8

8.2

Max.DH.All Fiber (nm)

-600

600

Max.DH.Ave (nm)

-300

300

Max.DH.Adj (nm)

-300

300

Elyaf yüksekliği (nm)

 

 

Fiziksel bilgi

MTP bağlayıcı türü:

Kullanılabilirlik
  • Şerit ve demet kablosu mevcut;
  • Bağlantı kablosu, pigtail kablo montajları mevcuttur.
  • MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
  • MTP Geri Döngü mevcut
  • 12F MTP:

    24F MTP

Uygulama

Yüksek Kaliteli MTP Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT halkaları için tasarlanmış hassas plaka tutucularla tamamlanır.
2.3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve tüm cilalanmış MT yükseliğinin tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uyup uymadığını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayımlı kablo montajları için gerekli tüm optik test spektrumunu sağlar.

İlgili ürün

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Amber Wong

Tel: +86 13924618640

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)